zistenie puk kodu (t-m)

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cream 30. 9. 2007 09:25

prosim vas ako co najrychlejsie budem vediet svoj puk kod?dakujem
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 30. 9. 2007 09:29

Latex,na papieriku od SIM...a ked ten nemas,za mensi poplatok ti ho poskytnu na 12345,ale musis vediet minimalne osobne udaje o osobe na ktoru je dana SIM napisana
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 30. 9. 2007 09:38

uuuh,tak ten papieeerik netusim kde je alebo kto ho ma .. lebo najprv to bola len easy karta :)

dakujem za radu aaa nejaky iny sposob este okrem toho nieje? :) :hm
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 30. 9. 2007 09:48

nie
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 30. 9. 2007 09:49

Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubosss 30. 9. 2007 09:53

V tm ti ho poskytnu myslim zadarmo. Aspon mne ho dali tak tento rok niekedy. A keby bola registrovana na niekoho ineho neni problem staci preregistrovat aj bez povodneho majitela.
Lubosss
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 30. 9. 2007 10:32

Lubosss ked je to pausal asik tazko moze preregistrovat 16 rocne decko
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 30. 9. 2007 17:59

Lubosss píše:V tm ti ho poskytnu myslim zadarmo. Aspon mne ho dali tak tento rok niekedy. A keby bola registrovana na niekoho ineho neni problem staci preregistrovat aj bez povodneho majitela.

Chces mi povedat ze ked zoberem ocovu simkartu dojdem do tmobilu ze dajte ju na moje meno a puk kod knej tak to spravia bez ocovho suhlasu ??? Ty prestan radsej uzivat nelegalne latky ....
Cize toto : A keby bola registrovana na niekoho ineho neni problem staci preregistrovat aj bez povodneho majitela -- chcem to videt tu srandu .
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 30. 9. 2007 18:13

1. PUK kód vydá T-Mobile len s novou SIM-kou, určite. Výmena nie je drahá, 119 Sk, myslím.
2. Easy ide prepísať s občianskym bez prítomnosti predchádzajúceho majiteľa, ak to nezmenili, ale takto to bolo donedávna - samozrejme ako bola nadobudnutá krádežou, nájdením, tak môžu nasledovať postihy. (Ak ju dáš inému, že ju prepíše a neurobí, môže ju nový majiteľ použiť na nejaké podvody a jedného dňa zazvoní na Tvojej adrese kriminálna polícia.)
3. Pokiaľ viem, tak PUK sa neposkytuje ani ako náhradný, ani po telefóne, jedine s novou SIM kartou, ak to nezmenili.
T-Mobile si eviduje ID kód, posledné 4 čísla PUK kódu, ale pravdepodobne nie celý, z dôvodu bezpečnosti a zneužitia a preto si PUK kód treba strážiť.
Ak si ale majiteľ karty a dokážeš registračné údaje, bez problémov vystavia novú kartu, resp. ju môžeš zablokovať, ak ju niekto ukradol a pod.
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 30. 9. 2007 18:27

Ale taketo veci sa stavaju. Ja som si zobral maminu easy a podal mu ju. Bez slova ju preregistroval a bez jej obcianskeho. A neskor som dal mame svoju dalsiu easy a svoj obciansky.To bolo uz v prisnejsej predajni a nemusel som tam chodit. Preregistrovali to na nu.S pausalom by to bolo asi tazsie. To by si asi predavac na triko nevzal.
_____
A puk k simke ak je pisana na vas poslu zadarmo-pausal aspon raz pripadne za 119 informujte sa na 12345 a easy mozno tiez pomozu poradit. Ja mam s touto linkou dobre skusenosti.
___
Stano_mania to viem ze na easy puk daju len k novej simke.A nahodia do systemu aj to iste tel.cislo?na pausal je to samozrejmost.
A na pausal poslu aj puk postou.Tak mi vravel kamos ked si zablokoval kartu a stratil puk.Ale ci je to pravda?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 30. 9. 2007 20:15

reagujem na posledne dva prispevky : EASY ti prepisu ,, ale pokial viem tak CREAM to potrebuje na pausal a Lubosss nespecifikoval co konkretne ti prepisu bez povodneho majitela takze napisal blbost a hotovo .
Cream napisal ze ma pausal a Lubosss mu nato odpisal :
V tm ti ho poskytnu myslim zadarmo. Aspon mne ho dali tak tento rok niekedy. A keby bola registrovana na niekoho ineho neni problem staci preregistrovat aj bez povodneho majitela.
Cize jednoznacne niiiiiiiiic takeeeeee nebude !!!
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 30. 9. 2007 23:15

Lenze Cream je decko,ten pausal je tusim na jeho mati a pokym nema udaje tak mu ho nedaju! A iba ten kto sa nevyzna moze povedat ze PUK kod nedaju!
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 30. 9. 2007 23:17

Toto znelo divne,operator samozrejme PUK kod poskytnut musi
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 1. 10. 2007 14:07

ja viem matkine udaje
je pravda.ze ho poslu zaadarmo ale trva to dost dlho ;)

chcem ho vediet coo najrychlejsie :)
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 1. 10. 2007 16:15

kebyze tu nevypisujes stale dokola a hned pri zablokovani si zavolal na infolinku a vybavil to tak uz ho davno mas ... tak co nam to tu pises tu ti ten PUK kod nikdo nevybavi len sme ti napisali moznosti riesenia a ked sa ti nelubi tak ako ti mame pomoct ? A pokial viem tak PUK kod by ti mohli povedat aj do telefonu ked vies osobne udaje a ID kod t.j. posledne 4 cisla puk kodu - ten sa pouziva na kontrolu spotreby takze to by si mal vediet .
MaTTo S
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků