O2 Slovakia OKRADA ZAKAZNIKOV

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mpt3 1. 5. 2007 09:07

kľudne skúšaj ďalej... ja som včera nápor nezažil, pretože som na to úplne zabudol popri hokeju a dnes (1.máj) ráno o trištvrte na desať aktivácia O2 Jednotky (profil Prvý) prebehla v úplnom poriadku :oboze
mpt3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playzo 1. 5. 2007 09:33

Nechapem vas, preco ste rozculeni nad cakanim na linke kvoli aktivacii.
1. Ved na AKTIVACIU karty staci uskutocnit lubovolny hovor HOCIKAM, takze nemusite zbytocne cakat na ich zakaznickej linke.
2. Keby operator potreboval este dalsie informacie, tak by vas to pri prvom hovore presmerovalo na 949, a v tomto pripade by to bolo BEZPLATNE.
- Takze treba len otvorit oci a lepsie citat clanky, venujuce sa aktivaci kariet.
playzo
Junior

Odeslat příspěvekod sharker 1. 5. 2007 18:26

Takze potom ako som im tam na tej ich linke 949 a 0800 02 02 02 urobil poriadny bordel mi prislubili ze sa to bude dat riesit reklamaciou.
Nebojte nevylieval som si zlost na ludoch co za to nemozu ale zakazdym to schytal veduci prevadzky :cool:
Povedal ze to posunie az na usek riaditela :-D


A viete co je sila :roll: NIKDE !!!! Skutocne nikde nieje uvedene ze linka 949 je spoplatnena. Nieje to uvedene ani v tom ich vycuce cennika ktory zasielali O2 jednotkam uz v priebehu febuara/marca a dokonca to neobsahuje ani startovny balicek O2 narovinu. maju to uvedene len v ich velkom cenniku ktory nebol prilozeny ani u jednej z tych dvoch typov predplatenych balickov co sa predavaju. kebyze to da clovek na sud tak mozno uspeje.


Druha vec je ta 949 ... Situacia sa opakovala .... vcera okolo 1840 som si zakupil kartu O2 narovinu. Nez som prisiel domov a kartu vybalil bolo 2000 prec. Takze som to teda vybalil zapol a pokusal sa ju zprevadzkovat a aktivovat si program O2 jednotku. DOPADLO TO PRESNE ROVNAKO ... NO UZ SOM BOL POUCENY ZE TO NEMAM MINUT NARAZ SKUSAL SOM TO V CCA 5-10 MINUTOVYCH INTERVALOCH POKUSAT SA TAM DOVOLAT NO NEUSPESNE 949 BEZNADEJNE PRETAZNA, OKOLO 2350 MI DOSIEL KREDIT, KARTA STALE NEAKTIVOVANA UZ SOM MAL ZASE NERVY V <> .... AKCIA 02 JEDNOTKA SKONCENA PRISIEL SOM O2-NASOBNY KREDIT ... PROSTE SOM SA CITIL OKLAMANY PODVEDENY A STRASNE *****.

NEDALO MI TO A SKUSIL SOM TO DNESKA OKOLO 1500 A SVETA DIV SA LINKA JE V POHODE CESKA TO ZDVIHLA NA PRVY KRAT .... NO ANSTAL BOJ PRESVEDCIT ICH ZE TO ZE TO NEMAM AKTIVOVANE NEBOLA MOHJA CHYBA ALE MOHLA ZA TO PRETAZENA LINKA ..TAKZE PO CCA 3 MINUTACH POCUVANIA TEJ ICH HNUSNEJ ODRHOVACKY SA MI PRIHLASILA A ZE MI TO JEJ VEDUCI """VINIMOCNE""" SCHVALIL :o:D

CELE TO MALO TEDA STASTNY KONIEC MAM 2-NASOBNY KREDIT DVE O2 JEDNOTKY KARTY A PREVOLANYCH CCA 300-350 SK NA ICH ***** 02 949 LINKE. PRISLUBU ZE TYCH 350 SK ESTE UVIDIM MOC NEVERIM NO MOZNO AJ TA REKLAMACIA VIDE ...

Nikdy nerobte nic na poslednu chvilu ako ja ... usetrite si kopu nervov
:roll:
sharker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sharker 1. 5. 2007 18:35

playzo píše:Nechapem vas, preco ste rozculeni nad cakanim na linke kvoli aktivacii.
1. Ved na AKTIVACIU karty staci uskutocnit lubovolny hovor HOCIKAM, takze nemusite zbytocne cakat na ich zakaznickej linke.
2. Keby operator potreboval este dalsie informacie, tak by vas to pri prvom hovore presmerovalo na 949, a v tomto pripade by to bolo BEZPLATNE.
- Takze treba len otvorit oci a lepsie citat clanky, venujuce sa aktivaci kariet.


Ked kupis kartu O2 narovinu a chces z nej mat O2 jednotku musis tetuske na 949 nadiktovat aktivacny kodik ktory ti prisiel mailom a doteraz nebol pouzity(aktivovany) .... a v tom bol problem ... nebolo mozne sa na tu 949 dovolat vid vyzsie ...

Co ma sere je tych 350sk ktore budem ziadat vratit z5 v ramci reklamacie :roll:
Ja chuj som to vcera este skusal z T-debile pausalu ...nechcem vidiet kolko mi to zcuclo tam (ak sa 0949 949 949 rata ako o2 a 10sk minuta tak som uplne ale uplne v p1c1 ) :lol:
sharker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msx. 1. 5. 2007 19:44

Vidíš, T-Mobile Easy to robí už roky a za 3,60 Sk/min. Buď rád, že je to len 1,95 Sk/min. Viem, že je spoplatnené aj čakanie na operátora, takže tvoj príspevok ma žiaľ neprekvapil, ale nepoteší to, s tým súhlasím.

//Toto je odpoveď na úvodný príspevok.
Posledná chyba v programe je v skutočnosti tou predposlednou.
msx.
Junior

Odeslat příspěvekod sharker 4. 5. 2007 17:08

Takze odpisali mi a na obidvoch simkach mi pribudlo po 50 sk :lol:


Dobrý deň pán ********,

rada by som reagovala na Vašu reklamáciu spoplatnenia čakania na spojenie s operátorom na Zákazníckej linke 949.

Hovor na Zákaznícku linku 949 je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka pre tarifu O2 Prvý ako aj O2 Narovinu sumou 1,95 Sk/min, po prvej minúte účtovaný po sekundách. Tieto cenníky sú uverejnené na našich internetových stránkach http://www.sk.o2.com, pričom hovorné za začína účtovať od spojenia s automatickou hlasovou službou.

Vaša SIM karta s telefónnym čísom 0949 *** *** bola aktivovaná už 30. marca 2007 a SIM karta s telefónnym číslom 0949 *** 949 30. apríla 2007. Možnosť aktivovať si SIM kartu v tejto akcii bola už od 2. februára 2007, co bol dostatočný čas na uskutočnenie aktivácie.

30. apríla 2007 sme zaznamenali zvýšené množstvo hovorov na Zákaznícku linku 949, nakoľko vrcholila aktivácia SIM kariet O2 Jednotka, a teda došlo prechodne k jej preťaženiu.
V zhľadom k horeuvedenému a v záujme zachovania dobrých vzťahov sme sa Vám rozhodli kreditovať vaše hovory na oboch SIM kartách, s telefónnymi číslami 0949 ****** a 0949 *** 949 a to vo výške 50,- Sk. :nenapadne


S pozdravom a želaním príjemného dňa

Andrea Čagalová
Manažérka administratívy
Oddelenie starostlivosti o zákazníkov
sharker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 6. 5. 2007 09:17

Ahoj, tak toto zjištění mě překvapilo. Chování O2 sk je poněkud divné když u nás v cz je to zdarma jak u T-mobile, Vodafone i O2. Zkuste si nějak postěžovat :wink:
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CIA-SK1 6. 5. 2007 19:38

Oni to asi nezvladaju a nemaju ani dobre informace.Napr.chcel by som poznat toho odbornika co nazval vytlacenym cennikom O ako kompletny,nakolko to je nespravna informacia nakolko tam chyba audiotext.cisla-ceny.S pozdravom
CIA-SK1
Junior

Odeslat příspěvekod helax 99 21. 5. 2007 12:47

Operátorka O2 mi v březnu pravila, že simky Jednotka mi byly zaslány na adresu, NIC nedošlo. Kecala.
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod siso3 22. 5. 2007 21:11

Mne stiahlo za 1 sms 46 korun a po reklamovani u operatora mi bolo povedane kopu somarin,ktore by mohli rozpravat mojej babke,lebo ta absolutne tomu nerozumie.Na moje naliehanie mi nakoniec ten kredit navysili.Tak si pre istotu preverujte stav kreditu castejsie.
siso3
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 6. 2007 22:02

Prave mi ta o2 zjedla 297 kreditu. Este ze je to ten z dvojnasobku. Pripojil som sa cez mobil na pc na net a v internet cafe by som zaplatil tak max.75sk. Kartu o2 urcite rusim. Zlaty TMO ten ma 2GB za 356sk to je 1.89sk za dnesne surfovanie a dalsi rok 720sk pri 3,6M/s a nie edge. Chcel som aktualiz.antivir,ale ved nedam cez o2 kartu za aktualiz.antiviru 725sk :-(
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod [SK]peter 8. 6. 2007 23:20

a nema easy rovnaku cenu ako o2? lol :) si trochu mimo ne?

//matho83: odstranena citacia, na odpoved na posledny prispevok pouzivajte Obrázek
[SK]peter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 6. 2007 15:05

Ja mam pausal a normalne je to 19.9 bez dph za kb. A navise po preneseni 1b mi nezapocitaju 1kb ako na easy ale az vo fakture za vsetky pripojenia. Uz si pocul ze RI 2Gb ide na easy-ja nie. 2giga za 356 mesacne je celkom super. Tie data sa daju tahat aj cez fon-edge,3g alebo cez pc-2Mb/s. o2 karta ci uz pausal alebo ina nieco take zatial nema a myslim ze to v najblizsej dobe este nebude.
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod [SK]peter 10. 6. 2007 15:52

pokiaľ budu chodiť pod sieťou t-mobile, tak to ani logicky lacnejšie nepôjde.

neviete koľko platia t-mobilu za minutu hovoru, sms a kb dat?
[SK]peter
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků