Kontrola kreditu "kreditných paušálov" !

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tudzo 6. 6. 2006 17:48

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, ako najlepšie kontrolovať zostatok kreditu pri kreditných paušáloch?!
Mám k tomu pár zistení :
1. SMS so zostatkom po hovore už nepríde. :tleskani
2. Kontrola cez číslo 360 je naprd, lebo je sa aktualizuje až po 24 hod., takže ak voláte každý deň, tak presný zostatok nemáte šancu zistiť. No a každá kontrola stojí 3 Sk, ktoré sa účtujú zlášť. :hm
3. Ostáva ešte WAP. No kto už si pri kreditnom paušáli platí aj OrangeWorld? :lol:

No a nič viac ma nenapadá. Vie niekto aj o nejakej inej možnosti? Dík za všetky tipy.
tudzo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 6. 6. 2006 17:58

tudzo píše:3. Ostáva ešte WAP. No kto už si pri kreditnom paušáli platí aj OrangeWorld? :lol:
/quote]

no orange pri pausaloch ma prvych 30sekund csd wapu zadar,,to na kontrolu spotreby bohate staci :)
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudzo 6. 6. 2006 19:08

Termix píše:
tudzo píše:3. Ostáva ešte WAP. No kto už si pri kreditnom paušáli platí aj OrangeWorld? :lol:
/quote]
no orange pri pausaloch ma prvych 30sekund csd wapu zadar,,to na kontrolu spotreby bohate staci :)


No nie som si istý, že 30 sekúnd bude stačiť, ale dík za tip.
tudzo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vector 6. 6. 2006 19:20

No mne sa to do 30 sec. este nikdy nepodarilo :)
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 7. 6. 2006 08:18

Vector píše:No mne sa to do 30 sec. este nikdy nepodarilo :)
:D to mas asi potom nejake krive prsty :D staci si urobit zalozku na kontrole spotreby a do 30s to musis stihnut...A keby nie tak len ukonci hovor...ak mas "normalny" telefon stranka ti zostane nacitana a mas novych 30s... :wink: ale aj tak nechapes ako to nemozes nestihat... :hm
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Opeth 7. 6. 2006 08:23

Termix píše:
Vector píše:No mne sa to do 30 sec. este nikdy nepodarilo :)
:D to mas asi potom nejake krive prsty :D staci si urobit zalozku na kontrole spotreby a do 30s to musis stihnut...A keby nie tak len ukonci hovor...ak mas "normalny" telefon stranka ti zostane nacitana a mas novych 30s... :wink: ale aj tak nechapes ako to nemozes nestihat... :hm

Presne tak to robim aj ja, vzdy stihnem, dokonca aj bez prerusenia (staci mat len trosku sikovnejsie prsty)
Opeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 7. 6. 2006 08:29

2 opeth: presne za 20sekund stihnem kuknut aj stav volnych minut aj kolko mam nad pausal...teraz z 22 sekund, a to som si kukol aj aku som mal poslednu fakturu...
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vector 7. 6. 2006 15:59

No ja si to kontrolujem cez Orange World a GPRS, takze nemam dovod sa niekam ponahlat. :)
Vector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod se.milan 7. 6. 2006 16:11

ono je jedno ako si to kontrólujes lebo spotreba sa aktualizuje raz za 24 hodín.
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 7. 6. 2006 16:35

se.milan píše:ono je jedno ako si to kontrólujes lebo spotreba sa aktualizuje raz za 24 hodín.n/quote]
myslim ze aj castejsie,viac krat za den aspon podla datumu a casov aktualizacie...ak su presne a nie len zavadzajuce...teda dufam :?:
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mostro 7. 6. 2006 17:15

Po mojich davnych skusenostiach sa s tym 30s wapom najlepsie robilo so Siemensom, kedysi s radou *65.. ale to bolo take, raz spojit, raz odpojit potom precitat.. GPRS, resp. EDGE je pre mna a pevne verim, ze aj pre druhych pohodlnejsie a v zriedkavejsich pripadoch aj lacnejsie :wink: ..
mostro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vector 7. 6. 2006 18:21

se.milan píše:ono je jedno ako si to kontrólujes lebo spotreba sa aktualizuje raz za 24 hodín.n/quote]

Tiez si myslim, ze sa aktualizuje viack krat za den. Dokonca ked sa pripavuje faktura na konci mesiaca, tak kontrola je na chvilu mimo prevadzky an urcity cas ktory je tam uvedeny a raz sa mi stalo, ze mi kontrola spotreby opat bezala uz v case, kedy mala byt mimo prevadzky.
Takze mne celkom vyhovuje a staci ;).
Vector
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků