miniOpera

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zlieva 9. 4. 2006 10:26

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať či Vám funguje pripojenie cez miniOperu. Doteraz to bežalo bez problémov ale v piatok večer som zistil že mi to nefunguje - vypíse že "chyba spojenia". V mobile som nič nemenil a ostatné Java aplikácie s pripojením na web funguju, napr. Jimm, Mapy a pod. Jedná sa o mobil Sagem MyX-7 a operátor Orange-Sk, datový balík Orange World Mini. Neviete v čom môže byť chyba ?
zlieva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spizy 10. 4. 2006 06:42

Mne to tiez niekedy blbne(ked som tak 10-15min.pripojeny mi to vypise "chyba aplikacie")-a odpojim sa a zapojim znova a fici to v poho...Tato aplikacia,zvycajne niekedy blbne...Skus si tu aplikaciu stiahnut este raz...
Spizy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 10. 4. 2006 08:36

Tak tak stiahni este raz a preinstaluj.Mne sa nieco podobne stalo s v1.0 ta sa proste prestala pripajat tak som ju preinstaloval novsou.
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zlieva 10. 4. 2006 08:39

Dnes som to skúal znovu a už to normálne pracuje, pritom včera večer (v nedelu) to ešte nešlo, takže je to OK, zrejme bol výpadok niekde "na trase". Trochu som sa bál, že či to náhodou OR nezablokoval alebo čo, od ních vystať takéto podrazy viď. keď pred časom úspešný wapový portál na vyhladávanie vlakových a autobusových spojení presmerovali na svoje platené stránky. Tkže dúfam že tento skvelý prehliadač bude aj naďalej fungovať v dnešnej podobe. Pekný deň.
zlieva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MYX7-BB 1. 5. 2006 20:17

Ahoj, mam Sagem myX-7, operator orange-SK, Orange World mini.
Ale ani za toho .. mi nejde opera :/ ked ju spustim a zadam daku stranku ktora 100% ide aj cez ten zakladny prehliadac, no v operenie chvilu nahodi namiesto GPRS DATA a potom zas ukaze GPRS ale nic sa nedeje stale len pripojuje abo co, ano a este pred tym ako zacne vyhladavat este msuim potvordit pripojenie koli nedoverihodnej aplikacii. Neviem si rady, ak by ste boli tak zlaty a napisali mi ako mate nastaveny to orange world pripojenie, popripade ak viete v com je to chyba dakujem.
MYX7-BB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elwlke 1. 5. 2006 21:44

neviem ako to mas v sageme ja v seD750: profil:pripoj.http dat.ucet apn:internet java:cez profil http Ked nepôjde skus inú operu.
elwlke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MYX7-BB 2. 5. 2006 07:07

Juj uz som na to prisla, dik pomohlo mi to ze java: cez http, lebo ja som sa stale vrtala v nastaveni kde mam internet a teraz som sa pozrela do nastavenia pripojenia javy a tam ziadne nebolo :D
MYX7-BB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luciferus 2. 5. 2006 08:25

Mně to jede perfektně až jsem se divil,šoupnul jsem kartu Vodafone do telefonu, vůbec nic jsem nenastavoval, žádbý datový služby, nic, jen jsem miniOperu zkusil a hned jsem byl na netu a od té doby to funguje úplně bez problémů :lol:
PanasonicG520-Alcatel OT303-EricssonT65-Nokia7210-Alcatel535-HP iPaq 6500 hw-Nokia6600-SE W900i-HP Ipaq 6915hw
luciferus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 2. 5. 2006 15:36

To luciferus:ved ono raz prestane fungovat a bude plac a skripanie zubami:)
Termix
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků