Fon v servise, ako dlho?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Traktorista21 2. 3. 2006 00:04

Ako dlho moze byt fon v servise? Dal som ho tam 30.1. Mozem podat nejaku staznost alebo nieco? Musia byt nejake zakony na ochranu spotrebitela... Dik za rady...
Traktorista21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skic 2. 3. 2006 05:31

Po 30dnoch mas narok na vratenie penazi...
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování. Povoleny jsou pouze odkazy na internetové projekty vydavatelství Computer Press.
Skic
Junior

Odeslat příspěvekod ecume 3. 3. 2006 12:37

JA SOM MAL FON SERVISE A NEUZNALI MI ZARUKU PEKNE OFAJCUJU KED SI KUPIM FON A SAMI DOFAJKABUDEM UTEKAT DO PRVEHO MBIL SERVISU RADSEJ.TAKTO SOM BOL 30DNI BEZ FONA A ESTE MAAJ OFAJALI CHAPESSSSSS AKA DRZOFKA KURW*
ecume
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neso 3. 3. 2006 12:43

Skic píše:Po 30dnoch mas narok na vratenie penazi...

na vratenie penazi za cely mobil? Je to tak aj na pausal? Napr. zoberiem na pausal fon za 5000sk, ten bude mat nieco nefunkcne a po 30 dnoch mi tie peniaze vratia alebo mi daju novy?
Notebook Toshiba A200-1M8: 15,4" LCD 1280x800; C2D T7100 1,8Ghz 2MB L2 800Mhz FSB; 1GB RAM DDR2 667Mhz +1GB DDR2 Kingston PC-5300 667Mhz, 160GB SATA 5400rpm HDD, ATI Mobility Radeon HD2600 256MB/1023MB; M$ Vista HP; Myš Kensington Ci60
Neso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 3. 3. 2006 12:57

Bud dostanes to co jsi zaplatil (tedy tech 5000) a nebo jinej mobil v hodnote toho puvodniho kdyz jsi jej kupoval.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Wolfov 3. 3. 2006 13:06

Spis vzal telefon za 1Sk v cene 5k.Normalne odsoupis od smlouvy a vrati ti,co jsi jim dal s tim,ze si muzes vzit zase telefon.
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Traktorista21 3. 3. 2006 13:08

V orange Ta tak odbiju ze nebudes chapat... Nedovolas sa spravodlivosti ani keby co bolo...
Traktorista21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 3. 3. 2006 14:16

mas narok na vratenie sumy,ktoru si za ten phone zaplatil,,takze ak si dal 1 sk,dostanes 1 sk :D
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 3. 3. 2006 22:42

Dobre a ked mi predavacka povedala,ze ten phon zapricinil ludsky faktor-oxidacia-cize strata naroku na opravu.Pri tom uz bol raz opravovany a druhykrat mi povedala toto-pri tom som ho mal stale pri sebe a nic sa nestalo.Jedna sa o sunkuSET230.Povedala mi,ze ak chcem tak sa mam ist informovat priamo do servisu SE-ak o tom chcem vediet viac,ale niesu to ich povinnosti?Oplati sa mi tam vobec chodit do toho servisu SE?Ze oxidacia-pri tom mam este jeden phone(firemny)a ten mavam aj vo vani a ziadna oxidacia tu neni-NOKIA 3220 to je.A ten som vo vani vobec nemal a toto mi zadeli.Tak sa mi zda,ze tn ***** ojebami...;-(
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miko3891 4. 3. 2006 16:45

Vcera som mal svoj telefon 31 den na reklamacii. Uz minule ma odbili tak som prisiel pripraveny. 8)
Zobral som si diktafon a nabehol do predajne. Spytal som sa ich, ci im nebude vadit ked si ich nahram. Ze vraj nie.
Tak som vytiahol potvrdenie o prijati na reklamaciu. Ona si to skontrolovala a oznamila mi ze ho este nemaju. Ze mam cakat!
Ale ja som pouzil carovne slovicko 30 dni na reklamaciu a hned vedela o co mi ide. Ziadal som vratenie penazi a vnicom nebol problem. Hned mi vyhovela.
( len som chcel zrusit aj pausal ale to vraj nejde :cry: )
Tak som si vzal peniaze a isiel si kupit iny fon.
Mal som aj narok na vymenu za nejaky iny tym ale musel by som podpisat viazanost a to som nechcel.
Vsetko mam nahrate takze keby dol nejaky problem, ze ma oklamali mam zaznam. 30 minut :wink:
Tak to sprav aj ty. 8)
miko3891
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spizy 4. 3. 2006 20:09

Ja som jej tvdil,ze po 30.dni mam narok,ale ona mi tvrdila,ze to nejde pretoze som stratil na to narok-kvoli tej oxidacii,ze to zapricinil ludsky faktor...
Spizy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 4. 3. 2006 21:15

Podívej, když zapojíme zdravej rozum, můžeš reklamovat něco, co jsi zničil?
A nemá cenu se dohadovat, kdo to zničil. Jestliže je oxidace prokazatelně v mobilu, dostala se tam pouze v průběhu požívání uživatelem.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubo.s 5. 3. 2006 14:10

Treba si prestudovat podmienky zmluvy, obchodny zakonnik, a hlavne stazovat sa spravne a na spravnom mieste!
diskusia nic nevyriesi, vsetci tu len mudrujete a ze by sa niekto pozrel do zmluv, ktore podpisal, to nie!
vsetkych vas len oje..li...vraj.
Mna nikdy! Riesenych niekolko reklamacii.
a reci, ze vraj sa neda vypovedat pausal, pri opravnenej reklamacii su totalne sprostost:
ak totiz uznaju reklamaciu, vratia peniaze za telefon a zanika dodatok ku zmluve. Tato sa tym stava neviazanou a podla podmienok o pripojeni mozem neviazanu zmluvu kedykolvek vypovedat!
Ja, ked mam problem, prve si prestudujem podrobnosti, potom otvorim program, co sa vola Word, nieco napisem, a adresujem to kompetentnemu miestu.
A pravne podrobnosti si viem takisto nastudovat na internete.
Podaktori tu vedia o internete asi iba tolko, ze je tu mobilnania a s problemom sa vedia obratit iba sem, akoby tu sa mali udiat zazraky a vyriesit vsetky problemy- taketo veci sa riesia inak a inde.
...sorry, som sa trocha rozhorcil, pri citani...
Lubo.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miko3891 6. 3. 2006 21:30

Lubo.s: K tej viazanosti. Aj ked mi vratili peniaze za mobil. Aj tak ju nechcu zrusit. Myslis si ze sa o to nesnazim? Tolko telefonatov a listou co som sa naposielal. V T-Mobile mi nepomozu a ostatne urady ma odkazuju na ine stale dookola. Ze toto nieje v ich kompetencii. Sud ti velmi nepomoze. Len za kolky by som mozno zacvakal viac ako dam na pausal.
T10 --> M50 --> T630 --> Z520i
miko3891
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mato2m 9. 3. 2006 23:04

miko, to akoze ked sa mi pokazi mobil za 1sk, tak mi vratia 1sk a nezrusia viazanost??? nemozem si za to vybrat nejaky telefon za 1sk z aktualnej akcie??? ved ten fon mal hodnotu dajme tomu 5000sk, dal som zan 1sk na akciu a ja ho da sa povedat tym ze platim pausal splacam...nemozu predsa spravit to, ze ti vratia akciovu cenu a pausal platis nadalej...
mato2m
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků