Panasonic FZ18 - akumulátor

Diskuze o přístrojích s větším než sedminásobným optickým zoomem

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod hombre_71 9. 1. 2008 18:08

Nahradil jsem svoji starou Minoltu Z-trojku tímhle foťákem a nabíjecí tužkovky vyměnil za akumulátor. Zajímala by mě celkem jeho výdrž, životnost a zda se nemám rovnou poohlídnout po nějakém náhradním. A jaký je názor na alternativní akumulátory (např.HÄHNEL HL-006 akumulátor). Díky za všechny ohlasy.
hombre_71
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pety 9. 1. 2008 19:37

Měl by zvládat kolem 400 fotek.
Pety
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hiena11 10. 1. 2008 18:43

Petty ma pravdu, bateria zvlada tych 400 fotiek samozrejme ak ho nepouzivas v nejakych extremnych podmienkach, mraz pod -10 stupnou. Som jeho majitelom a som spokojny, nech ti sluzi..
hiena11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bajz0 25. 1. 2008 13:18

Ja som si dokupil CGR-S006E, Li-ion 1200 mAh a som nadmieru spokojny. Este som neskusal kolko fotiek vydrzi vzdy som to zabudol spocitat :P
Bajz0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 1. 2008 20:00

Bajz0 píše:Ja som si dokupil CGR-S006E, Li-ion 1200 mAh a som nadmieru spokojny. Este som neskusal kolko fotiek vydrzi vzdy som to zabudol spocitat :P
Kde jsi koupil nebo aspoň napiš značku ...
Oops!
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombelaska 26. 1. 2008 09:33

taky by mne zajimalo za kolik a kde..
tombelaska
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TA 26. 1. 2008 21:20

podľa označenia CGR-S006E tipujem, že ide o originál Panasonic. Takže ten musí vydržať viac než náhrady. A je samozrejme aj drahší.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombelaska 26. 1. 2008 23:24

No urcite to original nebude, panasonic ma totiz, jen okolo 700mAh, co jsem videl. Jinak na netu jsou klidne znaceny panasonic crg-atd.. a nakonec se dozvite, ze je to hama, takze podle tech cisel muzete hledat, ale panasonic original az kolem 5 stovek. Rozhodne ne s takovou capacitou.
tombelaska
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 1. 2008 08:46

Origo panasonic má 710 mAh a stojí kolem 1000 kaček.

Třeba
http://www.lucascomp.cz/Baterie-do-foto ... 3-dnu.html
nebo
http://www.aaafoto.cz/detail/akumulator ... -panasonic
mají dokonce 1400 mAh.
Oops!
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombelaska 27. 1. 2008 10:02

Nekde jsem, ale cetl, ze ty alternetivni, tedy neoriginalni akumulatory maji horsi kontatky a spatne zaskoci do aparata, nejspis s tezi..
tombelaska
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vavreckal 28. 1. 2008 13:22

Ahoj, no ja jsem si koupil tento akumulator

http://www.aaafoto.cz/detail/akumulatory/p...-panasonic

a bez problemu zaskoci do aparatu. Rekl bych, ze fotek vyfoti zhruba stejne jako ten originalni od panasonicu, dodaneho s pristrojem. Nepocital jsem to, ale myslim, ze vyjdou zhruba na stejno a cena je uplne nekde jinde.
vavreckal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bajz0 29. 1. 2008 17:05

Nejake ceske stranky sa uz objavil, takze ja pridavam slovensku kde som kupooval aj ja
Kód: Vybrat vše
http://www.baterie.sk/?p=productsMore&iProduct=85&sName=Bat%E9ria-pre-Panasonic-CGR-S006E,-Li-ion-1200-mAh
Bajz0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 29. 1. 2008 21:26

tombelaska : Panasonic pri niektorých typoch batérií vyrába aj veľkokapacitnejšie alternatívy, neviem, ako je to konkrétne v tomto prípade
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bajz0 30. 1. 2008 00:19

Pre niektore typy mozno ano ale zatial pre tento jen len alternativa od ineho vyrobcu.

tombelaska píše:Nekde jsem, ale cetl, ze ty alternetivni, tedy neoriginalni akumulatory maji horsi kontatky a spatne zaskoci do aparata, nejspis s tezi..


S tymto zatial nebol zaden problem a aj do adaptera ide v pohode.
Bajz0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombelaska 30. 1. 2008 07:49

TA píše:[color=blue]tombelaska : Panasonic pri niektorých typoch batérií vyrába aj veľkokapacitnejšie alternatívy, neviem, ako je to konkrétne v tomto prípade p/color]
No prave kdyz to nevis, tak to nepis. Ja jsem si to zjistoval. Jsme ve foru FZ18, takze mluvime o akumulatoru cgr-006. Jelikoz jsem budouci germanista, tak davam prednost nemeckym vyrobkum jako hahnel a hama. Vcera jsem si zakoupil hamu za 390, vypada mooc povedene. Uvidime vydrz. Jinak jsem se docetl, ze treba nektere levne baterie i s kapacitou 1400mAh vydrzi tak 180 fotek, coz je malo..
tombelaska
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků