Canon nebo Olympus

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod kromec 18. 12. 2006 09:03

Ja myslim ze tech par stovek ktere usetris na pixmanii se nevyplati. Ten obchod je ve Francii takze je vyssi postovne a pokudbys ho reklamaovala tak se ti to prodrazi.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 18. 12. 2006 11:13

No tak nějak, poštovné tam je něco kolem 300 Kč, takže to si připočti k ceně. Radši bych nakupoval v českém obchodě, zkušenosti mám s kasa.cz, tam tě canon 710 přijde asi o 500 Kč dráž než na pixmanii, ale v tomto případě bych radši asi připlatil.
radim
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kučule 18. 12. 2006 12:17

Dala jsem na vaše rady a radši si ho vzala z megapixelu. Je tam za 9300, ale i s gigovou kartou. Volali mi pár minut po objednání a hned mi ho posílaj.Takže, zítra ho tu mám :D . Díky moc.
Kučule
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrastitko 19. 12. 2006 21:25

[quote="Kučule";Dala jsem na vaše rady a radši si ho vzala z megapixelu. Je tam za 9300, ale i s gigovou kartou. Volali mi pár minut po objednání a hned mi ho posílaj.Takže, zítra ho tu mám :D . Díky moc.D/quote]

Cau cau, ak sem este zabludis napis aky je, ja si ho totiz tiez planujem kupit.
chrastitko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kučule 20. 12. 2006 09:34

Jasně, dám vědět. Jen nevim, jestli zrovna můj názor k něčemu bude, páč jsem opravdu laik :D
Kučule
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrastitko 20. 12. 2006 18:57

[quote="Kučule";Jasně, dám vědět. Jen nevim, jestli zrovna můj názor k něčemu bude, páč jsem opravdu laik :D-/quote]
Od každého je rada dobrá
chrastitko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XIDEX_XIDEX 22. 12. 2006 06:52

To uz to rovnou muzu koupit od Satronu.Prodej usel, to, ze tam nikdo nevedel kdy zbozi dorazi bych jim jeste odpustil, ale to ze po nich uz dva mesice chci aby mi vratili muj telefon a uz jsem tam jel trikrat po jejich slibu ze tam bude a nic, tak kasa.cz nikdy vic. Vsechny varuju pred kasa.cz, jsou to pekny nefer smejdi.
XIDEX_XIDEX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kučule 28. 12. 2006 08:09

Hlásím první zkušenosti s Canonem 710.
1) Krásně padne do ruky. To byl můj požadavek, páč nemám ráda placatý foťáky.
2) Super velká obrazovka - ta si zaslouží velké +
3) Malinko těžší než jsem byla zvyklá - nevidim to jako negativum
4) české menu - super!
5) snadné ovládání - což je asi normální, není třeba vychvalovat
6) kvalitu fotek a videa ještě neumim posoudit, páč jsem ještě nestahovala
7) á mám tu první zásadní negativum. Docela dost dlouho se nabíjí blesk :( Řekla bych, že to je kolem 5-7 vteřin.
Kučule
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 28. 12. 2006 09:19

Ten blesk,to je normální.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kučule 28. 12. 2006 10:47

Mě příjde, že se nabíjí dýl než Olympus, který jsem měla před tím. Možná se mi to jenom zdá a možná je to i tím, že Canon při nabíjení zhasne obrazovku, což Olympus nedělal a člověku se může zdát, že je to celá věčnost :D
Kučule
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 12. 2006 12:21

Kučule:

2.) Jo, fajn LCD, ale blbý rozlišení. Každej druhej foťák v tomhle Canonu nakope zadek.

6.) Není to to nejdůležitější? :) No zkus si nahrát video v nějakém klidnějším prostředí - budeš nepříjemně překvapena.

7.) Jj, kolem pěti sekund. Holt dvě baterky, to se nedá nic dělat.
Mr.Scully
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kučule 28. 12. 2006 13:39

A to mi říkáš až teď? :o

A teď koukej vysypat z rukávu nějaká pozitiva, ať mi nezkazíš náladu z dárku!!! :evil:
Kučule
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 28. 12. 2006 13:45

Neres neexistuje idealni fotak, na kazdem bys nasla naky mouchy.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maročan 28. 12. 2006 13:50

to Kučule:
Fakt tu neřeš, jestli ten foťák bude mít při náhledu 1:1 někde nějakou nectnost. Nauč se s ním fotit a myslím, že pak s mašinkou od Canonu nebudeš nespokojená...
Jinak je jasné, že jsi mohla koupit líp, ale taky za víc peněz a je otázka, jestli bys to využila...

My si tu většinou tak plkáme právě nad kvalitou při zobrazení 1:1 a v reálu, pokud si necháš dělat v labu pohlednice, tak budeš 100% spokojená...
Foto: Nikon D3000 + Nikkor 35/f1.8 + Nikkor 18-70 DX; Canon G12
PC: HP 6550b + HP 6440b + Lenovo IdeaPad S10-3
Mobil: Nokia E52 black
Maročan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 28. 12. 2006 14:25

Tak nějak.Fotky 10x15 budou jak víno :mrgreen:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron