Lumix LF1

Diskuze pro všechny zájemce o koupi digitálního fotoaparátu

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod bert98 23. 7. 2015 11:18

Ahoj,

sháním nový fotoaparát, náhradu za Samsung S630, se kterým jsem byl nadmíru spokojen (začal rychle vybíjet baterky, proto měním, fotky z něj se mi však líbily). Příbuzná má Lumix DMC-FS40 a fotky z něj jsou otřesné, proto se rozhlížím ve vyšší cenové a kvalitativní kategorii.
Chtěl bych se Vás zeptat, jak je na tom Lumix LF1 s kvalitou snímků a také, jestli to není overkill na mé potřeby (krajinky, focení doma, různé makra, takové to focení pro radost, vše zvládal S630 dobře). Rád bych se vyhnul různým výklopným, vysouvacím a dalším všelijakým mechanismům, které se mi zdají nebytelné.
Pokud je Lumix LF1 špatný, nebo jde za podobné či menší peníze koupit jiný, dobrý fotoaparát, byl bych rád za návrh. Cena je maximálně 8,5K (ani o korunku víc, původní limit byl asi 4K :) )

Díky
bert98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janfran 24. 7. 2015 09:53

LF1 je velmi dobrá volba. Pokud ti na Samsungu stačilo maximální přiblížení zoomu a nechyběl ti hledáček, můžeš se podívat i na Olympus XZ10, Nikon P340 nebo Canon S120, které mají v ostatních ohledech podobné paramatry jako LF1 a jsou levnější.
janfran
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků