Nekupujte telefony u firmy DELTAMOBIL

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tirol 4. 7. 2005 08:17

Po dnesni zkusenosti a telefonickem rozhovoru primo s majitelem firmy vam nedoporucuji kupovat telefony u teto firmy, ac jsem ji dlouhou dobu povazoval za seriozni. Jeho az temer arogantni chovani a neschopnost vyjit mi jako stalemu odberateli telefonu od teto firmy vstric je az zarazejici.
Je to jen doporuceni, ale ja uz si tam tedy rozhodne zadny telefon nekoupim, protoze jsem timto chovanim skutecne zklaman.
N_3120 – GTI_DSG
Tirol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 4. 7. 2005 09:22

Pochybuju, že by s Tebou vyběhl přímo i majitel firmy, pokud by si po něm nechtěl vopravdu hodně velkej nesmysl..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 4. 7. 2005 09:42

Kdybych stejnych par vet napsal o tobe, bez slova vysvetleni, necitil by ses trochu dotcene?
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 4. 7. 2005 10:10

Jo, nechtěl bys nám to trochu přiblížit?
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod controller 4. 7. 2005 10:30

Taky nakupuju v DeltaMobilu a musim rict, ze jsem spokojenej..
controller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tirol 4. 7. 2005 13:21

Uz kdysi jsem tam koupil Nokii 6230, ktera mela vyrobni problemy s BT (coz jsem netusil, Nokie moc nekupuji) a kdyz jsem na prodejne rikal k jakym ucelum chci mobil pouzivat, tak mi ho doporucili a pritom vedeli, ze to nefunguje korektne, respektive vubec.
Ted jsem tam koupil K700i a tu se mi take nepodarilo zprovoznit pro pripojeni DataNonstop a BT. Zatimco u Nokie to byl problem telefonu, tady je to problem Windows XP a SP2 (zrejme). Zkousel jsem vsechno mozne, ale proste mi to nainstalovat nejde. Chtel jsem po necelem tydnu co jsem telefon koupil vymenu a muj doplatek za jiny telefon, ale neuspesne. Na to, ze jsem zakaznik, ktery si u teto firmy koupil telefony za posledni cca. rok v hodnote nekolika desitek tisic a doporucil tuto firmu opravdu mnoho dalsim lidem to zamrzi, jaky pristup maji ke stalym zakaznikum.
Ja uz priste rozhodne pujdu jinam!
N_3120 – GTI_DSG
Tirol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 4. 7. 2005 13:30

SE a XPSP2 fungují společně dobře, spíše to asi neumíš zprovoznit, či instaluješ na to BT špatnej ovladač, potřebuješ ovladač pro SP2.
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tirol 4. 7. 2005 13:48

To je mozny. Ja si stahl primo ze stranek MSI ovladac pro SP2 a nic...
N_3120 – GTI_DSG
Tirol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 4. 7. 2005 14:55

Ja bych dokonce rekl ze s telefony SE nejsou vesmes zadne podstatne problemy co se tyce prenosu dat, konektvity atd... A to jak s PC tak s jinym telefonem.
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBo 4. 7. 2005 16:13

Tak to ,tak špatnej krám zase nebude,když jsi u nich tolik utratil!!!!
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod Agent 4. 7. 2005 16:40

Od té doby, co mám SP2, mi bluetooth blbne. Někdy funguje několik dní, pak zase pár dní ne a nakonec zčistajasna zase funguje a potom zase ne. Pomůže přeinstalování ovladače, ale jen na několik dní, pak zase to samé. Než jsem si nainstaloval ten SP, bylo vše OK.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tirol 4. 7. 2005 17:18

scooter píše:Tak to ,tak špatnej krám zase nebude,když jsi u nich tolik utratil!!!!!/quote]

Nepsal jsem, ze je to spatnej kram, ale jednani se zakaznikem by melo byt pro prodejce vzdy na prvnim miste. A pro me to byl po dnesku signal, ze uz si tam nic nekoupim :wink:
N_3120 – GTI_DSG
Tirol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olas11 4. 7. 2005 17:46

Dovol, abych se ti zasmál, odrazovat tady potencionální zákazníky tohoto obchodu od nákupu zboží, kvůli tvé neschopnosti je přinejmenším trapné. Ted akorát všeci vědí, že neumíš nainstalovat BT. Konec
olas11
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 4. 7. 2005 18:02

olas11 píše:Dovol, abych se ti zasmál, odrazovat tady potencionální zákazníky tohoto obchodu od nákupu zboží, kvůli tvé neschopnosti je přinejmenším trapné. Ted akorát všeci vědí, že neumíš nainstalovat BT. Koneca/quote]
A taky udelal reklamu Deltamobilu, spatna reklama je taky reklama :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tirol 4. 7. 2005 20:24

olas11 píše:Dovol, abych se ti zasmál, odrazovat tady potencionální zákazníky tohoto obchodu od nákupu zboží, kvůli tvé neschopnosti je přinejmenším trapné. Ted akorát všeci vědí, že neumíš nainstalovat BT. Koneca/quote]


Co znamena "všeci" to jako všichni. Priste pis cesky :wink:
BT nainstalovat umim, uz jsem ho ostatne nainstaloval na docela hodne telefonech, ale tohle spojeni mezi mym PC a K700i zatim nezvladl ani technik primo ze servisu SE :pozor2
N_3120 – GTI_DSG
Tirol
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků