Jaký mobil pro přítele do 7000,-?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dragonnx 26. 8. 2006 22:58

abuk píše:A co siemens s75?!To by si k němu mohla v klidu přikoupit klidně i 1gb paměťovku a redukci na jack 3,5 mm dobrý sluchátka atd..a/quote]


:tleskani :tleskani
Ano, pravda. Za 7 tisíc Kč by toho na Siemens S75 koupila opravdu hodně (včetně samotného přístroje). Ikdyž je např. SE K750i lepší, S75 jen tak někdo nemá. Já sám mám S75 a jsem s ní víc než spokojenej. Nokia 6280 taky vypadá moc dobře. Zase je tu otázka, jak moc chce používat foťák na mobilu a jestli chce, aby mu nahradil digitál?! Pokud foťák v mobilu chce využívat jako digitální fotoaparát, tak na to je nejlepší K750i. Nevím jestli se tady o něm už mluvilo, ale taky nevypadá špatně SE W700i, mají ho v nabídce Eurotelu.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.a.č.e.n.a 29. 8. 2006 10:12

tak jsem si je tak nějak všechny prohlídla v obchodu...a ozkoušela a fakt mě zaujala N6280... líbí se mi....takže je to můj favorit a teď budu čekat, jestli ji do výběru telefonů nezařadí vodafone.... :-)
k.a.č.e.n.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dragonnx 29. 8. 2006 12:33

[quote="k.a.č.e.n.a";tak jsem si je tak nějak všechny prohlídla v obchodu...a ozkoušela a fakt mě zaujala N6280... líbí se mi....takže je to můj favorit a teď budu čekat, jestli ji do výběru telefonů nezařadí vodafone.... :-) /quote]

Hodně štěstí, ale jak dlouho chceš čekat :) ??
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamal 29. 8. 2006 12:40

a co SE D750i ? :wink:
JAMAL for MM
jamal
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.a.č.e.n.a 29. 8. 2006 13:12

no... mám ještě měsíc a půl čas.... přeci jen 8700 je pro mě moc.. tak uvidím :-)
a SE D750i? tak není to určitě špatný telefon.... neměla jsem možnost ho zatím omrknout na vlastní oči, ale takhle na monitoru mě zas tak nezaujal, ale nevím třeba je lepší než ta Nokie....no uvidíme uvidíme ;-)
k.a.č.e.n.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KluG 29. 8. 2006 13:27

pro chlapa vysouvák moc neni podle mě. Viděl bych to na k/d750i. Teď jsem si vzpomněl že d750i má lepší ovládání, ale to může být taky subjektivní. A nebo třeba N 6234 ? Tu má Vodafone.
Fabia 1.4, 74kW
KluG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 29. 8. 2006 15:32

jestli je přítel aspoň trošku technicky založen, doporučuju MPx220! není lepší varianty za tu cenu. pokud je ale přítel tvor konzervativní, přikláním se k všeobecnému názoru K750i. Ale o té Motorole bych popřemýšlel!!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.a.č.e.n.a 29. 8. 2006 15:38

no tak jsem to omrkla...... N6234 je vcelku slušná... asi je to dost podobný myslím funkčně jako ta 6280 a tak zase nevím... motorolka ne-e určitě nechce véčko nenápadně jsem se ptala....
k.a.č.e.n.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dragonnx 29. 8. 2006 15:44

For k.a.č.e.n.a:
Každopádně ať dostane jakejkoliv mobil, nezapomeň nás informovat jakou měl radost atd. :) ?!
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hesperus 29. 8. 2006 15:50

napis sem treba,jestli je sportovec,manazer nebo co vlastne dela a co ma rad a kolik mu je,je to hodne duleziy,podle toho se da lip urcit,kterej mobil by se mu libil a mel by z nej fakt radost...
Samsung Galaxy S22 Ultra, Beyerdynamic Lagoon ANC
Schiit Asgard 2, Sennheiser HD595, Focal Elear
Ryzen 9 5900X, RX 6700 XT, 32GB RAM, Samsung 980 M.2 1TB, MSI Tomahawk B550, Fractal Design Ion+ Platinum 660W, Antlion modmic
Hesperus
Junior

Odeslat příspěvekod k.a.č.e.n.a 29. 8. 2006 16:46

tý jo taková seznamka :D :D no bude mu 30 - proto dárek mobil.... je sportovec....běhá orieňťák.... pracuje ve stavebninách-není to jeho koníček......rád si s mobilem hraje....pořád mi bere můj :roll: no a tak dále... nevim jestli jsem na něco zapomněla.... :nenapadne
k.a.č.e.n.a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod InfraLuctus 4. 9. 2006 11:20

Rozhodne K750i , mam N6230i a dodneska se mlatim do hlavy ze jsem se rozhodl spatne. Nokia sice neni spatna ale multimedii me nijak neohromila. K750i toho umi rozhodne vic, a funkce jak Push To Talk jiste ozelim. ;-)
.oO INFRALUCTUS Oo.
InfraLuctus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sramo 4. 9. 2006 22:04

Ja myslim, ze BQ-S E71 bude jasna volba ;)
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djrr 14. 9. 2006 16:51

Jedine Sony Ericsson K750i mohu JEN doporucit z VLASTNI zkusenosti mam ho rok a bez problemu a to nerikam ze se da Softwarove tunit viz. http://www.se-tuning.cz di do K750 a nebude litovat :wink:
djrr
Junior

Odeslat příspěvekod sramo 14. 9. 2006 22:38

a jeste co takhle trochu priplatit na Nokii 5500 sport? presne pro takove lidi je delana, ne?
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron