Samsung A52 vs Xiaomi Mi Note 10 Lite

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod simy 27. 3. 2021 09:54

Zdravím, ženě se začal stále dokola restartovat Honor 10 a tak jsem začal hledat náhradu. S telefonem byla spokojená a neodejít tak jí nechybí v podstatě vůbec nic (ani funkce ani výkon), hledám tedy něco podobného kolem 8tisíc (+-) Dle recenzí a zkušeností se rozhoduji mezi Samsungem A52 a Mi Note 10 lite. Požadavek jediný, stejně dobré nebo lepší fotky což si myslím problém nebude a pokud by lépe fungovalo spojení s Galaxy watch 42mm tak super, docházelo k odpojení, ale nevím jestli to spíš nebylo nastavením atd. Nestěžovala si natolik abych řešil.

Výhody:
Mi Note 10lite - o tisíc lacinější, zřejmě "lepší foťák"? vyzkoušený, prémiovější vzhled..
Samsun A52 - dárek sluchátka, novější typ, výkonější procesor, lepší spolupráce se samsung hodinkami? (model bez 5G, nevidím tam reálný přínos a je lacinější)

Který byste doporučili, nebo je to +-jedno, popř. je tam nějaký co jsem přehlédl a stál by za to?

Děkuji
simy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 27. 3. 2021 10:54

A zena si z nich vybrala ktory?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simy 27. 3. 2021 11:17

V podstatě jí to je jedno, argument "asi samsung, když mám ty samsung hodinky, ne?" ale spíš kvůli tomu odpojování..
Jinak není náročná a dneska jsou to stejně víceméně všechno stejné kostky a hodí to do pouzdra a nebude vidět ani barva :)
simy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 27. 3. 2021 20:21

Tak si jej ho mal zobrat, bola akcia s pribalenymi bezdr. sluchadlami.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simy 27. 3. 2021 21:15

dopadlo to tak, Samsung je doma. Popravdě mě překvapil "plastový vzhled", nicméně o to úplně nejde a snad bude fungovat dle představ. Zatím to vypadá že bude OK :) Sluchátka žena nechce, ale když už je dávají, tak je samozřejmě vezmeme a budu je mít zřejmě na běhání. Díky za radu.
simy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Baf13 28. 3. 2021 11:55

A zkoušel jsi přeinstalovat firmware přes Hisuite. Pokud to není hardwarem, tak by to mohlo pomoci.
https://consumer.huawei.com/cz/support/hisuite/
Baf13
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků