Honor 20 vs Xiaomi Mi 9T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jrk1 21. 11. 2019 11:56

standavfr píše:Amoled se vypaluje z principu, dá se to omezit tmavým režimem atd., barevně přesnější je displej Honoru, xiaomi jsou omalovánky i v porovnání se samsungem, procesor kirin 980 je výkonnější, všechno ostatní je podobné.

Xiaomi pouziva amoled displeje od samsungu, krome MI note 10, nez neco vyplodis tak si to nastuduj.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 12:18

to že pouziva displeje od Samsungu je sice pravda ale i obyč A 50 mela možnost nastaveni barevne teploty zobrazeni, to jsem např u Xiaomi mi9 T nenašel,neni to jen o HW ale o tech malickostech okolo.Ale kazda vec ma sveho kupce.At každý vybere podle svych priorit.PS-Myslim nastaveni plynule ne předvolby.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 21. 11. 2019 13:04

qepos píše:Take me vadilo u Xiaomi automaticke fungovani jasu staci prejit do tmaveho prostredi a display je skoro tmavy


Ano, nefunkcni automaticka regulace jasu byla duvodem, proc jsem se zbavil telefonu Xiaomi, pouzival jsem dva zaroven. A problem byl u obou. Vlastne u vsech Xiaomi, ktere jsem mel moznost vyzkouset. Ale mistni Xiaomi fanboy tvrdi, ze uz je to pry vyreseno.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 21. 11. 2019 13:10

ja ako ''mistni Xiaomi fanboy'' tvrdim, ze ziadny problem s jasom nemam a ze ani neexistuje o<:)
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2019 13:31

jrk1 píše:
standavfr píše:Amoled se vypaluje z principu, dá se to omezit tmavým režimem atd., barevně přesnější je displej Honoru, xiaomi jsou omalovánky i v porovnání se samsungem, procesor kirin 980 je výkonnější, všechno ostatní je podobné.

Xiaomi pouziva amoled displeje od samsungu, krome MI note 10, nez neco vyplodis tak si to nastuduj.

A co zdraví, slouží ? To vypovídá o čem, že jim displeje dělá Samsung?
Prozradím ti to, vypovídá to o tom, že jim displeje podle jejich požádavku vyrábí Samsung, ten displej pak ovládá nějaký firmware, ten na to má taky vliv víme? No a pak je tam ještě software, který u jiných výrobců umožňuje barevné podání upravit, no a ten u xiaomi to neumožňuje. Tak si to příště nastuduj,než tu že sebe zase budeš dělat trotla.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 11. 2019 14:11

Xiaomi Mi 9T umožňuje nastavení teploty barev (Nastavení / Obrazovka / Barevné schéma).
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 21. 11. 2019 14:16

Presne tak...Je treba xiaomi mobil vyzkouset a pak psat bludy, nebo si neco nastudovat. Stejne ma MI 9 T o hodne lepsi display nez honor 20 IPS... s tim nikdo nic nenadela
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 14:47

Barevné schéma umožňuje manuální nastavení barevné teploty plynule? ?Nebo myslíš ty tři přednastavené možnosti. ?
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 11. 2019 15:02

Obojí. Buď jsou tam ty 3 přednastavené režimy (výchozí, teplé, studené), nebo si vybereš ručně z barevného spektra.

Ještě doplním, že to umí i noční režim, tedy potlačení modré barvy v noci (podle západu/východu Slunce nebo nastaveného času), což mi přišlo dobrý už na předchozím telefonu, tak jsem rád, že to 9T taky umí.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 11. 2019 15:12

jrk1 píše:Presne tak...Je treba xiaomi mobil vyzkouset a pak psat bludy, nebo si neco nastudovat. Stejne ma MI 9 T o hodne lepsi display nez honor 20 IPS... s tim nikdo nic nenadela

To nic nemění na tom že jsou to omalovánky blude.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 21. 11. 2019 15:36

A jak je to s tvou lží o nemožnosti nastavit teplotu barev? Takže kdo tady šíří bludy (rozuměj buď nic neví a žvatlá nesmysly, nebo záměrně lže)?
BTW omalovánky to jsou i na tebou tak hojně doporučovaných Samsunzích.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 11. 2019 15:46

Lze zvolit "Standardní" nastavení barev (tedy nikoliv syté), kdy jsou barvy výrazně bledší, takže se omalovánky nekonají.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 21. 11. 2019 17:19

romo.11 píše:ja ako ''mistni Xiaomi fanboy'' tvrdim, ze ziadny problem s jasom nemam a ze ani neexistuje o<:)


Ne ze bych se v tom chtel hrabat, ale problem s jasem a Androidem 9 samozrejme existuje, k potvrzeni staci pouzit Google. Ja si to osobne vyzkousel na trech ruznych modelech, to mi uplne staci.

Jinak teda mistni Xiaomi uderka zacina byti stejne otravna jako pred nedavnem Huawei fanboys...

Displej na Honoru je uplne v pohode, mel jsem ted H20 tyden doma. Predtim jsem mel P30 a S10 s amoledem, a ze by to bylo o tolik lepsi jako nam cpe ten brepta bych ani nerekl.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 21. 11. 2019 18:44

Jinak ted ma Alza Samsung S8 v akci za 8800 myslim že ačkoliv je to 2 roky stary model pořad ma svoje kvality.Osobne radeji bych koupil ten než oba tu zminované.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 21. 11. 2019 18:53

Dva roky stary mobil pres 8000,- ? To uz ny byl nekdo padly na palici, aby tohle koupil. Beru tu radu jako nepodareny vtip.
jrk1
BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků