Telefon do cca 12k - Samsung A70?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rezon 15. 5. 2019 08:32

Díky za reakce.
Slabší procesor u A70 by mi ani tolik nevadil, ale kvůli čtečce ho asi nevezmu, i když baterka je lákavá.
MI9 SE - hledal jsem testy baterie, moc jsem jich nenašel a podle všeho žádný zázrak, i ohlasy na zahraniční fórech jsou dost rozporuplné, někdo chválí, nekdo nadává, podle využití.
planetoid_LV426 - chápu tvou posedlost LG, dík za návrh, ale baterka 3000mAh, fakt ne. A zkušenost se staršími modely LG jsou další důvod, proč od nich nic nevzít.
dede - asi tak, čínu moc nechci, ale asi my nic nezbude. Nebo holt koupit horší telefon jen kvůli baterce, buď asus nebo moto power apod. Asi by výrobce zabilo udělat větší, těžší verzi midrange telefonu s pořádnou baterkou, cílovku by to podle mne mělo, furt slyším někoho řešit powerbanky, hledání zásuvky apod.
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2019 08:42

Asus Zenfone Max Pro M2 bych vzal anebo počkej na nový Asus Zenfone 6 (má být představen zítra)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 15. 5. 2019 09:37

rezon: Právě že větší baterky by je asi zabily. Je to paradox, ale i velký výrobci nakupují baterie draho. Dělám v sice v průmyslových aplikacích, ale i tady se draze počítá každá ampérhodina navíc.
Navíc všichni jdou po dizajnu a větší baterka není kam nacpat, ty technologie prostě nejsou a nikdo nechce zopakovat Note 7.
Powerbanka v batohu bude asi patřit k základní výbavě. Za dva roky taky může být základ 2000mAh. :(
dede
Junior

Odeslat příspěvekod rezon 15. 5. 2019 09:52

dede: tomu teda moc nerozumím, když si vezmu cenu powerbanky, jsem na stokorunách. Přece nemůže stát míň než je rozdíl 3000 a 5000mah baterky. Ten litr dva navíc v ceně by někteří rádi dali, ale na výběr není.
Design za tím podle mne nebude, když vezmu svůj max pro, je o 0,6mm silnější než A70 a o 1mm než MI9. Moto power je stejná jak MI9.
Nick Cave: Díky za tip, počkám, ale podle předběžných informací bude přes limit i v USD, o přirážce u nás nemluvě :(
Zajímalo by mně kam se poděla Nubia. Měl jsem od nich dva telefony a v životě jsem nebyl s ničím tak spokojen. Až teda na foťák a odolnost. Ale ta rychlost a čínská nadstavba byla geniální.
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dede 15. 5. 2019 10:07

rezon: Jenže powerbanku můžeš v extrémním případě sestavit z AAA monočlánků. Nikdo nečeká, že bude mít 3mm a vydrží aspoň 2 roky v denním cyklu.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2019 10:18

rezon píše:Zajímalo by mně kam se poděla Nubia.

ZTE jako majitel značky Nubia se asi rozhodl z našeho trhu stáhnout, nové telefony od nich zde nejsou, a nevypadá že budou, ostatně totéž udělala sama ZTE když před lety prohlásila, že se chce u nás se svými smartfony prosadit a dali sem jen podřadné modely a pak se v tichosti stáhli
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomezka 23. 5. 2019 07:38

Ahoj, A70 jsem mel 3 dny a vratil jsem ho ve 14denna lhute z5. Chtel jsem telefon s velkym displejem bohuzel nudloidni pomer stran tohoto kusu z toho dela vlastne mensi (na sirku) telefon nez je 6" 16:9. Kazdopadne to by se dalo zkousnout. Dala by se zkousnout i plastova konstrukce. Ne však ale naprosto tragicky hlasity reprak a nepouzitelna ctecka v displeji. Jak muzou prodavat neco co nefunguje! Jinak slusny mobil s velice dobrým displejem a velkou vydri. Sansungu se povedlo i prostredi a na rychlost jsem si nemohl stezovat.
gomezka
Junior

Odeslat příspěvekod rezon 24. 5. 2019 13:57

Díky za zkušenost. Aspoň vím, co tedy rozhodně nevezmu :) Nudle mi nevadí vůbec, ten Asus co mám teď je 18:9 a naprosto mi to vyhovuje. Reprák a čtečka je ale rozhodně deal breaker. Holt budu muset počkat, až spadne cena toho Zenfonu 6, ale to si asi pár měsíců počkám.
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 24. 5. 2019 16:06

Rezon, to neni zadna posedlost, jen tva nevedomost. Pomer kvalita cena je bezkonkurencni.

Ukaz mi jiny mobil s takovym telem vc. Ip68 atd, takovym displayem s hdr, aod atd., takovym fotakem se stabilizaci atd atd..

Ad baterka) kapacita neurcuje vydrz. Ma G6 po roce vydrzi den v pohode, se zaplym aod, wifi apod. Nebo jinak, proc maji Sony nebo iPhone mensi baterky a vydrzi vic? Je to o sprave napajeni apod.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod .Hardy 24. 5. 2019 21:06

Přihodil bych 2k a nechal si dovézt Pixel 3 z DE. Jeden z nejlepších fotoaparátů, OLED displej, SD845, jistota budoucích aktualizací, IP68, bezdrátové nabíjení a i přes menší baterii (3000mAh) velmi dobrá výdrž. Jen nemá jack.

Alternativou pak může být Asus Zenfone 6 či Xiaomi Mi 9 (bez jacku). LG Gx také nejsou špatné telefony, jen bych se bál možné horší podpory v budoucnu ze strany výrobce, který je rád, že vůbec něco prodá...
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod rezon 27. 5. 2019 09:22

Planetoid: Posedlost to je, jinak nedokážu pochopit proč smapuješ prakticky každý topic, i když se třeba řeší výběr ze dvou zcela jiných telefonů. Buď tě LG platí, nebo máš nějakou obsesi všem vnucovat to, co sis koupil sám. O nevědomosti mi tu nic nevysvětluj. IP68 mě nezajímá, telefon nekoupu, hdr je mi ukradené. Potřebuju HLAVNĚ výdrž a spolehlivost, což LG nesplňuje ani omylem, o poruchovosti jsem si toho přečetl už dost.
Kapacita baterky je to, co primárně ovlivňuje výdrž. Optimalizace napájení je samozřejmě hned další faktor, ale z 3k mah baterky prostě nikdy nejde vymáčknout to co z 5k, fyzika jaksi obejít nejde. Kdyby to tak bylo, budou telefony mít 500mah baterku a všechno se vyřeší na straně sw. Jeden den po roce je opravdu velká výhra, můj asus vydrží po roce dva dny při opravdu intenzivním používání, při běžném klidně tři čtyři.

.Hardy: díky za tip, ale nemůžu ani nic přihodit a už vůbec nic dovézt. Jde o služebák, mám pevný limit a dva obchody, ze kterých můžu vybírat. Šel bych ihned do Zenfonu 6, ale je přes limit, takže budu čekat až spadne.
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2019 10:09

Motorola Z3 Play s Moto Mods baterií, krásná cena
https://m.alza.cz/motorola-moto-z3-play ... 320970.htm
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků