Odolný mobilní telefon klasický s klávesnicí pro TrekBuddy

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fps 11. 8. 2018 11:24

Bohužel mi po plno letech odchází Samsung Xcover 271 (B2710), takže za něj hledám náhradu, našel jsem Caterpillar B35 a Ruggear RG-160 PRO, myslíte že v nich půjde TrekBuddy? Případně doporučte jiný mobilní telefon klasický s klávesnicí, který bude mít GPS modul, a půjde v něm TrekBuddy
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 11. 8. 2018 17:35

nebo není něco jako je TrekBuddy co by se dalo do Caterpillar B35 nainstalovat? a aby se do toho dalo dělat svoje mapy v Mobile Atlas Creator (MOBAC)?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 8. 2018 18:50

Caterpillar B35 je super :)
Ale s tema apkama ti neporadim :D

Jinak Evolveo Strongphone Accu je taky mrtě dobrý ten má sloní baterku. To vydrží nabitý snad měsíc(e) :D

Na CUBE1 T1 by ti to teoreticky mohlo jit ta apka TrekBuddy
Ale ta cena toho telefonu je docela palka...
Nebo na EVOLVEO STRONGPHONE X4 by ti to teoreticky mohlo jit taky.. Ale sehnat ho bude asi problem...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 13. 8. 2018 18:45

- Caterpillar B35 se mi líbí nejvíc, ale jestli jdou do něj nainstalovávat JAVA aplikace? netušíte někdo?
- CUBE1 T1 je už hodně velký a těžký
- Evolveo StrongPhone X4 se už neprodává
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 8. 2018 19:21

Jo tak to nevim jestli do Caterpillar B35 jdou nainstalovat JAVA apky jeste jsem se nesetkal s operacnim systemem KaiOS :o
Chce to googlit :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 14. 8. 2018 09:55

- KaiOS je relativní novinka, takže o Javě v KaiOS nic nenacházím
- a do OS Android jde instalovat Java aplikace?
- nevíš jaký je oficiální dovozce telefonů Caterpillar? že bych se zeptal přímo u nich
fps
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků