Mobil s Android One

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2018 11:37

solaris1: já bych prubnul Moto Z3 Play, i když pravda, cenu bych raději viděl na 7990kč :-) ale zase je tam ten Moto Mods a někdy se v nabídce objeví i ten reproduktor
ale N7 Plus stojí také skoro 10k a zde by také mohla být cena nižší
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod solaris1 13. 8. 2018 13:04

@Nick Cave díky. Kouknu ještě na info a uvidím.

Jinak dávat, nebo nedávat fólii na displej?
Ad Astra
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2018 13:20

Moto Z3 Play má GG3, tu mám také na Moto, fólii nemám a za téměř rok jeden vlasový škrábanec viditelný jen pod silným světlem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod solaris1 13. 8. 2018 18:35

Ok, dík. Poslední dotaz. Prosím jakou paměťovou kartu můžeš doporučit? 64 nebo 128 GB? Co Sandisk microSDXC Ultra Android Class 64 GB, Kingston Micro SDXC 64 GB UHS-I U3, nebo jít do SanDisk microSDXC 64GB Extreme UHS-I (U3)?
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2018 19:05

Z těch 3 ber SanDisk, a klidně můžeš vzít i 128GB, jestli natáčíš videa
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 13. 8. 2018 21:12

solaris1 píše:Co ještě porovnaní N7+ vers. asus zenfone 5 bez AO?

Ja mam N7+ a zena ma Zenfone 5 a tezko hodnotit, jsou to hodne podobne telefony. Pripada mi ze Zenfone vypada moderneji ale Nokia vice "hodnotneji". Jinak Zenfone foti urcite lepe nez Nokia a jelikoz to neni cisty Android tak tam ma ruzne vychytavky, treba nastavovani barevnych profilu displeje atd., coz mi treba u Nokie chybi a nechce se mi to resit nejakyma dodatecnyma aplikacema. A celkove je v Zenfonu vice ruznych moznosti nastaveni a uprav, mozna az zbytecne, ale da se s tim vyhrat...
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davedroid 20. 8. 2018 17:22

On ma ten Zenfone 5 take jediny z vyberu optickou stabilizaci a stereo repracky. Coz je v teto cene nevidane.
Kdo rad aktualni Android a cisty android, pak zase body pro Nokii. Zenfone bezi dnes na android 8.0. Ale bezny uzivatel toto asi neresi a jde o to jak system funguje popr. vyuzije nektere vychytavky nadstavby. Oba jsou super. Tezka volba.
Davedroid
Junior

Odeslat příspěvekod Davedroid 21. 8. 2018 19:29

M@C píše:
solaris1 píše:Co ještě porovnaní N7+ vers. asus zenfone 5 bez AO?

Ja mam N7+ a zena ma Zenfone 5 a tezko hodnotit, .

Zrovna volbu mezi Z5 a N7+ řeším. Fakt fotí Z5 o tolik lépe? Tipoval bych, že to bude tak nastejno.

K foto jsem nasel toto
https://www.gizguide.com/2018/04/asus-z ... meras.html
Davedroid
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků