oprava S8+ nebo nový telefon

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pypyn 1. 8. 2018 06:25

Zdravím,
chtěl bych se poradit s mým problémem. Jsem majitelem S8+, ale bohužel mi spadl a rozbil jsem displej. A tak teď řeším jestli vyměnit displej nebo něco připlatit a koupit si něco nového. Předem děkuji za vaše názory.
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 8. 2018 10:03

Já mít S8+ a spadnout mi tak si to jdu hodit na půdu... :D
Výměna bude stát raketu... Podobný případ se mi stal taky kdysi dávno. A vyřešil jsem to tak že jsem si radši koupil nový telefon.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pypyn 1. 8. 2018 10:43

Co jsem se díval na servis tak to vychází zhruba na 7600 Kč. Teď je ta otázka jestli něco přidat a pořídit si něco nového nebo zaplatit a zůstat u starého.
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 1. 8. 2018 11:40

Je nesmysl nechat to za ty penize opravovat - spadne ti znova a budes tam, kde jsi ted jenom o dalsich 8 litru lehci. Neco prihod a kup si nejaky kvalitni kovovy smartphone, ne tyhle sklenene hracky od Samsungu.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pypyn 1. 8. 2018 12:15

No když ten kovový spadne displejem tak se taky rozbije. Jinak se mi zdá že všechny ty lepší telefony jsou bohužel ze skla. Můžeš mi napsat nějaké ty kovové, které jsou výkonově na tom podobně jako ta S8?
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 1. 8. 2018 13:18

Ja mam Xperii XZ1, ta je kovova, na displej mi spadla trikrat a nic se nestalo.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 8. 2018 13:38

nerozbitný displej má Moto Z2 Force, jestli ti mobily dost padají, tak ten, anebo eventuálně dát nějaké sklo na displej
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Potkan007 1. 8. 2018 13:39

Pokud by mě už telefon nebavil a toužil bych po změně, šel bych cestou prodeje na díly a koupě nového telefonu.
Pokud pád odnesl jenom displej, o jeho výměně bych u S8+ vážně uvažoval, sice je to nečekaný velký výdaj, ale telefon s takovou výbavou za to ještě stojí, není to pět let stará střední třída.
K argumentu, že může telefon spadnout znovu - může. Úplně stejně můžeš hodit na zem nový telefon hned první den.
Potkan007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pypyn 1. 8. 2018 14:33

S8+ mám od začátku co byla uvedena na trh. Párkrát už mi spadla a zatím vždy vydržela. Bohužel teď letěla přímo na kámen, a to by asi nevydržel žádný mobil.
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod ozz_cz 17. 9. 2018 14:27

Mam podobny probem s S8 (950F) a premyslim o tomhle

http://www.opravdisplej.cz/content/7-ukazky-nasi-prace

Nekdo zkusenosti?
ozz_cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků