Androidová konkurence k Lumia 550

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dyacon 22. 7. 2016 21:58

Ahoj, odchází mi telefon a chci si pořídit nový. Telefon používám na telefonování ;-) , sms, občasná momentka a občasné zkouknutí videa na YouTube. Nechci do telefonu vrážet žádný veliký peníz a zaujala mne Lumia 550.
Je něco, co by bylo v její cenové kategorii a mělo to podobný vybavení? Předem děkuji za rady

Požaduji max 4,7" displej s HD rozlišením, blesk, relativní svižnost a minimálně ten jeden den výdrže.
dyacon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 7. 2016 22:05

Alcatel Idol3 4,7
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dyacon 22. 7. 2016 22:59

Díky, ale oproti Idol3 je o dost dražší, takže padá
dyacon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 23. 7. 2016 04:43

WP nema ofiko app na youtube, jsou tam pouze alternativy, ktere nefunguji na 100%
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 23. 7. 2016 07:38

Melipa.Na win 8,1 fungují My tube a naprosto korektně.Vše mi to našlo a přehrálo a případně jsem si to i do mobilu L 1520 nahrál.Jaký teda je rozdíl mezi ofiko aplikaci a třetich stran? Na win 10m je ted další appka krom My tube a to Perfect tube a která je stejně kvalitní jako My tube.Tak tady nešiř bludy.Není duvod proč bych měl mít oficiální aplikaci od Google
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 23. 7. 2016 07:39

Metrotube strčí s přehledem do kapsy veškeré app youtube, o oficiální ani nemluvě. Zde je kvalita zcela na straně mobilních Windows.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 23. 7. 2016 08:09

Metrotube jsem nahodou pouzival, neni vylozene spatny, ale neumí ani takovou vec, jako je v aplikaci zobrazit nedavne prehravani, co jsem si poustel na PC v ramci jednoho uctu atd.
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 23. 7. 2016 10:42

Zase to tu nepřehánějte s tou kvalitou přehrávače youtube na windows. Je to dobré, ale žádná bomba. Ty emoce k tomu jsou na nic.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod roy1 23. 7. 2016 17:46

Tak vzhledem k tomu, že těch posledních dvacet uživatelů lumiì s Dr.steinem v čele nemají představu jak má správná aplikace fungovat, budou tvrdit že to co Je na Windows mobile je to nejlepší a když není, tak je nejlepší používat webové rozhraní, nemá další diskuze cenu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 7. 2016 18:22

mam silnej pocit ze tubemate metrotube nejen ze strci do kapsy ale ze je to ve srovnani s tubemate neco mezi parodii na aplikaci a vtipem.tak ma totiz vypadat aplikace co prinese hromady vylepseni proti ofiko aplikaci, webovymu rozhrani pri zachovani VSECH funkci vyse jmenovanych.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 23. 7. 2016 18:27

r1: Jakožto uživatel mobilních Windows a Androidu mohu porovnávat. Pouze Svědci Androidovi, kteří mají klapky na očích, nulový rozhled a averzi na cokoli mimo jejich sféru, nikdy nepochopí, že je za oceánem i jiná zem. V něčem lepší, v něčem horší. Ale to oni neví. Chápeš?
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 23. 7. 2016 18:36

Já, jestli tedy myslíš mne, to chápu, teď ještě abys pochopil svou vlastní radu ty. Mimochodem, mobilní Windows jsem používal už na moto 220 mpx, jestli vůbec víš o co jde.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 23. 7. 2016 22:11

Já na Motorele MPX200...a teď WM snad na všem po L930 a L950... nebýt všechny Android telefony stejné jako přes kopírák, tak už nějaký mám...možná snad jen Blackberry Priv je odlišný a vyjímečný.
CosiOdvedle
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků