Sháním kompromis mezi výkonem a výdrží.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod skylines 2. 9. 2015 09:36

Dobrý den. Chce se zeptat na váš názor a jména smartphonů které podle vás mají nejlepší poměr výkonu a výdrže. Nechci nic extra výkoného na úkor baterky ale ani slabého "držáka" co týden vydrží ale nic nerozjede. Mám pár typů z čísel na papíru ale chci pokud možno osobní zkušenosti.

Cena tak do 10 tisíc. Když bude nad deset tak to nevadí ale tam už jsou jen zbytečně předražené krámy takže si z toho stejně asi nic nevyberu. :D
skylines
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zip123 2. 9. 2015 10:08

Mozna bude potreba trochu lip to specifikovat. Napriklad pokud chces padllo nad pet palcu, tak tam jsou nejake kousky se silnou baterkou. Pokud chces neco menisho, tak Compacty od Sony jsou na tom velmi slusne (mel jsem Z1c, ale z3c na tom bude podle me stejne), a pokud nejsi proti WP tak osobne muzu doporucit Lumii 735, dostatecny vykon, vydrz i pres dva dny pri normalnim pouziti (nehraju hry), cena velmi prizniva.
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 9. 2015 10:12

Lenovo P70, THL 5000

-- 2. 9. 2015 11:29 --

Nebo počkat na tohle Lenovo, Asus také bude mít 5'' s vysokou kapacitou baterie
http://m.mobilenet.cz/clanky/lenovo-vib ... -ifa-28015
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 2. 9. 2015 11:27

Pokud nevadí Windows Phone tak moje Lumia 640 XL dual sim vydrží při normální zátěži až tři dny (první den ráno ji v 7 hodin odpojím od nabíječky, večer má tak 70%, druhý den udělá celý, třetí den už si říká večer o nabíječku). Jo, a dva dny vydržela i napočátku, přestože baterka ještě nebyla dostatečně "zkalibrovaná". Cena byla 5420 Kč.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod FKlika 2. 9. 2015 19:20

Lenovo P70/P90 je v poměru cena/výdrž na špici ;)
FKlika
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 2. 9. 2015 20:58

Taky bych doporučil Lenovo P70
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 9. 2015 21:07

Obrovský držák je BB Passport Silver, ale je to fakt speciální kategorie. Od BB ještě výborně drží Z30 a ostatně ani současný Leap na tom vůbec není špatně. Lumie drží taky skvěle, měl jsem 720 a 2 dny naprosto v pohodě, počítám, že to bude podobné i u 735. Taťka má L1320 a tomu vydrží i 3 dny, takže jako 640XL. Velmi dobrou výdrž pak má Sony Xperia Z3 Compact, ale počkal bych na uvedení Z5C a buď se ti bude líbit ta a připlatíš si nebo klesne cena Z3C a koupíš si tu. Samsung Galaxy Alpha, když se mu vymění baterka také nabídne leccos a v top těle. A zbytek už byl řečen výše :)
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bespi_ 2. 9. 2015 21:38

Spis nez Lumii 735 radeji Lumii 640 LTE nebo v pripade pozadavku na vetsi 640 XL LTE (lze sehnat i Dual LTE verze v pripade potreby). Vydrz odpovida pouzivani. Muze byt 5 hodin i 5 dni.
Bespi_
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků