HTC HD2 vs iPhone 4 32GB

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honzyh 26. 1. 2013 17:05

Který z těchto vybrat?
Jsem na vážkách a byť je HTC o 2tkč levnější,tak má zase více možností systému,android,
windous atd.
Naproti tomu se mi tak nějak zdá Iphon lepší.
Jde mi o internet a filmy.
Díky
honzyh
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 1. 2013 18:51

Pravděpodobně máš vadu zraku, HTC HD2 byl uveden v roce 2009. Sice na něj lze naportovat asi nejvíc systémů ze všech telefonů, ale s iPhonem nemá zhola nic společné. Už úplně pominu to, že na Windows Mobile se nevydávají nové aplikace.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 1. 2013 20:09

Už úplně pominu to, že na Windows Mobile se nevydávají nové aplikace.


On mel asi namysli Windows Phone,ktere jsou na HD2 dat.
Jinak nad touto vykopavkou uz bych ani v nejmensim neuvazoval,nehlede na velkou poruchovost.(casto odchazi dotyk a zakladni deska)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 26. 1. 2013 22:01

Jestli je HD2 vykopávka, tak moje Omnia 2 také na WM je už fosílie...no, jsem tedy hrdým archeologem!
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 26. 1. 2013 22:15

CosiOdvedle: taky nechapu co proti HTC maji...co se tyka pouzitelnosti tak jsou na tom stejne..pro mne vetsi uhlopricka a kdekoli pripojit k PC hraje jako plus ;-)
Ps: o poruchovosti muzem diskutovat.to jsou jen řeči jablkaru.jeste vytahnou podporu systemu a smichy se neudrzim ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 26. 1. 2013 22:34

freddy: To, že HD2 má problémy s displejem a deskou je obecně známé.

Jinak se opravdu jedná dnes už o velmi historický kousek a kupovat ho dnes pro každodenní používání je hloupost.
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 1. 2013 22:59

HD2 bych už nevzal, staré.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 27. 1. 2013 02:52

Poruchovost potvrzuju, dotyk mi odešel a ze zákl. desky odpadl USB konektror.

Dotyk odešel dvěma mým kámošům taky, třetímu chvíli předemnou taky vypadl USB konektor.
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ARS 27. 1. 2013 09:23

Odpadl USB konektor? Asi si chcel napisat urval ho. Mam dost staru HD2 a konektor pouzivam naozaj casto a upadnut sa nechysta.

Ale kupovat ho teraz na normalne pouzivanie asi naozaj nie je dobry napad, to radsej ten iPhone. A to iPhone neznasam.
HD2 je super masinka, ale skor na vyblbnutie sa s instalaciami roznych OS atd... Da sa tam dat ICS aj s podporou USB host, WP 7.5, mozno aj 7.8, dokonca ubuntu ci BackTrack linux.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 1. 2013 09:33

[quote="Naecken"]freddy: To, že HD2 má problémy s displejem a deskou je obecně známé.
.
nahoda? nebo je to rukama..ctyri roky prochazel rukama s cca kazdodenim nabijenim a jeste dal v rodine slouzi..tak nevim,nevim ;-)
je to muzejni kousek,ale kdyz tu vidim nektere kteri kupuji "masinky" a neuvazuji ani o internetu v nwm,ze za cca 2-3 tacky je to dobra volba...osahaji a pak ai koupi novejsi letadlo za vice bankovek :-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 1. 2013 12:39

nahoda? nebo je to rukama.


Ani nahoda ani rukama,deska mela po dlouhy cas vyrobni chybu z duvodu vyssich teplot po case odesla.Dotykovka take,vyrobni chyba..Pozdeji byl pro digitizer zvolen jiny dodavatel(prvni letovane co se tyce spojeni s displejem,druhe uz meli konektor) ,ktery za cas mel take problem,chyba v nedostatecnem ukostreni,ktere se casem projevilo problemy.Bud jedine rad,ze jsi mel dobry kus a funguje ti dodnes.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 1. 2013 12:56

Tak to mam taky dobrej kousek a slouzi v rodine dal :-D ... samoze jsou dnes uz lepsi kousky,ale momentalne ho ma ditko skolou povinne a na to,ze ho ma zadara tak by si mohl zkusit vrkat :-D .. rekl bych mu o brigadě a o konovi a jeho zubech :-P
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 1. 2013 14:31

To budte rad,pokud slouzi az do ted,uz se jentak nepokazi.To uz hrozi jen odpraveni mechanicke.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 1. 2013 18:14

Jooo to jsem rad.zatim mne zadnej mobil neumrel a slouzil moooc dlouho...premyslim,ze bych mu dal jinej a pouzil ho na pokusy :-D
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony Stark 27. 1. 2013 19:06

"HTC HD2 vs iPhone 4 32GB"

Dobry vtip.
Tony Stark
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků