BB 9520 Storm2 nebo jiný telefon do 10 000,-?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod predseda4U 10. 1. 2011 18:50

Dobrý den,

odešel mi nedávno MP3 přehrávač. A tak si říkám, že místo pořízení si extra nového přístroje, vyměním můj zastaralý mobil za něco novějšího, univerzálnějšího a „chytřejšího“. Cenový strop bych viděl do 10 000,-. Telefon chci používat jak na práci (email, prohlížení .doc souborů, internet, organizér), ale i na zábavu (příležitostné foto, výše zmíněné MP3 a jiná multimédia, FB…). Zaujalo mě BlackBerry 9520 Storm2. Měl jsem možnost držet dříve jiné BB a moc se mi líbilo ovládání (což u Stormu je trochu jiné:-) a rychlá reakce telefonu. Ale není nejlevnější a nemám přehled o jiných konkurenčních telefonech, proto budu rád za každý nákupní typ, co by mi podle mých preferencí mohlo vyhovovat.

A ještě malý „poddotaz“ ohledně BB a internetových aplikací: V práci i doma mám všude bezdrát. Proto se budu zejména připojovat na internet pomocí WiFi a nepočítám zatím s datovým nebo BIS tarifem. Chtěl jsem se zeptat, jestli BB aplikace (jako např na FB apod.) fungují i přes WiFi nebo jen přes BIS tarif.

Za všechny odpovědi předem děkuji
predseda4U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 18. 1. 2011 20:41

Hezký den,

Blackberry zařízení jsou obecně považovány jako ideální pro využití firemních služeb - email, kalendář, kontakty, apod. Bez služby BIS/BES je telefon poloviční a nemá až takové využití. Podle mě zařízení Blackberry "ožívají" až s firemními službami.

Co se týče konkrétního typu Storm2 9520, vlastnosti telefonu jsou slušné ale dotykové telefony nevidím jako budoucnost Blackberry. Mají ale dobře vyřešené ovládání přes "kliknutí" na displej. Tím se nestává citlivé přehmátnutí na jiné položky.

Když už Blackberry, tak bych počkal asi na Blackberry Dakota nebo Apollo.

Využití datového provozu Wi-Fi v aplikacích není problém.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod predseda4U 20. 1. 2011 23:32

Děkuji za názor. Mám Storm týden a zatím naprostá spokojenost. Je to pracant, a na BB je vidět, že zpracování je kvalitní. Je to sice můj první "dotykáč", ale "promáčkávací" displej nemá chybu. Škoda, že RIM od něj u nových modelů asi ustoupí:-(
predseda4U
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků