Telefon - cenu netuším

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Acorp 23. 8. 2009 17:43

Zdravím !
Většinou si telefon vybírám sám, ale tady asi budu trochu potřebovat poradit. Moje požadavky na telefon se celkem smrskly, ale i tak nacházím telefony strašně drahé, s čímž jsem vůbec nepočítal.
Takže:
Wi-fi
Bluetooth(taky není moc podmínkou, ale hodil by se)
pamět na sms a čísla, ale není to tak důležité
nejlépe i nějáký OS(měl jsem i 2 telefony se symbianem, ale tenhle OS se mi opravdu nelíbí)
samozřejmostí je barevný displej
usb konektor výhodou(příp. kabel v balení)
nějákou pamět, příp. slot na karty
kalendář, budík

Díky předem za rady
.

Snad najdete nějáký vhodný telefon, který by se mi mohl líbit a byl mi i cenově dostupný ;-)
Acorp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nakupko 24. 8. 2009 08:27

Nokia E51, E52, 6720 classic, Sony Ericsson C702, C902. Pak jedine Windows Mobile, pokud se ti sybian nelibi, nebo android, ale tech systemu tolik neni, pokud mas dobry datovy tarif, tak BlackBerry. Ja nevim co je pro tebe levyn nebo drahy telefon. U me je levny jeste i 3000,-, nevim jak ty, pak tezko radit.
Nakupko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premiant 24. 8. 2009 18:15

Bez OS třeba SE G705 nebo W715
Google Nexus S

Sansa Clip+ 8GB + Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro

iPod Touch 8GB 3.0 JB
premiant
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Acorp 25. 8. 2009 17:44

Právě mě zajímaly názory a tipy přímo na telefony s WM či androidem, potažmo RIM se kterými má někdo dobré zkušenosti. Jako hodně mi za telefon s těmito funkcemi přijde dát 8000 a víc. Samozřejmě jsem viděl i symbianovky, které mi vybaveností telefonu vyhovují(konkrétně třeba E52), ale zajímala mě alternativa takového telefonu třeba s WM, který bych vzal mnohem raději. I když symbian jsem viděl naposledy asi u nějáké N73, N86, prostě mi to přišlo jako celkem špatný systém, hlavně co se týče rychlosti. Už i teď mi přijde 3 roky stará nokia 6233 bez systému celkem pomaloučká(asi nechám přehrát prozatím firmware než si najdu nástupce, kterého už jsem tu s vaší pomocí začal hledat).
Acorp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 25. 8. 2009 18:13

Rychlosti u Symbianu se neboj dneska jsou mobily se Symbianem rychlé. Samozřejmě konkrétně záleží na modelu, ale taková E52 nebo Nokia 5630 jsou hodně rychlé...
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Acorp 26. 8. 2009 20:56

Ok, budu věřit - asi stejně vyzkouším někde na živo. Ale existuje nějáký takový celkem cenově dostupný telefon s jiným OS než je symbian ? Řekněme WM či Android. Díval jsem se na datové tarify a co vše umí RIM, je to pro mě asi zbytečný tel.
Btw. chtěl jsem vyzkoušet i iPhone, ovšem odrazuje mě od toho spousta věcí, hlavně cena :-P
Acorp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků