Tomtom XL IQ ROUTES

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tukanes 11. 11. 2019 09:24

Dobrý deň prajem, možno by mi niekto vedel poradiť. Dostala sa mi do ruk (asi) staršia navigacia Tomtom XL IQ routes. Problem je ten, že po zapnuti navigacie sa zobrazí len uvodne logo a takto to zamrzne. Skúšal som aj tvrdý reset ktorý som našiel na internete po ktorom somnl sa dostal do toho modu v ktorom mi vypisalo všetky info ohľadom navigacie a potom som stlačil 3x zapinacie tlačidlo za sebou.. navigacia sa reštartovala ale opäť to isté.. logo a tam to zaseklo.. keď navigaciu pripojim k pc tak ju normálne najde a nabehne na nej aj logo že je pripojena .. tak isto sa dostanem k veciam na nej ale neviem si nijako pomôcť keďže do toho nevidim.. a nechcen niečo vymazať aby to nebolo ešte horšie.. samozrejme mam nainstalovanu tu origo aplikaciu od tomtom v pc.. vedel by mi niekto poradiť či sa to da dať nejak dokopy? nejaké preinstalovanie alebo podobne? vopred diky za každú radu..
tukanes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akan 14. 12. 2019 20:28

V PC musí být TomTom Home v2.20.4.1267
(není-li proběhne v aktualizaci „Nápověda“, „Vyhledat Home Aktualizovat“).

Nastavení TT Home:
V horním řádku displeje PC přes volbu „Nástroje“, „Home Předvolby“ záložka „Obecné“, Předvolby spuštění“ musí být nastaveno „Spustit po připojení“ a „Vyhledat aktualizace“ a v záložce „Připojení“, „Přímé připojení k internetu“.

Provést přihlášení registrovaného TT XL IQ routes.

TomTom XL IQ routes musí mít nabitou baterii,
musí mít Aplikaci (navkit) v9.541 (není-li bude v aktualizaci).

Zapnuté TT XL IQ routes připojit k PC.
Musí se spustit TT Home.

Na TT Home zvolit „Aktualizovat zařízení“.
Může proběhnout nabídka aktualizace navigační aplikace (navkit).
Aktualizovat!
Proběhne nabídka nové mapy ta není pro revitalizaci podstatná.
Zvolit aktualizaci „QuickFix“.
Aktualizovat!

Odpojit TT XL IQ routes od PC.

Zapnuté TT XL IQ routes vystavit na místo s dostatečným signálem.

Po zachycení družic se musí na displeji objevit čas.

V nabídce TT XL IQ routes nastavit formát a sesouhlasit čas.

P.S.
"Zaheslování" přístupu k "Nabídce" minulým majitelem není pravděpodobné.
V takovém případu by se objevilo zobrazení klávesnice pro vklad hesla.

Nebude-li proveden "QuickFix" může spolupráce s družicemi k získání obnovy časového a prostorového synchronu trvat značně dlouho.

P.P.S.
Navigační aplikace v9.541 byla vydána (2018) s ohledem na "překlopení času" v začátku následujícího roku.
Akan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků