MIUI - aplikace pro zprávy a volání

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eva_M. 2. 1. 2020 08:39

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit, který z aktuálně prodávaných mobilů xiaomi má MIUI aplikaci na sms a volání? Myslím tím pro zprávy ten žlutý obdélník a pro volání zelený telefonek. Nechci ty nové google aplikace, které nyní xiaomi dává do nových mobilů.

Ještě moc prosím o vysvětlení, na čem záleží, jestli ty MIUI aplikace může přepsat nějaká aktualizace nebo ne. Např. na starém redmi 4x mám pořád ty skvělé původní aplikace, ale miui mám aktualizováno na 11, android je 7.

Moc děkuji!
Eva_M.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2020 09:06

Aplikace od Google jsem nahradil lepšími aplikacemi True Phone a Textra SMS
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 4. 1. 2020 23:00

Myslím že se tomu nevyhneš prostě jak je telefon určen pro evropu tak je tam jiná rom.

Jedině upravit rom - staré miui aplikace zůstávají pouze na čínských rom či na rom určených pro indii atd.....

A nebo použít upravené rom odsud kde se vychází a upravuje čínská rom a pouze pokud není tak se používá a upravuje globál rom. https://www.miuios.cz/
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Junior

Odeslat příspěvekod Eva_M. 5. 1. 2020 00:08

Díky, už jsem si pořídila Mi 9 Se. Před zakoupením jsem si jej nechala předvést a je tam to, co jsem potřebovala :-)
Eva_M.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 5. 1. 2020 13:02

Po budouci aktualizaci tam muzou byt klidne aplikace od google.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod stm01 9. 1. 2020 15:42

Přesně tak. Raději jsem ve svém Mi9T zákazal stahovat aktualizace, protože nemíním přijít o ty původní aplikace a tím o nahrávání hovorů. Navíc když vše šlape, tak to budu klidně používat tři roky, ale zas tak dlouho jsem telefon nikdy neměl. :-))
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků