USB a v547

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zbýňa 7. 10. 2005 10:53

Zdravim
Potřeboval bych prosim vás poradit jako naprostému laikovi co se týče propojení 547ičky s PC.Dostal jsem k telefonu cd mobile phone tools version 3,0 a kabel.Nainstaloval jsem to a stejně mi to neběží při tom mám port v pořádku!Musím něco snad aktivovat v telefonu?Potřebuju nějaký další program?Prosím prosím, poraďte mi z postupem :cry:
A ještě jak je to stou placenou verzí, to cd co mám má nejspíš nějakou lhůtu, pak si musím koupit nový, nebo jak to vlastně je?
Prostě tomu moc nerozumím, ale strašně rád bych si se svym PC vymněňoval obrázky a stahoval melodie, protože zas tolik peněz na wap nemám :?
Děkuji za případnou pomoc :wink:
zbýňa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _peper 7. 10. 2005 12:45

Vomrkni tu spojení s motorolou E398 a PS2Tools, to by ti mělo pomoct, bude to stejný:)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goggo 7. 10. 2005 16:22

Ja mam MPT 2.19 a tiez mi to najprv neslo. Pri vyhladavani telefonu som z neho vytiahol kabel a zasunul naspat a dalej som ho instaloval ako V500 (moznost V547 som nemal)... a funguje :D
goggo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod edazkoloreda 8. 10. 2005 19:42

taky nejsem žádný profik ale koupil jsem si blutu do počítače
a přes něj komunikuju s pc mám ale xp na 98 tu ani s instalačním cd nějak nejde na xp nemusíš nic instalovat stažený melodie ale stejně v telefonu nehrajou mají to dobře chráněný nebo nevím jak na to
edazkoloreda
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků