E398 otazky uzivatelum

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod retikula 28. 7. 2005 08:45

Ahoj,
planuju si koupit svou treti Motorolu,jelikoz menu,ktere ma T-280 mi dost vyhovuje. Vadi mi ale na ni par much, tak bych se rad zeptal, jak jsou vyreseny na E398. Jsou to veci, ktere v recenzich nenajdu.Dik moc za odpovedi.

(1) Upozornuje telefon na vybitou baterii kazdych 5 minut,nebo se to da nejak vypnout?

(2) Jak dlouho po prvnim upozorneni o vybiti jeste telefon vydrzi zapnuty (zhruba, pri normalnim provozu)

(3)Ukazuje behem volani provolany cas?

(4)Kdyz v pohotovostnim stavu zmacknu zelene tlacitko,vidim uskutecnene hovory.Ukaze to take,jestli byl hovor spojen a jak dlopuho trval?

(5)Ve specifikacich se pise, ze nema zaznamnik hovoru ani diktafon. Zvlastni, i prehistoricke typy ho mely.Objevi se tato funkce po preflashovani? Nebo treba funkce Poznamkovy blok (na text)?

(6)Mate nejake problemy? U T-280 se mi obcas stane, ze mi telefon nezvoni a ani nehlasi prichozi sms.Mozna je to tim, ze mam dost plnou sim kartu,nevim. Take mi obcas smaze nejaky kontakt.Motorola ma vsak na rozdil od jinych vyrobcu par vychytavek, ktere mi ale za to stale stoji, tak do ni chci jit znovu.

Dik,
Pavel
retikula
Junior

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 28. 7. 2005 09:30

1, Upozorňuje každých pět minut ale vypnout to jde

2, Mě vydžela asi ještě 3 hodiny a i pár hovorů i SMS mám, takže výdrž je dobrá

3, Během volání ukazuje čas

4, Jo ukáže že byl hovor spojen a i jak dlouho trval

5, Diktafon ani záznamník hovoru nemá ale do MMSky se dá nahrát hlas, poznámkový blok má!!!

6, Problémy nemám, zatim mi vždy zvonil a upozorňoval na SMSky i MMSky!!!
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 7. 2005 11:07

Ten diktafon muzes mit, kdyz nahrajes upraveny FW - vyzkouseno.
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tucnak 28. 7. 2005 11:44

Mám taky dotaz. Všichni říkaj, že všechny motoroly sou Sh*ty. Je to pravda nebo se motorola zlepšila.
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 7. 2005 11:48

To je otazka dne :mrgreen: Podle me Motorola neni sptna znacka, moje "prvni" je MPX220, coz ale neberu jako Motorolu, ovladani je uplne jine, celkove prostredi telefonu take. Bracha ma E398 a nezda se mi to spatny telefon. Jasny, spousta lidi je zvykla na Nokii, ja preferuji SE, a tohle je zase Motorola, dalsi vyrobce. moje odpoved - ne, neni to sch1t


PS: co mam v podpisu ? :mrgreen:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tucnak 28. 7. 2005 11:50

Jo díky. Už jsem asi rozhodnutej du do E398. A je to :)
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retikula 28. 7. 2005 12:32

Diky za odpovedi, dnes jsem se na ni byl podivat a stale se mi libi,takze do ni asi pujdu. Jeste me napadly dve otazky -

(1) muzu nejak zakazat psani dlouhych SMS? Tedy aby mi to neodpocitavalo od 450, ale normalne od 160 - nebo kolik to je... Stara Motorola mi ukazuje odpocet od poslednich 40 znaku.

(2)Tohle jsem si vyzkousel,ale jeste jsem z toho nejak zmateny.Kam se ukladaji SMS? Sim nebo pamet tel.? Da se to nastavit? A kam se ukladaji zpravy k odeslani, nebo koncepty? Kdyz si napisu koncept, pak zasunu jinou kartu, koncept je ztracen. Kdyz vratim puvodni sim, koncept ztracen. Takze asi jako ve Motorole T-280, na rozdil od V 500/525/600 kde si to vsechno pamatovalo...

Prima, ze to ma poznamkovy blok, zaznamnik hovoru se take hodi, takze bych casem asi preflashnul. Mimochodem, vedou se diskuse o rychlosti. Podle toho, co jsem si mohl vyzkouset je rychlost pri psani v pohode i v originalni verzi. Mnohem lepsi, nez u V500 a spol.

Zdravi Pavel
retikula
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 7. 2005 12:34

Nevim jak je to s odpoctem, ani s pameti, ale Podle toho, co jsem si mohl vyzkouset je rychlost pri psani v pohode i v originalni verzi. - s tim upravenym FW je to jeste rychlejsi :)
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retikula 28. 7. 2005 16:09

Jeste premyslim nad SonyEricsson K700i Ten se mi zda taky dost nabuseny... a ma infraport, ktery bych vyuzil vice nez Bluetooth. Premyslite take nekdo nad temito dvema telefony? Co byste mi k tomu rekli? Cena je zhruba stejna...
retikula
Junior

Odeslat příspěvekod tucnak 28. 7. 2005 16:57

No, já si myslím, že irda (infraport) je na dnešní dobu pomalej. K700i nemá paměťovky, nemá mp3, ale zase má lepší foťák, možná lepší display ale to nevím. Já si teda koupim Motorku E398. Prostě lepší koupě (viděl jsem ji na gsmtelefony.cz za 4999 kč). Spolehlivej obchod.
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retikula 28. 7. 2005 22:48

Ja mam ten infra na komunikaci s Palmem, ktery ma jen infra nebo wi-fi. Na druhou stranu jsem to stejne moc nevyuzival a za pomoci redukce na ty male karty v E398 muzu kartu do Palmika strcit a pretahovat veci tak.

Ze vseho nejvice se mi ale asi jedna o ovladani, a to mi pripada u SE takove prapodivne a krkolomne. Je to zrejme otazka zvyku, pripoustim,ale na tyhle Motoroly proste nedam dopustit. Asi budu jeste chvili premitat,ale nakonec do ni taky pujdu.

Ma taky lepsi prislusenstvi v cene, nez vetsina telefonu (coz je specialita Motoroly, rekl bych). Co se ceny tyce, videl jsem ji dnes novou za 4.700 ,v Mobil pohotovosti na Andelu. To mi pripada fer.

Diky vsem za odpovedi o zkusenostech (dalsi samozrejme vitam).

Zdravi Pavel
retikula
Junior

Odeslat příspěvekod tucnak 29. 7. 2005 09:04

No jo ale použitý :!:
Za nový chtějí 5990. :cry:
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tucnak 29. 7. 2005 09:20

Našel jsem ji za 4599 s dph http://www.telel.cz. Kupoval sem tam Nokii 3410. Vše originál. Po tom se ***** kontaktoval jsem Nokii a moje řada byla poruchová. To sem si oddych. Tamjá asi půjdu (rozuměj do telel). čavec
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolp 30. 7. 2005 16:49

JAK se teda vypne to pípaní při vybytej baterce?
kolp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retikula 31. 7. 2005 10:46

Ahoj, to je dost dobra cena... akorat asi maji serii z T-mobile, ktera ma jedno tlacitko nad joystickem navic. Jelikoz mam Oskara, akorat by mi tam prekazelo. Fakt bych radsi chtel normalni, jen se tremi tlacitky nad joystickem, aby tlacitko MENU bylo pekne soumerne... Dej vedet, jak jsi spokojen.
retikula
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků