V3i - problem s baterii

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mike.32 9. 2. 2007 13:12

Zdravim Vas, nez jsem si koupil V3i, tak me zajimala taky vydrz telefonu, psali jste tu 3-4 dny zhruba... Ja ho mam asi 2 mesice a vydrzel mi i 6 dnu jednou. Jinak kolem tech 4, to by slo. Ale ted posledni 3 dny mi vydrzi nabity jen neco pres den :cry: :cry: :cry: . Rikal jsem si, ze to muze byt tim, ze jsem asi pred tydnem po vecerech hral jednu logickou hru (jinak hry nehraju, akorat ta jedna me vzdy zabavila) a pak vydrzel tak 2-3 dny, to mi bylo jasne, ze hry "zerou" baterku. Jenze jak pisu za posledni 3 dny jsem nehral uz zadne hry, myslim, ze jsem nemel ani jeden hovor, mozna nejaka sms a predevcirem vecer jsem ho nabijel a vcera v noci uz byl uplne vybity a za ten den jsem ani jednou nevolal a nepsal ani jednu sms, protoze jsem byl zaneprazdnen! A po jednom dni bez pouzivani bylo po nem :-( ... Jinak lezel na stole nebo na pocitaci...
Nevite co s tim? Docela me to zklamalo :-( a reklamovat baterku se mi nechce, nemam na to vubec cas. Diky za rady
(jo a ted jsem ho dal do nabijecky a asi za pul hodiny uz je nabity)
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod mike.32 9. 2. 2007 21:51

Vidim, ze se asi s tim nikdo nesetkal...
...opravdu nevim, proc ted vydrzi tak malo... :-(
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod Bobestom 9. 2. 2007 22:09

Koukám že ty Razri sou pěkně nahovno (nic proti)-díkybohu jsem si koupil L7 :)
Omlouvám se všem uživatelům, moderátorům a administrátorům za "mé" doposavadní působení na tomto fóru za které mohl můj syn. Garantuji, že se tento skandál do budoucnosti nezopakuje.
Bobestom
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 9. 2. 2007 22:44

nem nahovno, SLVR je rovnake skoro jak razr, ale to bude nejaka porucha baterie...
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mike.32 9. 2. 2007 23:01

Bobestom píše:Koukám že ty Razri sou pěkně nahovno (nic proti)-díkybohu jsem si koupil L7 :))/quote]


Tento mobil mi naprosto vyhovuje. Zadne problemy s nim nejsou jinak a doufam, ze nebudou. (ja bych ho rohodne nevymenil). To neni mobilem, ale tou baterii. Nevim, proc tak najednou se s ni neco deje. Tento tyden pouzivany da se rici v pokojove teplote :D takze nehrozi nejake vykyvy teplot.
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod jann 9. 2. 2007 23:34

to bobestom: RAZRi naho*no urcite nie su.. ale tvoje prispevky hej..

to mike.32: skus bateriu vybit uplne do prazdna a nechaj nabijat celu noc.. potom vyskusaj vydrz.. a ak mas moznost, vyskusaj, kolko ti vydrzi v prevadzke telefon, ked ti ohlasuje ze bateria je vybita.. motorola to niekedy robi, ze ti ukaze bateriu vybitu, ale pritom s nou mozes fungovat aj cely den.. ale doporucil by som reklamaciu..
> Dobrí umelci kopírujú, najlepší kradnú... <
jann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike.32 9. 2. 2007 23:50

Diky, zkusim to
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 2. 2007 00:43

a nenechavas pustenu javu v pozadi? :wink:
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike.32 10. 2. 2007 01:05

neee ;)
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod _peper 10. 2. 2007 09:59

Co modrý zub? Nenechal jsi ho omylem zaplý?
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike.32 10. 2. 2007 12:34

nee opravdu nee
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod Lionnel 10. 2. 2007 12:57

Brácha měl podobný problém se SE W810i a vyřešila to až výměna základní desky. Výměna baterie nepomohla.
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike.32 10. 2. 2007 17:41

Tak dneska vecer uz je to dva dny od nabijeni a stale drzi a ukazuje jeste plnou baterii, tak jsem zvedavy, jak dlouhou jeste vydrzi a to jsem volal i psal sms. Tak nevim, co mel za "zkrat" :-D kdyz jsem s ni ten den nic nedelal. Mel jsem ho cely den na pocitaci, tak jestli se nejak nezahrival :-D , ale to asi nemelo vliv...
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod jann 10. 2. 2007 21:20

ci nahodou nebola na danom mieste, kde si mal mobil polozeny, zla dostupnost signalu, resp. ho nieco tienilo. tym padom by sa mobil enormne "namahal" vyhladavat signal a rychlejsie sa vybil..
> Dobrí umelci kopírujú, najlepší kradnú... <
jann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike.32 10. 2. 2007 22:22

To je mozne, ale myslim, ze doma je signal vsude dobry, ale muzu to zkusit ;-)
mike.32
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků