psaní SMS - iTap

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Klasounek 25. 10. 2006 13:45

Jak je to s tím iTap? Nikdy jsem Moto neměl a teď mě láká (V360), ale odrazuje mne slovník iTap a jeho zkracování SMS. Psát SMS vyťukáváním jednotlivých písmenek bez slovníku nehodlám. Jak je to tedy? iTap se dá naučit slova bez diakr. a pak mi je při běžném psaní s iTap nabízí jako první, nebo musím napsat vždy část slova a tam kde je diakritika to už nějak sesmolit postupně po písmenkách, nebo napíšu slovo a pak ho musím v seznamu hledat bez diakritiky? Nikde jsem totiž pořádně nenašel napsáno, jak se dají pohodlně sms psát. Buď to lidi kritizujou, nebo píšou bez slovníku...poraďte.

Díky
Klasounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Návštěvník 25. 10. 2006 14:36

naucit ho slova bez diakritiky se da,ale driv nebo pozdeji te to prestane bavit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klasounek 25. 10. 2006 14:54

co jako? Vkladat nova slova? Vzdyt jich bude cim dal tim min... :) A kdyz ho ty slova naucim, tak pak uz ten slovnik lze pouzivat klasicky s tim, ze to pise bez diakritiky?
Klasounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vrty 25. 10. 2006 15:15

no já se o to snažím na mé motorole v547 už rok a furt mi píše uplný nesmysli a ještě k tomu z hačkama... :(

Je ale pravdou, že jsem do něho trošku zasahoval a aktualizoval mu firmwear, pak sem taky zháněl cesky slovník místo českého, který bych do mobilu doinstaloval, ale bezvýsledně, nepřišel jsem na to jak a kde to je, jak by se to dalo hecknout... :(

Takže ikdyž mobil vypadá dobře, má suprovej display, tak jeho pomalost a nepoužitelný iTap ho uplně degraduje... Lepší koupit SE..
iPhone 13 PRO
vrty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klasounek 25. 10. 2006 15:26

tak to nejsem moc potesen :(
Klasounek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků