Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 29. 6. 2019 21:13

Pro pár mega za měsíc není Emtéčko vhodná volba. Na to je vhodnější Kaktus. Pokud data používáte normálně, tak je naprosto fajn :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2019 13:11

Kdo má 2 simkáč tak má možnost kombinaci ročního netu u T-mobile twist + přes léto neomezená data. Karta zdarma, nabít 400 200 bonus navíc a máme na rok 500MB měsíčně v létě neomezeně a 100 kreditu k dobru. Ale na pár mega měsíčně bude fakt nejlepší Kaktus. Po započítáni nabití v HD 0,5 kč/MB účtováno po 100kB. Nebo Twist online za 39 Kč 500MB taky na rok tam se účtuje po 1MB.

-- 30. 6. 2019 14:40 --

Sexnamax máš 2 možnosti pokud nemáš 2 simkáč. Buď si pořídit druhý 4G telefon s wifi tetheringem např. Nokia 8110 4G (od 800kč) nebo si pořídit 4G přenosný wifi hotspot.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 30. 6. 2019 14:12

Díky za rady pánové, teď vím co a jak, jen to promyslet. ;)
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 30. 6. 2019 21:10

Poradí mi někdo jak zruším Internet v mobilu M? V samoobsluze mám napsáno aktivované, ale vedle není tlačítko deaktivovat.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2019 21:26

Já jsem jim napsal o deaktivaci internetu mailem s uvedením tel. čísla na info@emtecko.cz a ještě týž den přišel od nich email s potvrzením o deaktivaci.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unavix 30. 6. 2019 21:27

Díky za info. Píšu mail. Sem zvědav jestli to vypnou ještě dnes.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2019 21:49

dneska ne, jen v pracovní dny Po-Pá jsou na mailu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomus 1. 7. 2019 00:25

unavix píše:Díky za info. Píšu mail. Sem zvědav jestli to vypnou ještě dnes.

Počítám, že to vypnou až zítra, tedy už v červenci a tedy k faktické deaktivaci dojde až na konci měsíce a Vy tím pádem zaplatíte jeste celý červenec,
ale možná se pletu, napište jak to dopadlo, docela mě to zajímá.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2019 06:40

vzhledem k tomu, že se nový balíček aktivuje automaticky první den v měsíci po půlnoci, tak ano, bude mít data ještě celý červenec, chtělo to poslat maila nejpozději v pátek dopoledne, já posílal o den dříve
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unavix 1. 7. 2019 07:15

Dopadlo to přesně jak píšete. Na mail hodilo emtéčko bobek a tak sem tam stejně musel dnes ráno volat. Zpětně to nevypnou, i když jsem data nečerpal a musím tedy zaplatit i za červenec.
O týhle nemožnosti deaktivovat balíček v samoobsluze jsem vůbec nevěděl, ale za to jsem od operátora dostal mail o nějaký přiblblý soutěži se střelnicí v Třinci což je pro mě jako uživatele ze středních čech mnohem důležitější než polofunkční samoobsluha, to dá rozum. :roll:
Ano moje chyba že sem se o tohle nezajímal aspoň týden dopředu, na druhou stranu sem netušil, že virtuálové v dnešní době používají praktiky z přelomu milénia. To že má emtéčko nějakou polofunkční "samoobsluhu" jsem ani netušil, neb sem ji potřeboval pouze jednou před 2 roky když jsem si data aktivoval.
Člověk tak nějak prostě předpokládá, že virtuál bude víc nastaven pro lidi kteří jsou samostatní. :hm
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 1. 7. 2019 13:44

Ona ta možnost deaktivovat internetový balíček v samoobsluze původně byla, Jenže pak v Emtéčku, zasedly chytré hlavy a vymyslely, že nám to trochu stíží a ze samoobsluhy tuhle funkci odstranily, možná se operátoři na infolince moc nudily, tak teď si to vyžerou, když má T Mobile tu akci internet na léto bez limitu.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 1. 7. 2019 20:01

Tak můj příběh má ještě dohru - dopoledne mi přišel mail od emtéčka, že mi datový balíček vypnou vyjímečně ke konci minulého měsíce když jsem jim poslal mail včera.
Tohle gesto oceňuji. Tím si to u mě urovnali. ;-)
Data u TM už mám aktivovaný. Jsem zvědav, jakou budu mít skutečnou spotřebu dat při běžném provozu když se nebudu muset omezovat.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2019 20:11

Bravo Emtéčko, abych pravdu řekl, tak jsem vůbec nečekal, že se takto zachovají :tleskani
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 1. 7. 2019 20:40

Mě udělali v minulosti to samé. Napsal jsem jim totiž mail v pátek večer, chvíli před koncem jejich pracovní směny. Asi si mailu nevšimli a vyřídili jej až v pondělí dopoledne - zpětně :-) takže mi data deaktivovali dodatečně. Jednání Emtéčka je opravdu příjemné, když to člověk nezneužívá.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gsxr 1. 7. 2019 21:59

Nemožnost vypnutí dat v samoobsluze je slušnej podraz a taky jsem na něj dojel. Podle toho jak byla paní nebo slečna na infolince milá už v 7:00 tak nás bylo asi dost. Ponaučení, ale ten přístup zamrzí :(
gsxr
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků