Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 8. 2018 23:29

VŠE u Kaktu lze převádět a to do nekonečna narozdíl od ostatních opů co předvedou jen do následujícího měsíce a pak šlus. Předpoklad je abys měl dost kreditu na nový balíček aby se jednotky měly kam převést a pokud máš jednorázový balíček tak si ho nesmíš zapomenout včas prodloužit. Na minuty /sms jsou flexibilnějsí jednorázové kde lze kombinovat různé velikosti což u samoobnovovacích nelze bez ztráty volných (nasyslených) jednotek.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 8. 2018 09:35

převádí se i jednorázový balíčky, pokud si balíček do konce platnosti obnovíš (či jiné velikosti) tak se to sečte a bude mít platnost dalších 30dní (do té doby lze opět obnovit) jednorázové balíčky lze kupovat opakovaně donekonečna(třeba si jich koupit 50 najednou), obnovovací jdou koupit až po jejich vyčerpání (minuty+sms) či po jejich zrušení (u dat), protože datový samoonbovovací je platný vždy 30dní i když se data vyčerpají, proto pří potřebě dalšího balíčku dříve se musí provést jeho ukončení i když je bez dat, díky tomu lze i obnovovací pak kupovat víckrát do měsíce - vyjde výhodněji než dokupovat data
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petyo 13. 8. 2018 13:19

Máte někdo zkušenost s použitím sim Kaktusu mimo EU? Konkrétně v Asii? Já jsem tam měl telefon pouze abych věděl kdo mi volá. Hovory jsem nepřijímal. Přes to mi Kaktus vyúčtoval např. přijatý 1s hovor z ČR za 49,-Kč. Nebo přijatý hovor z místního čísla o kterém nevím taky za 49,-Kč. Podle mě tedy bordel místních operátorů, ale i tak bych radil spíše nepoužívat a nebo jen s nízkým kreditem pokud o něj nechcete přijít.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 20. 8. 2018 13:22

Už jsem se tady jednou ptal na stejnou věc, ale přece jen byla určitá nejasnost - bonusový kredit, který mi platil do 23.7. (dle údaje v Můj Kaktus), šlo ještě 23.7. využít.

Tak si teď nejsem jistý, jak je to s jednorázovým balíčkem (na volání), u kterého je nyní psáno, že má platnost do 21.8. - může mi zde někdo opravdu potvrdit, jak to je? Zda jej můžu prodloužit i zítra, aby mi nepropadly minuty, které tam mám, a nebo jej musím obnovit již dnes, tj. 20.8.?

V Můj Kaktus je jednorázový balíček: 63 minut, Platnost do 21.08.2018

Díky moc za odpovědi.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod nerval2 20. 8. 2018 13:55

petyo píše:Máte někdo zkušenost s použitím sim Kaktusu mimo EU? Konkrétně v Asii? Já jsem tam měl telefon pouze abych věděl kdo mi volá. Hovory jsem nepřijímal. Přes to mi Kaktus vyúčtoval např. přijatý 1s hovor z ČR za 49,-Kč. Nebo přijatý hovor z místního čísla o kterém nevím taky za 49,-Kč. Podle mě tedy bordel místních operátorů, ale i tak bych radil spíše nepoužívat a nebo jen s nízkým kreditem pokud o něj nechcete přijít.

Kaktus jsem pouzival cca 14 dni na Sri Lance a dva mesice v USA a nikdy se mi nestalo, ze bych platil za nejaky neuskutecneny hovor ani SMS, kterou jsem neodeslal. Datovy roaming jsem mel v telefonu rovnez vypnuty a taky OK.
Verim spis tomu, ze jsi nejaky hovor skutecne nevedome prijal.
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 20. 8. 2018 14:05

Kaja_z_Brna píše:Už jsem se tady jednou ptal na stejnou věc, ale přece jen byla určitá nejasnost - bonusový kredit, který mi platil do 23.7. (dle údaje v Můj Kaktus), šlo ještě 23.7. využít.

Tak si teď nejsem jistý, jak je to s jednorázovým balíčkem (na volání), u kterého je nyní psáno, že má platnost do 21.8. - může mi zde někdo opravdu potvrdit, jak to je? Zda jej můžu prodloužit i zítra, aby mi nepropadly minuty, které tam mám, a nebo jej musím obnovit již dnes, tj. 20.8.?

V Můj Kaktus je jednorázový balíček: 63 minut, Platnost do 21.08.2018

Díky moc za odpovědi.

Jednorázový balíček (na volání) by tě propadl až v půlnoci z 21. na 22.8. Takže můžeš být v klidu, a i stačí prostě stihnout až tu zítřejší půlnoc.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 21. 8. 2018 11:18

Díky, je to tak, dokonce mi přišla dnes SMS o tom, že dnes ve 23:59 mi vyprší minutový balíček. :-)
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 8. 2018 14:27

Dnes mezi 18 - 20 hod.
8-D 8-)

-- 21. 8. 2018 19:10 --

Samoobnovující balíček mám na kartě za 100,- jen 500+250MB.
Zbývá mi 200+160MB. Lze samoobnovení (třeba přes podporu na FB Kaktusu) balíčku nastavit tak, aby se automaticky obnovil, ale né za 100,- ale ten vyšší za 150,- ?
Věděl by to tu někdo? Děkuji za reakci.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 21. 8. 2018 20:17

No myslím, že to nepůjde, protože to by pak využíval kde kdo. :) Ale vzhledem k tomu, kolik tam máš dat, tak s klidem můžeš samoobnovení vypnout, nechat těch pár MB propadnout a následně aktivovat balíček za 150 Kč. To jsme zjistili nyní u přítelkyně, že by se nám hodilo optimalizovat její balíček stejným způsobem, o jakém píšeš, ale problém je v tom, že má nasyslených 14 GB :). A to by teprv byla velká škoda o ně při přechodu přijít. Takže to zatím necháme tak, jak to má, s tím, že pokud zbyde bonusový kredit, hodíme tam vždy 500 MB za 100 Kč navíc.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 21. 8. 2018 21:37

Nepůjde to určitě. U samoobnovovacích (na rozdíl od dokupů u jednorázových) balíčků ho lze změnit na jiný pouze s propadnutím všeho nasysleného. Do nového se nic nepřevede.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marnie 24. 8. 2018 02:58

Zdravím, možná se ptám blbě, ale když zruším samoobnovovani, tak za měsíc zmizivsechna nasyslena data?
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod mnavri 24. 8. 2018 04:50

Přesně tak, jakmile ti balíček doběhne, pápá . . .
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 24. 8. 2018 09:28

nerval2 píše:
petyo píše:Máte někdo zkušenost s použitím sim Kaktusu mimo EU? Konkrétně v Asii? Já jsem tam měl telefon pouze abych věděl kdo mi volá. Hovory jsem nepřijímal. Přes to mi Kaktus vyúčtoval např. přijatý 1s hovor z ČR za 49,-Kč. Nebo přijatý hovor z místního čísla o kterém nevím taky za 49,-Kč. Podle mě tedy bordel místních operátorů, ale i tak bych radil spíše nepoužívat a nebo jen s nízkým kreditem pokud o něj nechcete přijít.

Kaktus jsem pouzival cca 14 dni na Sri Lance a dva mesice v USA a nikdy se mi nestalo, ze bych platil za nejaky neuskutecneny hovor ani SMS, kterou jsem neodeslal. Datovy roaming jsem mel v telefonu rovnez vypnuty a taky OK.
Verim spis tomu, ze jsi nejaky hovor skutecne nevedome prijal.


A víš že telefon ti ukazuje přijaté a nepřijaté hovory? Když ho mám v nepřijatých hovorech a ve vyúčtování mám 1s přijaté za 49,-Kč tak si ta mám jako vysvětlit jak? Myslíš že jsem debil?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod nerval2 24. 8. 2018 10:34

petyo píše:A víš že telefon ti ukazuje přijaté a nepřijaté hovory?

Ano, vím.

petyo píše:Když ho mám v nepřijatých hovorech a ve vyúčtování mám 1s přijaté za 49,-Kč tak si ta mám jako vysvětlit jak?

To jsi před tím neřekl. Vysvětlením by mohlo být, že ti to špatně ukazuje telefon. Jaký telefon přesně máš?

petyo píše:Myslíš že jsem debil?

Trochu to tak začíná vypadat, když se rozčiluješ za to, že jsi dostal relevantní odpověď na svoji otázku.
Tvoje otázka zněla, zda má někdo zkušenosti s používáním Kaktusu mimo EU, zejména v Asii. Tak jsem ti odpověděl, že mám čtrnáctidenní zkušenost ze Srí Lanky (kdybys nevěděl, tak je to v Asii) a dva měsíce v Americe. A že se mi tam nikdy nestalo, že bych platil za nějaký neuskutečněný hovor nebo SMS, kterou jsem neodeslal.
nerval2
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 24. 8. 2018 11:06

Kdybych nevěděl, že jsem ten konkrétní hovor nepřijal tak to nepíšu.
petyo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků