Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zntznt 1. 1. 2016 15:09

tomikm: i když nemám O2, tak mi to udělají zadarmo?
N3210->N3410->N6600->N6230i->N5800 XM->N8->N9->iNew v3->OnePlus X
zntznt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 1. 1. 2016 15:28

mohli by ti vyhovět, O2 je spolumajitel Tesco Mobile
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod zntznt 1. 1. 2016 16:25

tomikm: Dík, až mi přijde nový telefon, tak tam zkusím zajít.
N3210->N3410->N6600->N6230i->N5800 XM->N8->N9->iNew v3->OnePlus X
zntznt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 1. 2016 09:42

BeznyFrantaUzivatel píše:Půjde o to, jestli tam bude stále ta možnost zapnutí ( nějaký takový neaktivní "přepínač" jsem kdysi zahlédl v samoobsluze té staré edice, ač jsem ho nikdy nepoužil, zřejmě by se rozsvítil až po spárování s Clubcard, což jsem já nedělal ) toho dabl kreditu.
To teoreticky můžou snadno zakázat podle data aktivace v duchu hesla: " Nedodržels termín "do 31.12.2015" z obálky simky, tak ti s dablem na.erem." :-)


Jo je tam zašedlý přepínač "2x vice kreditu", ale to je normální, ten se aktivuje až po zadání čísla Clubcard.

Apropó, jde se někde dozvědět platnost konkrétní SMkarty? Mám několik SIMkaret aktivovaných v roce 2015, kde je uvedeno, že platnost kreditu byla do 7.10.2015, stav kreditu je třeba -19 Kč, SIMkarty jsou stále aktivní, zajímalo by mě, jak dlouho budou ještě aktivní?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 2. 1. 2016 11:26

Řekl bych, že rok, tj. 6+6. Kredit platí 6m, pak nedobiješ-li znovu do roka, číslo ruší (tak to má třeba Blesk). Určitě to maj popsaný někde ve VOP. Samoo to neukazuje (jako třeba u VF =10+3)?
VF vánoční-aktivace 19.11.:
Aktuální útrata 0 Kč
Zbývající kredit 0 Kč
Platnost kreditu do: 24. 9. 2016
Platnost karty do: 26. 12. 2016

EDIT - rada strýčka Gůgla:
8.5. Doba trvání Smlouvy: Smlouva se uzavírá na dobu určitou, a to na 12 měsíců. Pokud Účastník dobije Kredit do 12 měsíců od uzavření Smlouvy, Smlouva se prodlouží na dobu dalších 12 měsíců ode dne dobití Kreditu. Po každém následujícím dobití Kreditu v době trvání Smlouvy se Smlouva prodlužuje vždy na dobu 12 měsíců od posledního dobití Kreditu. Ukončením Smlouvy zbývající Kredit propadá a Tesco Mobile nevyplácí za nevyčerpaný Kredit jakoukoli náhradu ani nepřevádí jeho hodnotu na jinou SIM kartu.
8.6. Ukončení, omezení, přerušení Služby ze strany Tesco Mobile: V případě, že Účastník poruší ustanovení Smluvních podmínek nebo neprovede dobití Kreditu před uplynutím výše uvedené doby, může mu Tesco Mobile přerušit, omezit, případně ukončit poskytování Služeb. Ukončením poskytování Služeb je ukončena i Smlouva. Při chybném zadání kódu PUK platí, že Účastník od Smlouvy odstoupil s okamžitou účinností.

btw. Ten PUK - zajímavá finta jak číslo sám zabít (ale to je asi vlastně noumáuní, Uďo :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 1. 2016 12:10

Nojo, defakto ale může smlouva trvat dál, protože tam je všude formulace typu "může ale nemusí".
"V případě, že Účastník poruší ustanovení Smluvních podmínek nebo neprovede dobití Kreditu před uplynutím výše uvedené doby, může mu Tesco Mobile přerušit, omezit, případně ukončit poskytování Služeb."
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 1. 2016 11:13

Nechá se někde zjistit PUK, když jsem potratil plast, co v něm byla SIMka? V samoobsluze to nevidím...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uai12 9. 1. 2016 13:06

Zdravím před dvěma lety jsem si přenesl číslo z mobilcz k tescomobile a nyní chci přejít ke kaktusu, ale když si dám v samoobsluze Přenést číslo tak mě to pouze napíše: Na tomto čísle již došlo k úspěšnému přenosu čísla, další přenos čísla není možný. To nejde převést stejné číslo dvakrát a více ?
uai12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zntznt 9. 1. 2016 13:36

uai12: V samoobsluze to je jen pro převod čísla k Tesco mobilu, když chceš odejít jinam, musíš zavolat na infolinku.
N3210->N3410->N6600->N6230i->N5800 XM->N8->N9->iNew v3->OnePlus X
zntznt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Džony Brambora 9. 1. 2016 14:47

uai12: Pošli SMS na 999 346 ve tvaru CVOP mezera PUK.
Džony Brambora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod intago 13. 1. 2016 09:18

Koukám se Tescu ta akce s vánočním dárkem taK Zalíbila, že v ní pokračují. Jen místo 50ky dávají jen tři pětky :-) Tedy spolu s Clubcartou 33.-
Ovšem to chce dobíjet min.300 v prodejnách Tesco a vždy jen jedno číslo.
Stejně by mě zajímalo, co je stojí, když si dobiju Tesco třeba na poště... Asi je to tajné...
Ale jo, jsem s Tescem spokojen... Tedka jsem víc stahoval a gigáč mě stojí jen 50.- a s HSPA to je za chvilku...
A 98% hovorů mám v síti, takže zadara...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 13. 1. 2016 11:19

No zadara asi těžko když musíš dobíjet 300,-Kč měsíčně.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 1. 2016 11:35

Za prve na stare simce jen 200, Za druhé muzes jezdit jen na bonus... ;-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 13. 1. 2016 15:56

Psal jsi o dobíjení 300. Jinak je to jen marketing. Sice jedeš na bonus, ale tak jako tak musíš každž měsíc ty 2 kila dobít. Je otázka jestli pak není lepší mít operátora, který má VPN třeba za 50,-Kč měsíčně, pokud nikam jinam nevoláš.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 1. 2016 17:17

30.- ti daji jen když dobiješ 300. Já ale beru i data. I tak se mi penize na ucte hromadi. Az tam budu mit 3000, vymenim si simku se zenou, ta ma jednu jen na data. Jen ji kazdych 6 mes.dobit aby to nepropadlo... Az prachy spotřebuje, vymenime si je zas.
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků