Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 2. 2015 18:15

Vestor píše:Jak rychleji? 200 kb/s = 25 kB/s (1 byte má 8 bitů)

Jo jasny, ja uz z toho od dob kdy jsem jel na CDMAcku z tech prepoctu vypadl to je tak devet let, diky je to skoro max 200kbps na screenu tedy 24.4kB/s ;-) .
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod velkejjarda 20. 2. 2015 18:17

Me to jede kolem 24 kB/s.
velkejjarda
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 2. 2015 18:30

Virtual2015- to se nevi jak bude. Lip bude tezko...A proto si aktivuju zalozni simku. Kdo ma jakykoliv Balicek, -ja mam internet150, zustane mu letos nezmenen.
Naposledy upravil intago dne 20. 2. 2015 18:33, celkově upraveno 1
intago
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 2. 2015 19:19

Nabidky vypadaji slibne, nicmene mi soucasny stav vyhovuje a asi zitra koupim jeste jednu SIMkartu pro vsechny pripady.
To datum 25.2 kdy bude stavajici program platit, znamena to ze ji musim pak do onoho data aktivovat a nebo jde primo o SIMkarty ktere tesco pak na prodejnach stahne a nahradi novymi?
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod velkejjarda 20. 2. 2015 19:23

Staci koupit, datum do kdy aktivovat je na baleni uvedeno.
velkejjarda
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 2. 2015 19:23

WolfN -jo, to mi rikala v telefonatu Tesco, tyhle konci pry...
Ale maji v tom binec. Napsali zene, ze ji neobnovili Balicek kvuli malemu kreditu. Tak jsem dobil a aktivoval a oni mi napsali, ze je stale aktivni a do 10.3.!
intago
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 21. 2. 2015 06:30

Vcera meli vypadek systemu a sluzeb... Posilali zajimavy sms :-)
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod velkejjarda 21. 2. 2015 08:22

Me nic neprislo, pochlub se.
velkejjarda
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 21. 2. 2015 08:38

FCB:

Vážení zákazníci, omlouváme se Vám za komplikace způsobené neplánovaným výpadkem systému. Výpadek má za následek samovolné rušení služeb jako jsou. Internet v mobilu, Clubcard balíček, Neomezené volání v rámci Tesco Mobile. Na opravě intenzivně pracují kolegové z technického týmu. Děkujeme za pochopení a věříme, že vše bude v co nejkratší době uvedeno do původního stavu.
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 21. 2. 2015 10:06

Zajimave asi mam stesti u me nic,vse bezi jak ma a nebo jsem to nezaregistroval, jestli to bylo dopoledne je to mozne, z prace jsem dorazil neco pred ctvrtou hodinou.
Zajimava je ta formulace "Neplánovaný výpadek" :D planovany teda neznam, leda se to nazyva planovanou odstavkou, obcas tak jednou za 1-2mesice mi chodi smska a e-mail, od ceske sporitelny, ze bude iB Servis24 pres vikend nedostupny, kvuli udrzbe, pracim na zabezpeceni a tak.

Nevim jak vy ale ja mam problem se prihlasit u TescoMobile do Samoobsluhy ke svemu uctu, zkousel jsem to v opere,IE a vysledek stale tento, viz. screen.
Vcera to udelalo jednou, dnes uz se nemohu prihlasit asi hodinu, stale to pise ze jsem zadal z smsky spatny overovaci (jednorazovy) kod, pritom se prihlasuji do uctu, registraci mam od zacatku, zvlastni...
Obrázek
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 21. 2. 2015 13:28

Po me to zadny overovaci kod nechce... divny
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod cint 21. 2. 2015 14:29

Předělávají web kvůli nové nabídce a trochu se jim zele... ;-)
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod WolfN 21. 2. 2015 16:28

Obcas to udela, ted uz se to nekolik hodin neobjevilo a tak casto do samoobsluhy zase nechodim.
Ohledne toho "Neplánovaného výpadku" :D co byl vcera a ktery me nastesti nijak nezasahl, to bylo na strane Tescoobile, nebo mel neco matersky O2 pod kterym jako virtual funguji?
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 21. 2. 2015 19:29

Včera mi přišla sms, že mám nízký kredit, přitom tam mám 430 Kč. Před týdnem mi byl prodloužen balíček IVM 150, ale dnes mi přišla další sms, že mi strhávají 20 Kč za internet na den. Infolajna byla stále obsazená, tak doufám, že mi to vrátí zpět.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod intago 21. 2. 2015 19:39

to se tu uz probiralo. Reklamoval jsem to taky. Rekli mi, ze mobily si samy spusti aktualizaci a to zase ten internet na den. Komu se to nelibi, at si ho zablokne v samoobsluze na webu, Ale zeny mobil Nokia 515 kvuli tomu, ze se nemuze aktualizovat Whatasp se obcas kousne, a musim restartit
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků