Tablet na streamy

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Evandro 4. 1. 2015 21:29

Ahoj,
uvažuji, že bych si pořídil tablet hlavně za účelem sledování streamovaných videí, jelikož jsem fanoušek NHL a na nočních nemívám moc práce. Nepotřebuji, aby to mělo foťák nebo na tom šlapaly nějaké super hry, jde mi hlavně o ty streamy. Proto mě zajímá, jestli máte nějaký tip na nějaký tablet, který bude dostatečně vyhovovat k tomuto účelu a nebudou tam zbytečnosti, které bych ani nevyužil. Co se týče úhlopříčky, tak pochopitelně, čím víc, tím líp :-)) Díky.
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 4. 1. 2015 22:31

Velikost? Cena? Na čem se díváš? WiZiWiQ zrušili :(
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evandro 5. 1. 2015 00:51

Na velikosti mi moc nezáleží, budu ho nosit v batohu a tam se toho vleze dost, takže čím větší, tím lepší, ale chápu, že tím i dražší. Co se týče ceny, tak ideální by bylo, kdyby to bylo do 3000. Ale netuším, jestli se právě v této cenové relaci dá sehnat něco, co bude odpovídat mým požadavkům. Jak říkám, jde mi hlavně o přenosy, žádné další vymoženosti (foťáky, kamery...) tam nepotřebuju. A na přenosy používám web sportcategory.com, většinou se tam dá sehnat aspoň jeden odkaz, který spolehlivě šlape. Wiziwigu je škoda, čím míň toho bude, tím hůř :'(
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 1. 2015 00:57

Tak já bych šel do Nexusu 7, první generace. Má supr výdrž, je tam čistý android, na tohle je to docela dobrá volba.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků