Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 1. 10. 2019 17:10

Xiaomi ma svuj svet , skvele ceny , ale ten jejich system ala bug sem , bug tam , udelame novou verzi FW a zas pokakame pulku systemu. Uz jen to , ze nejsou schopni poradne opravit cidlo pro automaticky jas displeje .... Je to delo za ty penize , ale ten system , to neslo....
Nake zmeny podle ostreni vubec nevim. Vse je automat. Max zkus profi rezim ve fotaku. Tohle je mobil , ne zrcadlo.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod feanoor 1. 10. 2019 17:41

Někdo kdo ví?
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 1. 10. 2019 21:10

Nevim, ale myslim si, ze to nejde. Nevidim duvod ;)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djpajovka 2. 10. 2019 07:55

qepos píše:Také jsem mel ve výběru tyto plus ještě Asus Zenfone 6 jenže sice Honor 20 pro má možná foťák nepatrne lepší ale zas prece jen Mate 20 byl loňska vlajková loď,jinak iphone 7 plus už byl na mě rozměrově velký i když má menší velikost displeje.A navíc je to model z roku 2016.

Ještě mě napadl Sony xperia 10 plus
djpajovka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 2. 10. 2019 10:28

Než Sony to už radeji toto-https://xm.cz/xiaomi-mi-9t-pro-cervena-6-128-gb
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2019 12:09

djpajovka píše:Ještě mě napadl Sony xperia 10 plus

Nudle, co průměrně fotí a navíc je drahá, to spíše Motorola One Vision, když už tak
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 2. 10. 2019 14:42

A nechcete se venovat spis tematu? Pro vyber telefonu si zalozte vlakno ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 2. 10. 2019 20:38

Trosku mi unika, proc Mate 20 Pro stoji pulku toho, co P30Pro. Streva v podstate stejny, ale cena polovicni
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pehe2805 3. 10. 2019 09:54

Včera jsem u kamaráda zrovna porovnával jeho P30 Pro a můj Mate20 Pro a P30 Pro mělo LCD skoro o 1/3 lepší svítivost a celkově i barvy i když má FHD+ a já QHD(nechápu) :hm :hm oba nastavení (jas na max,živý,studený) ale co mě hodně tedy dostalo byl foťák . Můžu říct že lepší fotky jsem ještě neviděl :tleskani :tleskani ... Co se aplikací a her týče tak byl zase o něco rychlejší většinou Mate20 Pro......
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 3. 10. 2019 11:57

OLED nikoliv LCD a je to o tom že Mate 20 pro má panel od BOE a P30 pro od Samsungu.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 3. 10. 2019 12:59

A dalsi vec... alza nema jedinej Mate 20 Pro k prodeji. Neni to divny? Maji zanovni 10, ale 20 ani jedna. Neni to divny, kdyz neni nahrada v podobe 30?
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feanoor 3. 10. 2019 14:31

Je to zvláštní, u T-mobile taky před pár dny z nabídky zmizel.
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 3. 10. 2019 15:40

Hlavně nechapu proč Huawei Mate 20 pro zmizel z diskusniho fora Huafan.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 3. 10. 2019 18:34

Ted se divam na alza a normalne tam mate 20 pro je , tak nevim. Kde koukate.
Huafan.cz skoncil a presunul se na mezinarodni foru , kde je podslozka mate.
P30 pro je lepsi je logicke , je novejsi. Ale co ja porovnaval , tak ano oled ma lepsi , ale fotky v 95% stejne , lepsi je o dost zoom. To je vse.

Ted o budoucnosti huawei rozhodnou amici a google , pokud mate 30 zustane bez google a P40 tez. Tak huawei v evrope a usa pujde do kytek a vse prebere samsung.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krokodeel 3. 10. 2019 19:34

No, behem dne tam opravdu nebyl. Ted je tam par kousku cerny varianty, zadna dalsi tam neni, at koukam, jak koukam.

A P30 je lepsi? Ze je neco novejsi prece neznamena, ze je to lepsi. Fotak a zoom budiz, a dal? Ze stoji 2x tolik ten trochu lepsi fotak fakt nevysvetluje. Ve vetsine parametru je stejny.

Amici se rozhodli, ze pomuzou "svym" znackam a tak sestrelili nejsilnejsi konkurenci. Ale je to kratkozraky... nemyslim si totiz, ze tu cast trhu prebere Samsunt, spis tam vidim potencial pro Xiaomi a dalsi podobny znacky. A nebude to trvat az tak dlouho
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků