Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qepos 1. 9. 2019 12:01

Tady to bylo vazne usmevné:D
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 9. 2019 12:05

Povětšinou bývají reakce "alza expertů" v pořádku a na úrovni, občas se najde nějaká která o znalostech příliš nesvědčí no.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 1. 9. 2019 12:29

Však to jsou taky jenom lidi.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 9. 2019 12:33

Tak jasně každý udělá chybu a je fajn že tam chodí poměrně často, pružně reaguji a když někdo upozorní na chybu v popisu nebo parametrech, nechají ji opravit.
Taktéž je fajn YouTube kanál AlzaTech s recenzemi, velmi dobré bych řekl a objektivní.
Recenze jsou na vysoké úrovni zmiňují klady i zápory a nepřijde mi že by protezovali nějakou značku či model jen aby z toho alza jako společnost v prodejích nějak profitovala.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 1. 9. 2019 13:02

Otázka zapadla, zkusím ještě jednou.

Kdo jste kupoval mobil v akci na Alze, je součástí balení i nějaký obal na mobil?

Děkuji
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 1. 9. 2019 13:07

hele obal tam není ale je tam gift box, bezdrátová nabíječka a jejich paměťová karta 128gb..nechápu to, u mate10 pro měl takovej ten základní gelovej než jsem si sehnal jinej..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 1. 9. 2019 13:20

Souhlas, obalu na zacatek je skoda. Zase na druhou stranu ja ten giftbox prodal za 1500, nejlevnejsi aspon trochu pouzitelne obaly u nas od 150,- takze o co jde... 8-) z ciny jsou na ceste dalsi dva obaly za babku...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 9. 2019 13:30

V balení z alzy je jen základ, obal ani bezdrátová nabíječky byť to některé obchody dříve prodávaly a stále prodávají tam co vím není.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pehe2805 1. 9. 2019 13:35

cartee píše:hele obal tam není ale je tam gift box, bezdrátová nabíječka a jejich paměťová karta 128gb..nechápu to, u mate10 pro měl takovej ten základní gelovej než jsem si sehnal jinej..



Z Alzy nic nedostaneš navíc akce na kartu a bezdátovou nabíječku máš jen na stránkách Huawei

https://consumer.huawei.com/cz/campaign/back-to-school/
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 1. 9. 2019 13:40

já koupil na rychlo obal za 300 Kč a už mám objednaný další asi dva kryty a stačí mi to :-D na M10 pro jsem krytů měl asi 20 a k hovnu :-D:-D:-D akorát mě zajímá jestli někdo máte temper glass? já objednal z alli tak uvidím jestli to má cenu vůbec..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 1. 9. 2019 13:57

Co resite, ja mel giftbox kdyz byl na Alze v akci za 14K takze realne ho mam za 12,5K...ted mate moznost koupit za 13K na huawei obchode a jeste ty kramy rozprodat...

Ale dostava mne, ze ten giftbox fakt stoji 3899,- i na electroworldu 8-D To si musi koupit jen uplne jelito, kdyz uz bych ty kramy fakt potreboval, 15W nabijecka da koupit za 800,- a karta 1300,- mozna i levneji...divim se ze jsem to za tu cenu vubec prodal.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 1. 9. 2019 14:04

Dokážete někdo zhodnotit zvukový výstup do sluchátek?
Jak je na tom ve srovnání s vlajkami od LG (G8 ThinQ, V40 ThinQ)?
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkena0 1. 9. 2019 15:52

Ahoj, je tu nějaký vlastník Mate 20 Pro s LG displejem ,který dlouhodobě odolal zezelenáni displeje? Mám nově Mate s LG a zatím je kvalita OK. Mohu ho jeste cca 10 dni testovat, prosťe se bojím aby nebyl výhledově problém. Telefon mám nově z ofic. Huawei obchodu,všude jsem četl jak už jsou na trhu jen BOE ...Všechny LG postupně odejdou na zelenou?
dkena0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 9. 2019 16:05

Předpokládám že máš tedy telefon koupený přes eshop objednávku a tak čtvrtý den vid?
Jak psali lidé v tématu na huafan, u někoho to bylo okamžitě, u jiného s LG se projevilo třeba až po někoilka dnech tak 5-10 a bylo tam pár lidí co měli bezchybný kus.
Těžko říct jak to budeš mít, určitě telefon používej co nejvíc a uvidíš.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 1. 9. 2019 18:51

Zelenat zacal za par dni , hlavne kdyz se nechal mobil vic zahrivat , zkus chvili hrat treba pubg a uvidis. Jinak bylo to lepidlem a chyba byla napravena.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků