Huawei Ascend Y300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Afroadam 23. 4. 2013 09:11

dr._lukas píše:Teto cene telefon naprosto odpovida..vcera jsem ho mel na testovani a pardon,ale o nicem..na slunci nejde precist display..ramka tragicka a zbytecne velka cerna a hlavne tlusta placka..a zadni plastovy kryt je velice tenky

S tím displejem je to částečně pravda, ale nemyslím si, že je tolik jiných alternativ v této ceně. Co se designu a vzhledu týče, tam mě právě telefon překvapil, to že není tenký znamená, že se lépe drží, a nevyklouzává z ruky, ten zadní kryt je si myslím taky skvělý, nechytá otisky. Např. záda Y300 a Galaxy S3 jsou neporovnatelná, kdyby na tyhle drahý plasťáky dali tuhle pogumovanou úpravu, tka to nevypadá jak hračka za 2 tisíce - tady má huawei velké +
Afroadam
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 4. 2013 07:16

Tak T-Mobile už cenu Y300 opravil - nyní je 3 999 Kč :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 24. 4. 2013 07:37

No Doooooopr... dneska pro něj jdu, teda spíš jsem šel :D teď už ne-e :D za tu cenu si radši počkam na něco většího :D
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 24. 4. 2013 19:45

Já si říkal, že v tom musí něco být :-)
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 24. 4. 2013 20:28

Právě jsem byl v prodejně T-Mobile a pořád tam chtějí za Y300 3099kč.
Fotografie2216+.jpg
Y300 u T-Mobilu za 3099kč.
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 25. 4. 2013 19:43

Fakt by mě docela, ale zajímal ten mobil, který je za slunce čitelný..

Ta Y300 pravda není oslnivá, ale měl jsem oár dotykáčů v ruce a u nikoho to nebyl vůbec žádný zázrak a dá se říct, že u všech jsem viděl prd...Myslím tím nějaký mobil dostupný pro lidi, tak do cca 6000.
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Afroadam 25. 4. 2013 20:21

tak s ohledem na současné slunečné dny musím přidat zkušenost, že čitelnost je naprosto v pohodě, v slunečních brýlích, na slunci v tramvaji, pohodička psaní na chatu, žádný problém
Afroadam
Junior

Odeslat příspěvekod pma 25. 4. 2013 20:33

to mas asi jinej telefon, protoze me to neprijde v pohode
pma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 25. 4. 2013 22:15

Každý jinak vnímá a podle toho hodnotí i vidotelnost na slunci. Stačí mrknout do odborných recenzí, kde jeden viditelnost na slunci chválí, a druhý u stejného mobilu haní. A také může působit fólie na displeji.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Masero 26. 4. 2013 15:00

Zdravím,
narazil jsem na menší problém, když si mobil zapojím v autě pomocí 3.5mm jacku do rádia nebo použiju vlastní sluchátka a někdo mi volá, tak mě neslyší, s původními sluchátky to jde protože mají na šňůře mikrofon na který telefon přepíná, dá se někde nastavit aby telefon po zapojení jacku používal mikrofon v mobilu, nebo to nejde ?
děkuji za odpověď
Masero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 4. 2013 21:25

kolda55 píše:Fakt by mě docela, ale zajímal ten mobil, který je za slunce čitelný..

Ta Y300 pravda není oslnivá, ale měl jsem oár dotykáčů v ruce a u nikoho to nebyl vůbec žádný zázrak a dá se říct, že u všech jsem viděl prd...Myslím tím nějaký mobil dostupný pro lidi, tak do cca 6000.


Tak napr. Samsung se superamoledem jde na slunci precist krasne..a jeden takovy nabizi do tebou stanovene ceny Samsung Galaxy S Advance..a je o 1300,- drahsi nez Y300
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomnicanok 14. 5. 2013 08:16

Sentry píše:kolda55

2% za hodinu, tzn. ze kdyz vecer v 10 nabijes, tak rano v 6 ma baterie nejakych 84-85 % ?? To muj 2 roky starej Huawei Ideos X5 si vezme nekdy od pulnoci do rana do 5 hodin tak 2-3%, kdyz neni na nabijecce. Mrkni se na vytizeni baterie a na procesy, ktere jsou trvale spustene. Bych tipnul, ze ten Google + si neco bere ... Ale je fakt, ze je potreba aspon par nabiti, aby si baterka "sedla" ...
Jinak ja jezdim denne vlakem, takze setrim baterii tak, ze pomoci Taskera mam profil, kde mam jednak trvale zapnute 2G /Tasker prepina na 3G az kdyz se spusti aplikace, ktera potrebuje pristup na net = Tasker spousti data a prepne v tu chvili na 3G, po ukonceni app vypne data a prepne na 2G/ a pri ceste vlakem rano se telefon prepina do rezimu Letadlo..

Zkus jeste test, kolik si vezme nabitej telefon, kdyz bezi 2-3 hodiny hudebni prehravac s tretinovou hlasitosti.
Mám zkušenost, že když na noc dám mód "LETADLO" tak ráno je to tak o 2 - 5 % dolů a to zas tak špatný není. Samsun galaxy mini 2 se vybíjel skoro stejně.
Rekl bych, ze obecne vsechny app smerujici na socialni site jsou zrouty jak pameti, tak baterie /Google+, Facebook/


-- 14. 5. 2013 09:42 --

Věděl by někdo o tento mobil o alternativní klavesnici s češtinou s možností nastavit alfanumerickou podobu? Nikde jsem ji nenašel a na qwerty ano qwertz neumím moc psát. Například Samsung galaxy mini již takovou měl zabudovanou. Děkuji předem.
Lomnicanok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 14. 5. 2013 09:38

Na Play jich je hodně, třeba TouchPal nebo Go keyboard.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony Stark 14. 5. 2013 10:11

"Tak napr. Samsung se superamoledem jde na slunci precist krasne.."

Co tak vidim v recenzich, super amoledy jsou na tom z hlediska citelnosti hure nez IPS LCD...
Tony Stark
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 14. 5. 2013 12:53

Neni pravda ono neni IPS jako IPS.Tento samsung je z hlediska čitelnosti na slunci bida.Pokud chceš dobře čitelnej na slunci a vynikajicně čitelnej z ůhlů a na slunci musiš hledat OGS IPS.Ten rozdil je celkem šilenej řekněme.
ooooooooooo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků