Orchidej Vanda

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod jakuku 19. 6. 2013 10:47

Květinko a Hozovko paráda pak sem nezapomeňte přidat fotečky nerada bych kdyby se na tohle téma zapomělo :(
Adél ,Evi nebojte to příjde a rychle překvapí :)
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 19. 6. 2013 15:42

Jani ani já bych nebyla ráda a nevím proč všichni odcházejí. Ty už tu taky moc nejsi, spíše jen sem tam. Tak si budem držet palce a snažit se vše vrátit aspoň do polovic toho jak to bylo, jo?
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 19. 6. 2013 22:08

Jani já chodím každý den ale jen čtu zatím nemám co přidávat nic nového nekvete :( a phaly co kvetou jsem už tady dávala
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nika2006 20. 6. 2013 06:27

Jani, vidíš, čtu tady o Vandách a říkám si, že sem nemám co dát a včera jsem objevila na modré malinkatý čudlík 8-D
Nika2006
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 20. 6. 2013 07:06

Kuk 8-D Obrázek
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andersenka 20. 6. 2013 07:44

:tleskani Aká bude?
andersenka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 20. 6. 2013 07:45

Děvčata tak to je paráda, teď jen aby to holky v těch vedrech zvládly. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Moc budu držet palečky.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 20. 6. 2013 17:40

cituji:jakuku"]Květinko a Hozovko paráda pak sem nezapomeňte přidat fotečky nerada bych kdyby se na tohle téma zapomělo :(
Já myslím, že na tohle téma se nedá zapomenout :hm Já jsem nejvíc na FB, je operativnější a přehlednější :potichu tak jestli chcete, můžu sem dát taky pár foteček, jen jsem tady nechtěla tak nějak opruzovat :nenapadne
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 20. 6. 2013 17:59

andersenka píše::tleskani Aká bude?

Adélko :-) Obrázekloňské kvetení :-)
Rozárko tak rozhodně opruzuj 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 20. 6. 2013 18:19

Květinko, díky ;-]
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 20. 6. 2013 20:34

No neřekla bych ,že na FC je to operativnější a přehledné.Každého věc.Ale fakt je to poslední dobou tady mrtvé.Já také navštěvuji FC ale holky jsem Vám věrná. :hm :lol:
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 20. 6. 2013 22:20

no tak Rozárko to ti budu oponovat přehlednější to není to nemáš pravdu!!!! je to poházené a někdy musím rolovat dosti dlouho než něco pěkného najdu tady má každá kytka svůj chlívek tak prostě kliknu na ten kterej mám nejraděj a kterej mě zajímá
ale fotky klidně můžeš dát nevím proč bys opruzovala normálně si tady vždy fotky dávala ;-)
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andersenka 21. 6. 2013 06:17

Dievčence dočkala som sa konečne.............

Taaaaaaaaaaaaaaak konečne po vyše 2 rokoch som sa dočkala. Kúpila som ju odkvitnutú, ak si pamätám mala by byť podľa info z predajne taká tá "obyčajná" modrá či modrod-fialková. Alebo bude to prekvapko tak či tak :) Je to vlastne moja prvá vanda (no za 5€ - no nekúpte to), , takmer som ju umorila keď ostala bez koreňov, keď som ju nevedomky nasúkala so kôry ako phaleňáka....ale ustála to ..................teším teším, veľmo teším .)
Objavila som ju večer pred spaním :) aspoň trošku potechy v tomto hnusnom sparnom počasí ...........

Obrázek
andersenka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nika2006 21. 6. 2013 06:32

Adél, to je super, že ses po tak dlouhé době dočkala!!! - o to větší to bude radost :love:
Nika2006
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 21. 6. 2013 06:36

Adélko moc ti gratuluji 8-D
Souhlasím s Janou, mně na tom FB také přijde větší chaos ....ale jedno kde , hlavně , že nám kytičky rostou a můžem se pochlubit :-))
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků