Cymbidium

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod květiny 30. 10. 2013 12:58

Jani ,v OBI je měly asi za 480Kč to ať si nechají :/ a já jela do Tesca , protože bylo na letáku za 189Kč. Nikde je neměli vystavené, byla jsem tam hned ráno, tak jsem se zeptala pána u zeleniny a on jich přitáhl celou bednu, jinak bych ho taky neměla . No barvy různé , nejraděj bych je vzala všechny 8-P . Jen jsem zvědavá kam to vše nacpu přes zimu, až se ještě rozroste :oboze :nenapadne 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 30. 10. 2013 12:59

Květinko parádní kousek,je nádherné :tleskani :tleskani :tleskani taky mně pokvetou,ale si ještě počkám :oboze
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 30. 10. 2013 13:01

Evouš píše:Evi nedivím se je krásné,mě ty potvory snad letos zas nepokvetou.Akorát jediné už má poupata,a holky to je od Šárčiný spolupracovnice ,měla ho ve školce ve třídě,uklízečky zalévaly jak ostatní pokojovky a žádné letnění.Já se picnu.

Tak jak píšeš, člověk se s tím piplá a nic. U nás ho měla jedna stará paní za oknem, květináč ji praskal , myslím že zalila jen když si vzpoměla ale jak ji kvetlo :shock: , schválně jsem chodila okolo se psem na procházku a koukala ji do oken jak prdlá 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tindula 30. 10. 2013 14:24

Super a ta barva je moje slabost. Cena neuvěřitelná. Gratuluji a závidím. :roll:
tindula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jedubaba1 30. 10. 2013 21:02

Květinko, že se ti ale povedlo :tleskani :tleskani náááááááááááádherný. Asi bych těžko odolávala, ale už fakt nemám místo 8-S 8-S 8-S
jedubaba1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anejka 17. 11. 2013 12:25

pokvete červená letos má 5 výhonů a bílá 1.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Anejka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 11. 2013 13:03

Anejko krásné,jak se o ně staráš,mě pokvete jedno a zase mi začínají padat poupata.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anejka 17. 11. 2013 14:42

první co jsem na jaře udělala byla změna hnojiva za kr.start a pak kr.květ,celé léto byly venku až do půlky řína,jsou umístěné v nevytápěné zahradě kousek od okna (jižní strana). Setkala jsem se s názory že toto hnojivo není vhodné pro cymba ale jsem jiného názoru,hlízy krásně zmohutněly,listy jsou zelené pevné na každém cymbu.
Anejka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 11. 2013 17:18

Děkuji.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 17. 11. 2013 17:32

Anejko to je paráda. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani My asi letos nepokvetem, nemohla jsem je dát ven a zatím se nic neklube, hnojím rozpuštěným kravským hnojem, ale zkusím i Tvůj postup.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 17. 11. 2013 17:39

Anejko super :tleskani :tleskani :tleskani
dělám to stejně jak Anejka a pokveteme :lol: teda až na to hnojení :nenapadne to flákám :roll:
Obrázek
Obrázek
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 17. 11. 2013 18:52

Aničko mám radost s Tebou.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andersenka 17. 11. 2013 19:15

Super nádielka dievčence :tleskani .... ja ešte neviem rozoznať čo mi to rastie....
andersenka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 18. 11. 2013 10:42

Anejko jsem z Cymbidií u vytržení jsou překrásné a ty nalitá poupata :shock: :love: jenže na to je potřeba mít opravdu prostor a ty máš i ideální stranu , chtějí co nejvíce světla..zkrátka gratuluji a tiše trošičku závidím :-[ :'( 8-D Anejko ještě poprosím v jaké koncentraci ředíš ten Kristalon ?
Aničko také super :tleskani :-)) jakou bude mít barvu?
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 18. 11. 2013 22:17

noooo :hm Evi to nevím :nenapadne mám 3,ale nemám je poznačené :-!
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků