Jak dostat aplikace pomocí synchronizace do nového telefonu?

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 11. 2015 21:12

Mám 2 telefony, v obou stejný gmail.účet, 2 simky.

Jeden z nich jsem teď 2 roky nepoužívala, nemám v něm žádné aplikace.

V druhém mám aplikací hafo postahovaných přes google play, nicméně zítra se ho budu zbavovat a ráda bych bez kabelu dostala všechny stávající aplikace pomocí synchronizace do toho druhého.

Jak na to?
A ještě: Mám aplikaci AppMgr III.
Pomůže mi do starého telefonu dostat všechny z těch aplikací, když v interním úložišti je pouze 90 MB, na Kartě SD 7,5 GB?

Sorry za pro vás primitivní dotazy, ale tohle je pro mě španělská vesnice.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 11. 2015 21:22

Ahoj, tebe jsem tu dlouho neviděl. Aplikace můžeš postahovat ručně, přes Play - moje aplikace - vše, ale nebudou nastavené. Asi by bylo snazší pomocí nějaké zálohovací aplikace zálohovat na paměťovou kartu a přesunout do druhého telefonu a tam je z těch záloh instalovat. Obávám se ale problémů s místem.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 11. 2015 21:26

Nazdar - já tu taky dlouho nebyla :-))

Updatuju dotaz: Můžu jakýmkoliv způsobem dostat do HTC Wildfire S Android 4 a vyšší? Pokud ho tam nedostanu, nebudou mi tam fungovat životně důležité aplikace :-/
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 11. 2015 22:31

Divil bych se kdyby pro tuhle šunku byl čtyřkový Android.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 11. 2015 06:55

existuje jediny zpusob jak ve wildfire s můžeš provozovat hafo aplikací,že je to sadomasochismus pomineme.Samotna velikost karty neni podstatna.Podstatne je co s ni ufělaš.Takže musiš kartu rozdělit na dva oddíly..Ten druhy by měl mit filesystem ext 2 nebo ext 3.Telefon musiš rootnout.Nainstalovat aplikaci link2sd,neschopny appmanager vklidu odinstaluj.Aplikace ani nezkoušej synchronizovat včetně nastavení,lib atd.Pouze si zazalohuj samotne apk třeba pomocí esfile explorer.Apk pomocí superbeam si pošli na sd kart druheho telefonu.Začni instalovat - každou app mimo těch kde budeš dělat widgety, pomocí link2sd linkuj.Po jedne !!! Ne že se pokusiš nejdřiv nainstalovat 100 app a potom linkovat.Linkovaní - neni rovno to co děla app2sd,appmngr atd..Takto podstatně ale podstatně zvyšiš počet aplikací nainstalovanych než tě pošle system do haje že maš malo mista.
Existuje vyššií divčí jak zprovozniš app pro vyšši verzi i když maš nižši verzi v telefonu,jenže jenom ty ktere maji problem nikoliv s tim že prostě vyžaduji funkci z vyšši verze - pouze ty kde vyvojař prostě zadava podminku - android 4+,dejme tomu.App se při instalaci na tuto podminku diva,pokud ji nesplnuješ - neni možno instalovat.Jsou nastroje ktere tuto podminku umi změnit,jsou nastroje ktere umi aby se telefon hlasil jako jina verze - může to mit ovšem pozoruhofner nasledky pro chod telefonu :-) Na android 4.4,5 pro wildfire zapomen,popravdě určitě maš duvod pro použivani tohoto stroje,ovšem on to byl total nekonkurenceschopny stroj už v době vydani,jediny co se na něm lidem libilo bylo asi logo HTC.
Nicmeně dobrou chut http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2735775
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků