iPhone 3GS - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Emperor.B 2. 8. 2009 17:16

Task sem majitelem 3GS pred nim sem mel pul roku 3G a muzu ric ze rzchlost je o poznani vetsi,nektere hry se spusti desetkrat rychleji. je to pekna hracka sice jen hw zmena ale i tak se jim to povedlo,vzdy sem ´bzl zastupcem symbianu ale po 3G uz nechci nic jineho nez Iphona :)
Iphone 4S 64GB Black
Iphone 5 64GB White
New Ipad 64GB Wifi White
Emperor.B
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 3. 8. 2009 15:15

otazocka - co sa tyka vonkajsich rozmerov je Iphone 3G a 3GS totozny? mam tu zrkadlove folie, a su urcene pre 3G, a tusim 3GS je vonkajskom totoizny, len nie som si na 100% isty.
THX
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Survival 3. 8. 2009 17:56

Rozměry jsou naprosto stejné ;-).
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 3. 8. 2009 18:18

dakujem
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 5. 8. 2009 17:04

Nevim, koupit si telefon, kterej má každej druhej, za 18k.. Aspoň nějak to měli odlišit, nějakym rámem nebo tak.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zralok 8. 8. 2009 22:37

Dneska jsem si chtěl koupit 3G S v prodejně O2 v Ostravě futuru. Problém byl v tom, že mi prodejce odmítl prodat telefon k tarifu za zvýhodněnou cenu a nabídl mi ho za plnou cenu( promiňte, ale 20 tisíc za to fakt nedám, když je jiná možnost). Volal jsem na infolinku a tam mi sdělili, že je takovéto jednání není možné, a telefon za zvýhodněnou cenu prodávají. Tak jsem šel opět do prodejny a opět mě odmítli s tím, že mi ho dají za plnou cenu.... Z jednání prodejce jsem byl docela šokovaný jak se zachovali k zákazníkovi. Tak jsem mířil do Avionu a tam by mi zase iPhona prodali, ale neměli skladem.. Čím si musí nakupující projít, aby si mohl koupit telefon...
Apple iPhone 3G S 16GB Black
Zralok
Junior

Odeslat příspěvekod Survival 8. 8. 2009 22:51

Prostě si ty ***** chtějí co nejvíc nahrabat, když je budou prodávat i dotované, tak jsou za chvíli vyprodané...
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neo69 17. 8. 2009 18:16

nezkoušel někdo u 3GS gps má lepší citlivost než 3G? U 3G kvalita gps nic moc.
neo69
Junior

Odeslat příspěvekod Survival 18. 8. 2009 14:11

Čip je nejspíš stejný, taky žádná sláva...
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P-atr1k. 19. 8. 2009 13:28

Ja teda moc nevím, moc jsem se o GPS nezajimal, ale zkuste kouknout sem: http://iphonemania.mobilmania.cz/iPhone-3GS-prvni-cesky-test. Pise tu: V souvislosti s kompasem nemohu nezmínit GPS. Pevně věřím, že následné zahraniční recenze můj dojem potvrdí... Troufám si řict, že na kvalitě čipu (či zpracování signálu) se rovněž zapracovalo. Modrá kulička se v mapě zobrazí citelně dříve, jistěji a přesněji a to i v situacích, kdy předchozí model zůstane u značně neurčitého okruhu, například v budovách! Neměl jsem příležitost tuhle změnu testovat hlouběji, ale jsem o vylepšení z dosavadních pokusů zcela přesvědčen.

Nemohl jsem tedy vyzkoušet, ale myslím si, že na určitě Apple nezapoměl alespon trochu zapracovat i na GPS..
P-atr1k.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Survival 19. 8. 2009 14:07

Ale jo, přesnější určitě je a ne o málo. Nějak mi to uteklo :kuk:. V domě se mi ale bohužel chytí jen někdy. Momentálně mám možnost srovnávat s 3G :-).
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P-atr1k. 21. 8. 2009 12:51

Chtěl bych se zeptat... Jake mate zkušenosti s výdrží baterky? Měla by být určitě lepší, tak chtěl bych vidět váš názor, pokud mate 3GS. Samozřejmě musíme brát, že baterku v 3GS mate novou, takže v 3G mohla trochu ztratit...
P-atr1k.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LucassX 21. 8. 2009 14:07

výdrž lepší je, určitě ale ne nijak markantně, stále nabíjím každý druhý den, ale prázdná slova to nejsou
LucassX
Junior

Odeslat příspěvekod Survival 21. 8. 2009 16:16

Taky pozoruji o něco lepší výdrž.
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iicii 23. 8. 2009 10:18

zdravim, budu moc rad kdyz mi nekdo zodpovi par mich dotazu na iPhona:

1. umi preferovat pristupove body? jako ze doma jen wifi pokud je v dosahu, pak zkusi wifi skola a kdyz ani to ne tak sahne na EDGE?!?

2. libi se me bilej 3GS ma nejakej problem s praskanim krytu jak jsem cetl na 3G? a skrabe se vic nez cernej?

3. jak je na tom kalendar, jsem zvyklej na nokii E series tam je to bez kompromisu... asi nejaka aplikace ktera ukaze na HOME screenu nadchazejici udalost se nekona co?

4. koupim si k nemu dokovaci stanici, at je porad nabitej, neskodi mu to kdyz ho tam budu odkladat na kazdou noc?

5. vydrzi mi 3GS s 10sms+max 10min volani + 30min web + nejake to standartni uzivani a max jednu foto denne...alespon dva dny v provozu?

6. ...zatím me vic nenapada, tak treba doplnim...

Diky moc za odpovedi, a verim ze se to uz nekdy nekde resilo-konretni odpovedi jsou lepsi
...jeste jednou dikec
VF, iPhone 4 16GB
iicii
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků