Webový prohlížeč pro Nokii 6600

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilMania 26. 3. 2005 20:06

Dobrý den!
Jaký internetový browser byste mi doporučili pro moji Nokii 6600? Slyšel jsem, že jich existuje několik; který je ale ten nejlepší?
MobilMania
Junior

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 28. 3. 2005 16:56

To nelze presne rici, nekomu vyhovuje Doris Browser, nekomu Opera, jinemu netfront. Na SymbianFóru se na toto téma vede diskuze :wink:
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawo 28. 3. 2005 20:07

MobilerxXx píše:To nelze presne rici, nekomu vyhovuje Doris Browser, nekomu Opera, jinemu netfront. Na [url=http://www.symbianforum.com/viewtopic.php?t=6307&highlight=opera]SymbianFóruu/url] se na toto téma vede diskuze :wink:>/quote]


Já se přikláním pro doris je asi nejstabilnější a nejspolehlivější nemlžu si ho vynachválit netfornt i opera jsou proti němu hodně pomalé.
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 3. 2005 20:21

Deawo píše:Já se přikláním pro doris je asi nejstabilnější a nejspolehlivější nemlžu si ho vynachválit netfornt i opera jsou proti němu hodně pomalé.h/quote]

zajímavý, mně zase nikdy Doris nešel pořádně
používám Netfront, zdá se mi nejlepší, Opera neumí zarovnávat texty a čeština ji taky nic neřiká no a Doriv viz výše
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod Deawo 28. 3. 2005 20:26

tomashl píše:
Deawo píše:Já se přikláním pro doris je asi nejstabilnější a nejspolehlivější nemlžu si ho vynachválit netfornt i opera jsou proti němu hodně pomalé.h/quote]
zajímavý, mně zase nikdy Doris nešel pořádně
používám Netfront, zdá se mi nejlepší, Opera neumí zarovnávat texty a čeština ji taky nic neřiká no a Doriv viz výšen/quote]


Netfornt se výrazně déle zapíná, špatně ukazuje z kolika % je načtená stránka a výrazně více vytežuje telefon takže další operace jsou pomalejší
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 3. 2005 21:49

Deawo píše:Netfornt se výrazně déle zapíná, špatně ukazuje z kolika % je načtená stránka a výrazně více vytežuje telefon takže další operace jsou pomalejšíc/quote]

no dobře, ale mít křížem přeškrtlý obrázky v Dorisu taky neni nejlepší
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod Nokia-Maniak 28. 3. 2005 23:56

Mám Nokii 6600 a 6630, na obou jsem vyzkoušel jak Dorise, tak Operu tak i NetFronta. Doris je nedokonalý a "jak pro děti" , Opera je výrazně lepší ale NetFront je téměř dokonalý.(nejhorší jsou originál prohlížeče výrobců mobilů). NetFront používám minimálně 10 hodin denně každý den a nemohu si ho vynachválit.Pravda že verze 3.2 je o něco pomalejší než prvotní verze 3.1, ale prohlížeč je to úplná jednička.Třeba se dožijeme že bude volně k objednání u operátora pokud se vzbudí ze zimního spánku..
Nokia-Maniak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryba 29. 3. 2005 12:53

Mám Doris Browser a naprostá spokojenost.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod Štěpán 29. 3. 2005 15:53

Pužívám taky Doris a nemůžu si stěžovat. Ony ty chyby můžou být i zasraným founem, špatným FW a né že je špatný soft. :wink:

Ale jinak bych uživateli doporučil vyzkoušet všechny a sám si zvolit,protože jak tak koukám - co příspěvěk to jiný názor.
Štěpán
Štěpán
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-men 29. 3. 2005 16:25

Taky používám Doris i NetFront a doris je lepší.
X-men
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deawo 29. 3. 2005 21:48

Na čisté čtení stránek je doris lepší není tak pomalí a protéká ním i méně dat a kdo si chce jen přečít mobilmania/text tak to stačí na složitejší stránky jedině NetFront, ale to bez DN nemá smysl na starších telefonech SX1/n-gage..... nefunguje verze 3.2
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rk747 31. 3. 2005 10:52

[quote="Štěpán"oPužívám taky Doris a nemůžu si stěžovat. Ony ty chyby můžou být i zasraným founem, špatným FW a né že je špatný soft. :wink:

Ale jinak bych uživateli doporučil vyzkoušet všechny a sám si zvolit,protože jak tak koukám - co příspěvěk to jiný názor.p/quote]
Z výroby nainstalovaná opera byla otřesná, v telefonu nebyla žádná uživatelská instalace, prohlížeč nedokázal korektně zobrazit stránku, chyběly konce řádek, stránka upravená na rozměr displeje měla změněnou podobu, docházelo k překrývání textů, prohlížeč byl o dost pomalejší než NetFront. Ten se mi jeví jako velmi dobrý, funkce jsou naprosto bez chyby, zobrazování je naprosto dokonalé, prakticky identické s tím, co je na PC, jen zalomeno do rozměrů displeje. Mám v3.2, využil jsem nabídku z konce 2004, kdy byla nabídnuta v3.1 free, sledování MM se kromě spousta jiných věcí vyplatí sledovat i z těchto důvodů, ... :wink:
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krumlovská 1. 4. 2005 07:00

Jednoznačně upřednostňuju NetFront.
Krumlovská
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 1. 4. 2005 07:58

Jaký prohlížeč pro NOKII 7650 :?: :?:
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fido_cz 1. 4. 2005 10:32

standys píše:Jaký prohlížeč pro NOKII 7650 :?: :?: /quote]


Vzhledem k pametovym narokum Doris.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků