Odstranění diakritiky u SMS zpráv

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilMania 26. 3. 2005 19:55

Dobrý den! Existuje pro Nokii 7610 program, který by mi před odesláním textové zprávy odstranil všechna diakritická znaménka? Děkuji
MobilMania
Junior

Odeslat příspěvekod Ivo M. 27. 3. 2005 12:25

Ano, samozřejmě existuje. Jedním z nejlepších je program NaSMS. Více informací najdete zde: http://roboduck.uniweb.cz/NaSMS.html.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pekolik 27. 3. 2005 12:43

... a neexistuje něco "univerzálnějšího"? Docela by se mi taková funkce hodila třeba i u AgilleMessengeru :D
Pekolik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivo M. 27. 3. 2005 12:54

Tak o ničem takovém nevím. Ale pkud si u Agile nastavíte správné kódování diakritiky, nemělo by to činit problémy.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 28. 3. 2005 17:01

A v případě, že se Vám nechc utrácet asi 140 korun, existuje freewarova javoja aplikace SMSnoCZ, ovsem jeji moznosti, jakozto javoveho prgramu jsou velmi omezene a proto se jiste vyplati koupit NaSMS. A 140korun neni az tolik, ne? :wink:
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryba 29. 3. 2005 11:41

No nevím, ale spíš jsem si zvykl na psaní SMS bez T9 než na programy typu NaSMS.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 6. 4. 2005 00:32

NaSMS je vyborna aplikace pro S60 series...

Ale co UIQ? Nevite nekdo? Se zavrenym flipem se sice daji psat SMS pomoci ceske T9, ale bohuzel jen s diakritikou (nebo je to rukama a nastavenim, ale prolezal sem snad vcelku poctive :roll: )... Take by to chtelo neco... :cry:
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků