N3250 - podporuje 1GB, 2GB?

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cream 20. 7. 2006 08:09

Cavte,zaujima ma,ci tato nokia podporuje pamatove karty aj do velkosti 2GB,dik
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frito22 22. 7. 2006 22:10

1GB by malo 2 GB treba vyskusat :/
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 25. 7. 2006 19:23

takze to nemate nikto overene?
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ekim 27. 7. 2006 10:18

Ja bych se toho nebal nebot 2GB fatka zvlada... tzn neni problem
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod Cream 28. 7. 2006 11:52

dobre,dik :tleskani
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bulldogs1 30. 7. 2006 09:51

já mám zato že 2GB micro sd není ''nevím to jistě''
moje telefony 3230, 3250, N95+6GB
bulldogs1
Junior

Odeslat příspěvekod frito22 1. 8. 2006 10:11

kupil si ju uz? ide v poho?
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sevela.p 11. 8. 2006 10:54

já mám ověřenou pouze 1 GB, ta jde v pohodě, ale mám taky za to, že microSD 2 GB není.
sevela.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will27 11. 8. 2006 11:10

2GB microSD je pouze na americkem trhu... U nas ne... Takze bych to s tou jistotou neprehanel,kdyz to logicky neni odzkousene...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod NEC 11. 8. 2006 18:51

Přesně tak zatím je jenom v americe ale měla by se dostat i k nám.
Samsung Omnia II
NEC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 11. 8. 2006 23:24

Jen takový technický dotaz :arrow: K čemu vám je v telefonu 2GB karta :?: V digitálním foťáku KODAK v550, který umožňuje natáčet video, mám kartu 1GB a ještě se mi jí napodařilo zaplnit. Vždycky jsem fotky z jednoho, max. dvou výletů zkopíroval do PC a jedu dál. Tak by mě zajímalo, nač 2GB v mobilu. Na mp3 :?: Vždyť nevydrží ani náhodou na přehrání tolika písniček. Nebo snad filmy :?: To je podle mě přinejmenším podivné ... :roll: Spíš mi to připadá tak trochu jako póza :arrow: Mám mobil a v něm 2GB kartu a kdo je víc :)
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will27 12. 8. 2006 00:50

No s tvoji strategii bychom dodnes meli 1MB.... Na 2GB karte lze mit prave napr. dost MP3,kdyz nekam clovek jede na dovolenou a nema moznost brat labtop.. Nebo mit MP3 a filmy a moznost si vybrat... Naopak si myslim,ze by mely byt karty mnohem vetsi... Lepsi je preci telefon dobit a poslechnout nove MP3,nez je porad prehravat...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PepiQ 12. 8. 2006 01:01

lojza - myslim, ze to neni jen o te poze, pokud samozrejme nechces s mobilem jen fotit. Kdo hodla vyuzit potencial Symbianu na maximum a ma k dispozici 2 GB pametovku, ma siroky portfolio zpusobu, jak ji zaplnit. Nejvice kapacity patrne padne na par celovecernich filmu, par alb mp3 a pripadne na nafocene snimky/natocena videa. S vetsi kapacitou proste odpadaji pripady typu: Ach jo, ze ja si do mobilu radsi nenahral tamtu komedii, ted bych se na ni podival radsi, nez na tuhle detektivku... Tak nic, aspon si pustim mp3ky, snad sem si do mobilu naripoval to novy CDcko Red Hot Chilli Peppers. Coze? Ja si to z nedostatku volnyho mista nemohl naripovat, co ja bych dal za vetsi pametovku!!! :D Pokud mas finance muze to dobre poslouzit, vetsi kapacita se rozhodne neztrati...
PepiQ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 12. 8. 2006 10:51

will27 píše:No s tvoji strategii bychom dodnes meli 1MB.... Na 2GB karte lze mit prave napr. dost MP3,kdyz nekam clovek jede na dovolenou a nema moznost brat labtop (...)

Částečně máš pravdu, ale není lepší si potom na tu dovolenou s sebou vzít spíš mp3 přehrávač, který nejenže je k tomu primárně určený, ale především přehraje těch mp3 mnohem víc než telefon a je skladnější? A to nemluvím o kvalitě zvuku ... A pokud se budeš dívat na filmy a poslouchat mp3 v takovém rozsahu, jak tu píšeš, tak ten telefon stejně budeš muset dobíjet denně a není potom jedno, jestli ho strkáš do nabíječky, nebo do PC :?: Ostatně pokud k tomu máš takovýhle přístup
quote="will27"](...) Lepsi je preci telefon dobit a poslechnout nove MP3,nez je porad prehravat...

tak pochybuju, že ti budou za chvíli stačit i ty 2GB a dostaneš se do pozice uživatelů PC, kteří bojují s místem na 200GB HDD 8)

quote="PepiQ"]Kdo hodla vyuzit potencial Symbianu na maximum a ma k dispozici 2 GB pametovku, ma siroky portfolio zpusobu, jak ji zaplnit.

Tak to je určitě pravda. I když se mi zdá, že to, co jsi ve svém příspěvku napsal italikou řeším na svém PC :) I když on vlastně Symbian v mobilu je taky PC. Nechci aby to vyznělo tak, že jsem proti používání karet a že zastávám názor :arrow: Do mobilu kartu max. 128MB. To ne, taky si kartu koupím, jen mě zarazilo to, že se tu všichni ptají a strašně moc chtějí 2GB kartu. Vsadím se, že drtivé většině z nich je kolem 18let a v tu kartu chtějí proto, aby ukázali kamarádům, jak jsou in a že si můžou ve škole pod lavicí při hodině pustit svůj oblíbený film (promiňte, pokud jsem se někoho dotkl, nic ve zlém). Samozřejmě, že je určitě plno lidí, kteří takovou kapacitu potřebují z pracovních důvodů (i já si nějaký ten film do mobilu nahraju, už jen proto, abych viděl, jak to vypadá, co všechno dokáže a hlavně abych byl in :mrgreen: )
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy321 12. 8. 2006 10:59

Koukám, že máš E50. Ještě váhám mezi E50 a E60, ale kartu tam narvu co to pujde. A myslím, že tam narvu jiné věci, než jsou filmy oni třeba mapy přeci jen žerou. 8) O poště ani nemluvím.
Ty filmy bych mozna taky nekdy rad, ale neni cas. :(
andy321
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků