Cestina do SE P900?

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zelych 5. 7. 2006 17:08

Zdravim, mam moznost sehnat SE P900, ale bez cestiny, existuje nejaky zpusobem jak ji tam dostat? Chtel bych ceske menu (ikdyz na tom tak nezalezi) ale hlavne ceskou T9. Stacila by nejaka aplikace, nebo by se musel nahrat nejaky novy FW? Cetl jsem, ze tam nekdonahrava FW z P910, ale tam je zase navic ta QWERTY klavesnice, nedelalo by to nejakou neplechu? (ze by jako chybela ta softwarova pri psani s odklopenou klavesnici)
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ARS 6. 7. 2006 07:17

CZ/SK na P900 tusim vobec nie je, dava sa tam FW z 910 a moze, ale nemusi to slapat v poriadku.
Ja som to robil len raz a neslapalo to tak ako ma, ale ten telefon predo mnou uz niekto pokazil a mal som problem ho vobec znova rozbehnut, taq mozno aj to bol problem.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 6. 7. 2006 07:42

Aha, diky. Ja jsem si procital par diskuzi, a tam si na to vicemene nikdo nestezoval, pry mohli byt problemy jen s BT HF. No uvidim.
Skoda, ze neexistuje neco jako bylo pro MPx 200, kde se nechala cestina bez problemu doinstalovat.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 6. 7. 2006 07:49

JJ,dava sa tam fw z 910 a uz len natomto vidis,ako sa lisi UIQ,WM :wink:
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 6. 7. 2006 07:52

Ja mam jen strach, aby tam nebyl nejaky problem v tom psani na klavesnici, kdyz na P910 je hardwarova, tak tam asi nebude ta softwrova, tak jak se tam pise, kdyz na P900 na HW neni?
EDIT: Myslim samozrejmne QWERTY klavesnici.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 6. 7. 2006 17:02

Tak jsem stahnul ze stranek nejaky Language pack, ve kterem je nejakej cesky.sis, ale nejde mi nainstalvat. Mam to teda P900 flashnutou na P910, ale ukazuje se mi ze to je P910a. Bohuzel bez cestiny.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod girus 6. 7. 2006 17:37

ten language pack sa ani nepokusaj instalovat. nemusel by ti potom nabehnut telefon...
ta co uz...???
girus
Junior

Odeslat příspěvekod Martin Vagner 6. 7. 2006 17:57

Kluci zkuste hledat, je toho tu tuny o P900 a CZ. Nezkoušejte nahrávat žádné balíčky, z P910i nepůjde nainstalovat, z P800 ano, ale telefon už nerozjedete...

CZ lze dohrát jen po přeflashování na P910i...
Martin Vagner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 6. 7. 2006 18:06

Ja to flashnuty mam, ale ukzuje mito, ze mam P910a (mikoli i)
Ale je to anglicky, a pri vyberu jazyka tam je jen anglictina, a je tam napsana stranka ze ktere si muzu stahnout dalsi.
Ale kdyz chci SIS nainstalovat, tak me vyhodi s tim, ze:
"The following software must be present on this device before the installation can proced:
Name: Language compatibility version
Version 1.00
Install this software and begin instalation agin."
Je mi jasny, ze chce nainstalovat nejakou podporu prö tyhle updaty, ale kde ji mam sehnat?! :eh
Jen pro doplněni, zkousel jsem to instalovat jak z PC prez PC siute, tak z mobilu spustit SIS.
A kdyz jsem zkousel na PC instalaci jazyků, a zadal adresar, tak jsem pry neel pripojeny telefon, nebo tam nebyli soubory jazyků. (ikdyz tam stazene soubory byli, a telefonem jsem si mohl prochazet, ale nesla napr. zaloha, ale synchronizace bez problemů - prez infra)
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 6. 7. 2006 18:51

Me by stacilo, kdyby mi jen nekdo poslal cesky soubor s T9 a cestou kam ho mam nahrat (jako to bylo napr u Siemensů)
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iska HP 7. 7. 2006 18:19

Ahoj měl jsem ho taky a snahranou P910i a šlapal normálně ale už je lepší si koupit P910i má větši pamět jo a já ho pužíval bez klávesnice protože mi překážela nejsem moc na SMS
Iska HP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 7. 7. 2006 18:24

Ja si nechal prehrat FW z P910a (ktery jsem tam mel) na P910i s cestinou, ale je nekolik veci ktery prestali korektne fungovat!:-(
Např. správce souborů, nejde vypnout infra se zavrenym flipem po probehle komunikaci, a v servisnim menu se pokazde restartne.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 9. 7. 2006 00:22

Pro P900 cestina neni (resp. cestina ano ale ne ceske menu a T9). Flashem na P910 tam sice cestinu dostanes ale problemy s BT jsou jiste. Neco fungovat bude a neco ani omylem protoze P910 ma jiny BT chip.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků