Jak obnovit smazané soubory (zprávy)?

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LukAs9 (novy) 29. 3. 2005 13:12

Mám SX1, firmware 13CZ, při pokusu otevřít "zprávy" mi telefon 3x zatuhl a restartoval se, poté se mi podařilo zprávy otevřít, ale žádná tam nebyla, i složka c:\system\mail je skoro prázdná (předtím jsem měl v telefonu uloženo asi 500 zpráv v 12 složkách, je nějaká možnost, jak tyto zprávy obnovit? Alespoň jednotlivé soubory s těmito zprávami, existuje např. nějaký program jako je na počítači např. undelete, který dokáže obnovit smazané soubory?? Děkuji.
LukAs9 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gangster 29. 3. 2005 16:48

Neexistuje, protoze uz ty soubory proste nejsou, tak by ani nebylo z ceho je obnovit. Sekani pozuruju u SX1 (kamosova) docela casto pri ruznych aktivitach, takze to asi nebude ojidinely. Ale nejspise to vzniklo tim, ze tech zprav jsi tam mel opravdu hodne, ikdyz teoreticky jich tam muzes mit desitky tisic.
Gangster
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawo 29. 3. 2005 21:45

Pokud je nemáš v E/system/mail tak to nejde ty soubory nejdou obnovit ten telefon nemá místo kam by je dal.
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 29. 3. 2005 22:10

bohužel, zprávy jsou nenávratně fuč(asi se opakuju co) takovou situaci jsem jednou taky zažil, ještě s ngage, přišla sms, neotevřela když měla, restart telefonu a když sem chtěl nalízt do zpráv, tak chyba systému, pomohl formát, naštěstí smazaný zprávy nijak neřešim, mnohem víc by mě štvaly kontakty, takže ty si pečlivě zalohuju, co zo toho plyne? Prevence :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod Ryba 3. 4. 2005 18:37

Však v Symbianu je funkce pro zálohování nastavení a kontaktů na paměťovou kartu. Čas od času je tohle asi nezbytné. Pokud vám třeba někdo ukrade mobil, tak je to pak infarktová situace, přijít o celý telefonní seznam.

Ještě mě napadlo si zálohovat celou složku C(E):\system\mail, ale těžko říct, jestli by po jejím opětovném nakopírování do telefonu šly zprávy přečíst, sám tomu moc nevěřím.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod Gloe 3. 4. 2005 19:17

U "hloupych" telefonu, kdyz nakou dulezitou SMS omylem smazes, tak mas docela prekerku. Ovsem na symbian mas naka aplice tusim existuje, jen ten nazev si nepamatuju. Vyzkousej Symbianforum.com.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod velkejfrajer 22. 5. 2005 16:34

zalohovat X:\System\Mail jde bezproblemu. Pokud treba formatujes, tak to tam pak vratis a jdou znova v pohode cist...
alcatel one touch db - nokia 6510 - sony ericsson t68i - sony ericsson t 310 - nokia 3650 - nokia n-gage - nokia 3650(znova) - siemens c35i - nokia 6310i (vice v servisu nez u me)
velkejfrajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 24. 5. 2005 14:07

Nejlepší přesměrovat zprávy pomocí MsvDriveE na E:
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků