Agile messenger - podraz!!!

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobohome 14. 1. 2006 14:39

Tak se mi včera stala super věc. Přišla mi sms z čísla 9045573 ve znění :
"This is your Agile Messenger licensing fee receipt. Thank you for your continued support!"

Na tom by nebylo nic tak zvláštního, až na to, že jak jsem se dozvěděl,
že je Agile za peníze, přestal jsem ho používat. ( neodinstaloval jsem ho ).
Divný, říkám si, že by si to rozmysleli a nechali to zdarma? No nic. Dnes se kouknu do odeslaných zpráv a ejhle :
"GET AGILE C=HEBkP3pscu7UIIUf07VTg+hp+jR0zu71kld6L30V8aBpQtbu7+
Fj0PiDbmTmI/EkS8GnaaQiIJ9jVA+Y1MaTIzJ62wxwwypm7kopGJFoqfXs="

- a to vše posláno na číslo 9045579. Tzn : cena odeslané zprávy 79Kč,-. Jenže já nic neposílal a Agila jsem neměl zapnutýho týden. Takže podle mě je to normální chování viru, který si sám pošle sms na zpoplatněný číslo. Fuj! :x :x :x
A kdo zaručí, že se to nebude opakovat třeba každý den? Podle mě je to chování k ...... nebudu vulgární.
Bobohome
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 1. 2006 14:50

Bylo to na N70? Jakou verzi Agile Messengeru máte nainstalovanou?

Edit: Když jste teď máte Agile Messenger registrovaný, zkuste se prosím podívat do fóra http://www.agilemobile.com/support/ - jestli je toto chování běžné, určitě se tam bude řešit. Fórum je jen pro registrované, nedostanu se do něj.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobohome 14. 1. 2006 15:06

Bylo to na N70. Minulý týden mi to samo spustilo upload ( něco nad 300kB ). Ale nešlo tam spousta věcí ( prý až do registrace ). Tak jsem se naštval a hodil jsem tam zpátky verzi V2-46 a spustil jsem ji tak, že jsem dal connect bez výběru přístupového bodu ( icq, msn... ). Pak to nechce upload. Funguje to normálně, jako kdysi, jen ta odeslaná sms.... na to fórum mrknu.
Bobohome
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas1 25. 1. 2006 12:35

Agile je nově zpoplatněné měsíčně premium sms 79kč nebo jednorázově 19.95 euro navždy od odeslání běží sedmidení doba kdy to jde zrušit poslední položka v nastavení avizovali to už dávno to že běží starší verze je jen dočasné ruší je postupně.
martas1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dave84 25. 1. 2006 12:48

No ještě, že mám WM a za agille nemusím nic platit a můžu ho vesele používat zadara dál. :wink:
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEXX2 25. 1. 2006 13:31

dave84 píše:No ještě, že mám WM a za agille nemusím nic platit a můžu ho vesele používat zadara dál. :wink::/quote]



Zatím.
LEXX2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků