LG KU990 Viewty - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ramon 25. 2. 2009 19:56

Taky mam SanDisk a bez problemu.
Filo, jen mi nejde do hlavy, jak muzes nahravat na kartu, kdyz tam mas 'jen' 5GB? Telefon ti kartu rozpozna i pres to ze tam mas vic jak 2 GB volneho mista? To by byl totiz prvni pripad.
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod Kejin 25. 2. 2009 21:36

no jako já sem do svýho Wievtyho dal 4gb kartu a v pohodě to fungovalo, jenom ukazovala volné 2gb na kartě, teď už tam je víc dat, tak to ukazuje správně
Kejin
Junior

Odeslat příspěvekod shotgunman 25. 2. 2009 21:46

Zdravím,
Zítra si jdu pro Viewty ( :love:), jakou mam vzít pamětovku ? Sežral by 8GB od A-data ? Nebo radši nemám riskovat a vzít neSDHC 2GB ? Četl jsem že 8GB bere jenom když je max. 2GB volných. 8GB bych rozhodně využil, ale vystačil bych si s 2GB.
ZD: GIGABYTE M85M-US2H
CPU: AMD Athlon II X2 250 3.0Ghz
GPU: ATI HD 5770
RAM: 2GB
HDD: WD Caviar Green 1TB (Data) & Black 640GB (Systém + Data)
CHLAZENÍ: Freezer 64
ZDROJ: Seasonic 400W
OS: Windows 7 32bit
shotgunman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ramon 26. 2. 2009 00:19

Fila: a jsi si jisty, ze se ty fotky a videa ukladaji na kartu, kdyz mas vic jak 2 GB volneho?
shotgunman: cetls to spravne, fungovat ti to bude, ale pocitej s tim, ze cim vic dat na karte, tim je telefon pomalejsi
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod FannyBoy 26. 2. 2009 00:20

shotgunman píše:Zdravím,
Zítra si jdu pro Viewty ( :love:), jakou mam vzít pamětovku ? Sežral by 8GB od A-data ? Nebo radši nemám riskovat a vzít neSDHC 2GB ? Četl jsem že 8GB bere jenom když je max. 2GB volných. 8GB bych rozhodně využil, ale vystačil bych si s 2GB.

Je to jenom na tobě. Nevím co se od nás chceš dozvědět :-) Ano Viewty umí pouze s kartama které nemají víc jak 2GB prázdného místa (krom pár vyjímek). Takže je to na tobě, obě karty ti půjdou. Já osobně mám Viewty asi týden s nějakou pamětovkou 256MB co jsem našel doma, tak jsem se rozhodl že půjdu do 8GB.
FannyBoy
Junior

Odeslat příspěvekod Cheym 26. 2. 2009 11:36

čau, o tento telefon mam již delší dobu zájem a napadlo mě zetat: 1) Jak je to s hudbou z repráčku? 2)Píše se že nemá v přehrávači eqalizer je to pravda? 3)Přecházim ze simbianových nokii o kterých je známo že sou pomalé tak mě napadlo jestli nemá někdo možnost srovnáňí s nakym simbianem(jde my orychlost. 4)Jak často používáte stilus? 5)Jak se na telefonu píše? zobrazí se qwertz? 6)Pak mě ještě zajímá jestli funguje icq? A web? :roll:
Cheym
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 2. 2009 11:53

Symbianové Nokie jsou hodně rychlé.

jde my orychlost? :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FannyBoy 26. 2. 2009 12:14

Cheym píše:čau, o tento telefon mam již delší dobu zájem a napadlo mě zetat: 1) Jak je to s hudbou z repráčku? 2)Píše se že nemá v přehrávači eqalizer je to pravda? 3)Přecházim ze simbianových nokii o kterých je známo že sou pomalé tak mě napadlo jestli nemá někdo možnost srovnáňí s nakym simbianem(jde my orychlost. 4)Jak často používáte stilus? 5)Jak se na telefonu píše? zobrazí se qwertz? 6)Pak mě ještě zajímá jestli funguje icq? A web? :roll:

1) Nic extra, normální. Ale mobil není od toho abysis přehrával hudbu z repráku no, já používám sluchátka a to je super.
2) Je to pravda
4) Vůbec
5) Píše se dobře, ale ne lépe jak na normální klávesnici, záleží na tom jak často píšeš smsky, ale rozhodně to problém není. Zobrazí se qwertz pokud si jí zapneš, jinak můžeš psát jako na mobilu
FannyBoy
Junior

Odeslat příspěvekod Ramon 26. 2. 2009 12:57

Jen doplnim Filu, ze QWERTY klavesnice je dostupna i u vestaveneho prohlizece [ne u Opery Mini].
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod gremlim 26. 2. 2009 14:05

Dobrý den,
měl bych pár otázek ohledně tohoto mobilu. Předem se omlouvám jestli byli už zodpovězeni. Je to s rychlostí toho telefonu opravdu tak žalostné jak někdo říká ? Třeba že když má spuštěný přehrávač tak se celý mobil seká a nebo že soubory se načítají klidně i několik minut. A jak je to s java hrama třeba obejví se virtuální klávesnice ? Chtěl bych multimediální mobil (třeba přehárání videa atd.) a přemýšlím mezi LG KU990 Viewty nebo LG KP500 co doporučíte ?
Děkuji za odpověď
gremlim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheym 26. 2. 2009 14:37

Na Filmy rozhodně KU990 protože cookie nemá avi ale zasu cookie líp přehrává hudbu a má novější prostředí ale nemůžeš měnit schémata a má horší foťák.Jinač všem dík za odpověď, v pondělí si proní jdu :love:
Cheym
Junior

Odeslat příspěvekod FannyBoy 26. 2. 2009 14:38

Proč se mi pokaždé když otevřu Hudba -> Všechny skladby zobrazí nabídka Aktualizovat playlist, i když jsem tam poslední dobou nic nepřidal?
FannyBoy
Junior

Odeslat příspěvekod PLATARI 26. 2. 2009 15:16

Jo, mam pocit, ze se mi to taky obcas stava... ale ted si nejsem tim nepridanim ani jedne pisnicky jistej. Ale spis je zajimavejsi, ze mi mobil pipne, jako by prisla SMS, i kdyz nic neprislo, a ani neprecetenej vypis nemam... zajimavy. :-)
PLATARI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bluma 26. 2. 2009 17:59

Poradte prosím, přítelkyně má LG KU990, má aktivovaný "O2 Internet v mobilu", zkoušel jsem to propojit s notebookem aby šel internet i na něm, ale nějak se mi to nepovedlo ani s tím softwarem přímo od LG. Na notebooku prostě internet nešel. Je to možné u tohoto mobilu vůbec?
Já mám htc touch hd tam jenom kliknu a už to jede, ale na viewty vůbec nevim, zkuste poradit, díky.
:::-::: HTC EVO 3D, HTC Desire S, SE K600i :::-:::
bluma
Junior

Odeslat příspěvekod shotgunman 26. 2. 2009 19:19

Tak ho mam doma, zrovna jdu dělat zálohu FW (btw. mam ho 30min). Bohužel mam smůlu a chytnul jsem jeden death pixel :(

EDIT:
Tak již se hlásím z rozhraní vTocco. Jdu sehnat ten odemykač jako je u IP.
ZD: GIGABYTE M85M-US2H
CPU: AMD Athlon II X2 250 3.0Ghz
GPU: ATI HD 5770
RAM: 2GB
HDD: WD Caviar Green 1TB (Data) & Black 640GB (Systém + Data)
CHLAZENÍ: Freezer 64
ZDROJ: Seasonic 400W
OS: Windows 7 32bit
shotgunman
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků