LG KU800 - chocolate

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod macandes 2. 3. 2007 14:18

no tak sa mi nakoniec podarilo nahrat zopar hier na KU800...

na stranke: http://game-thing.com
Pod sekciou Games su vsakovake hry, niesu moc kvalitne, ale podla navodu sa mi ich podarilo vsetky nainstalovat do telefonu...

Na tej istej stranke je spristupnena BETA verzia softu Junction, jeho ucelom je nahravat hry priamo z pocitaca do LG a Motorola telefonov cez internet...

Nakoniec sa mi to nepodarilo dotiahnut do konca cez tento program. Ostalo to na bode, kedy mi telefon ukazoval, ze je pripojeny k PC, ale po 5 minutach ziadna zmena...

tak ak sa vam podari rozbehnut Junction, dajte vediet, lebo tie 'default' hry od game-thing nestoja za vela... ale aspon pokrok
macandes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sallo 2. 3. 2007 17:04

pouzivam tento mobil uz asi 3 mesiace myslim si ze je jeden z najlepsich co som doteraz mal , az na male nedostatky je to dokonalost sama o sebe v peknom obale . tie nedostatky :
:twisted: neschopnost aktivacie BT , vzdy je to potrebne zapinat cez menu a az nasledne je mozne BT pouzit.
:twisted: aplikacia JIMM je nepouzitelna vdaka LG inzinierom a vynechaniu moznosti "povolit na vzdy" . zakazdym je potrebne odsuhlasit ze si uvedomujem ze ma to moze stat nejake korunky to ze sa pripajam ...skoda
:twisted: nefunguje mi sprava suborov cez BT ale ani cez kabel , aj ked mi to nejako extra nevadi.
:twisted: baterka zapipa dvakrat ze je "empty" a telefon sa vypne , bez sance ho este zapnut na par sekund. vydrz max 2 dni.
:twisted: celkom pekne fotky a myslim ze vyborne video pri najvyssom rozliseni .
:twisted: nemoznost odstranit z "hlavnej obrazovky" nazov operatora.
:twisted: bez moznosti kustomizacie tem .

:tleskani aj napriek vsetkemu vyssie napisanemu odporucam tento telefon :tleskani :tleskani
sallo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shifter 13. 3. 2007 23:25

Zdravim, potreboval by som velmi urgentne poradit ako je mozne v LG KU800 vypnut T9. Je to pre kamaratku, ktora sa s tym dost trapi, urcite sa este par dni s nou nestretnem, takze by som jej to potreboval napisat. V manuale to vraj nie je. Vopred srdecna vdaka.
shifter
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků