LG V40 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 30. 4. 2019 09:39

To je ten problem, kdyz uz spadne cena na akceptovatelnou, cpou nam pod nos novejsi model :D v tomhle pripade G8...aaale.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 30. 4. 2019 10:10

A komu to vadí? Já sem za to rád, vždyť co je na tom.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod PaulHot 2. 5. 2019 15:47

Já V40 raději přeskočil. V40 je jistě zajímavá inovace, kdy bere ověřenou (a populární V30) a přidává některé novinky. Ale zase musím uznat, že G8 bude mít dost drobností, které asi v měřítku mých priorit mají vyšší váhu:
* baterie 3,550mAh = s displejem 6,21"
(V40 = 3,300mAh = s displejem 6,4")
* ultra wide angle 136°
(V40 = 120°)
* QS855
(V40 = QS845)
*G8s podporuje duplicitní aplikace pro social networking
*G8s umí screen recording dokonce v rámci live stremu z čelní kamery, což je vcelku populární. Třeba dobré na návody ve hrách, třeba PokemonGo

Ani na jednom nestojí alfa a omega že must-have. Ale přece jen mi přijde G8 líp dotažená do detailu. Hua nechci. A totožný device od konkurence je až Samík S10 s trojitou optikou a ten stojí 24 klacků. Díky nechci. Takže volba je jasná. Rovný displej, OLED, trojitá optika s ultra wide angle kamerou. Vycháí mi z toho G8. Nic jiného vlasně na trhu není.
PaulHot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 6. 5. 2019 08:42

LG G8s ThinQ přijde během následujících týdnů. Ve výrobě od května, na trhu od června.

Proto je jasné, že V40 musí slevňvovat.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod panrt 17. 6. 2019 16:22

panrt
MobilManiak



Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 1. 2020 10:16

LG V40 obdrží android 10 v třetím kvartálu roku 2020.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Damon_Hill 27. 1. 2020 12:57

Je nějaké info jak na tom bude LG V30 s A10?
Damon_Hill
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 11. 3. 2020 14:11

Tak je pomalu na čase poslat V30 zase o dům dál a asi půjdu do V40. Jen se zeptám, plánuje se na V40 Android 10? Používáte na focení Gcam? Pokud ano, jakou verzi? A poslední dotaz, narazili jste na něco, proč byste si V40 nekoupili? Co Vás opravdu dožralo?
Díky
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 11. 3. 2020 18:14

Presne nad tym istym uvazujem aj ja. s V30 som maximalne spokojny ale uz je cas na vymenu,+o nieco vacsi display potesi. lg v 60 za mna sklamanie kvoli fullhd+, lg v50 ma uchvatnu cenu na urovni tohtorocneho top modelu, pricom v 40 ma aj qhd, aj vacsi display. + priaznivu cenu momentalne. takze tiez rovnako premyslam ci nekaslem tohtorocne top modely a nekupim V40
jedine coho sa obavam je ta baterka. bola trocha kritizovana za malu kapacitu
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tabak1 16. 5. 2020 12:32

Mám tento telefon a od zakoupení mi nejdou aktualizace. Ani přes LG Bridge, kde to skončí při zahájení aktualizace. Nejde to ani dalšími nástroji jako LG Up a LG Flash Tool. Zkusil jsem i hard reset, ale výsledek je stejný. Máte někdo nějakou radu? Z podpory LG mě poslali někam, protože tento model nebyl prodáván v ČR. Alza jej ovšem prodává. Díky za rady.
Tabak1
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 5. 2020 15:26

Bude se jednat o novinářskou verzi, podobný kus jsem měl v ruce, a bohužel aktualizace nechodí a ani není žádná možnost, jak jej obdržet, aniž by člověk neprovedl root nebo jej nenahrál externě, ale je potřeba asi odemknout bootloader. Reklamoval bych jej. Minimálně 8 aktualizací od zahájení prodeje bylo uvolněno.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 19. 5. 2020 14:29

Pěkný po roce dostává LG V40 další update a to Android 10
https://www.phonearena.com/news/t-mobil ... s_id124736
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků