LG Optimus L7 II - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eddward 5. 2. 2014 23:20

No dik za info, a inak co sa tyka androidu nevie sa nic o pripadnom update aspon na 4.2 ci 4.3 JB?
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod rhkp 17. 2. 2014 17:26

Zdravím,
dnes jsem si koupil LG L7 II a vypadá to, že budu velmi spokojený.
Mám ale problém s přesunutím kontaktů ze starého telefonu (Nokia E51). Našel jsem si program, který tuto akci zvládá - 'Wondershare MobileTrans' je k tomu ale potřeba mít aktivovaný USB debugging (ladění USB). Když se podívám do Možností vývojáře, tak se vším můžu něco dělat, ale Ladění USB je šedé a nefunguje.. :(
Na internetu všude říkají, ať si prvně aktivuju Možnosti vývojáře, ale nikde tuto možnost nemohu najít.
Moc Vám děkuji za rady.

-----------------

EDIT:
Je to Android 4.1.2. Jelly Bean

EDIT2:
Vyřešeno :)
Tak to nešlo povolit, když jsem měl telefon připojený přes USB k PC. Když jsem ho vytáhl, volbu jsem zaškrtl a po připojení zůstala zaškrtlá. :)
rhkp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olgoj 26. 2. 2014 21:09

Ahoj, koupil jsem si tenhle telefon a chci se zeptat na několik věcí.
Nabíjel jsem zatím jen jednou, ale taky mi nefunguje dobíjení do plna při zapnutým telefonu. Je nějaký předpoklad, že se to spraví? Třeba nějakou aktualizací.
Všude majitelé píší, že při hovoru je druhá strana neslyší. Já mám opačný problém, zvuk je takový zašuměný a protějšek jakoby „huhlá".
A za třetí - trochu mě zarazilo, že na displeji není odolné sklo. Škrábe se vám? Mám hned koupit folii? Díky za odpověď.
olgoj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 26. 2. 2014 23:54

Pokud se telefon neodpojí od nabíječky hned po zvukové signalizaci, že je nabitý, ale nechá se ještě asi 20 minut dále nabíjet, tak pak drží. Kolem půlnoci dávám nabíjet, ráno odpojím a přes den kolem 30 minut volání, 120 minut internet a pár sms a před půlnocí mám stav baterie kolem 50%. Sklo na displeji mám za těch 9 měsíců stále jako z výroby, ale nosím ho v pouzdře.
Se zvukem při hovoru jsem nikdy neměla žádný problém.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod olgoj 27. 2. 2014 05:43

Díky za zkušenost. Ještě se chci zeptat, jak se nastavuje dioda, aby každá funkce měla jinou barvu? Nemůžu to najít. Jak vám funguje funkce Knoc? Telefon vypne krásně, ale zapnout to poklepáním moc nejde.
olgoj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod limbus 4. 3. 2014 08:20

to Olgoj: mám sice L5, ale je to podobný - u notifikační diody se barvy nastavovat nedají, ale vysledoval jsem, že každá událost bliká v jiným rytmu.
Funkce knoc mi na vypínání funguje dobře, na odmikání je hrozně přecitlivělá - stačí s telefonem ťuknout (položit na stůl apod.) a už svítí. Když je telefon v pouzdře tak to nefunguje, asi to blokuje senzor přiblížení.
U displeje mi vadilo, že se hodně špiní a pohyb prstem po displeji nebyl "komfortní". Koupil jsem si fólii Celly (v Datartu cca za 90,-) a je to výrazně lepší - špiní se míň, je na dotek příjemnější a pěkně po ní jezdí prsty, tedy i odezva je lepší. I když asi při případným pádu displej neochrání před rozbitím, doporučuju.
limbus
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 7. 3. 2014 20:56

Na nastavení barvy diody stačí stáhnout nějakou aplikaci z Marketu, třeba Uled notification, pak lze nastavit nejen barvu, ale i intenzitu blikání.
Knock funguje bezvadně na zamykání, na rozsvícení displeje to občas nevyjde.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Konvi 8. 3. 2014 12:39

Cau chci se zeptat jaký je rozdíl mezi bateriemi Li-ion a Li-pol?
Konvi
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 8. 3. 2014 14:00

Konvi, nepiš to už do žádného tématu, je to v celku obecný dotaz.
Určitě sis nastudoval materiály například zde a zde.
Hlavním rozdílem je to, že Li-Pol baterie ztrácí kapacitu rychleji, než Li-Ion (méně nabíjecích cyklů), poradí si lépe s menšími teplotami a jsou lehčí + dá se narvat do baterie stejné velikosti víc, než do stejné baterie typu Li-Ion.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 30. 3. 2014 10:37

Rád bych se dotázal uživatelů L7 II, kteří už mají staženou aktualizaci SW, obsahující mimo jiné nově Knock; jak je to po aktualizaci se stabilitou systému či rychlostí? Nerad bych riskoval že momentálně perfektně stabilní SW bude po aktualizaci nějak problémový...
(A je nutné po této aktualizaci dělat hard reset?)
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 2. 4. 2014 11:32

Od aktualizace s funkcí Knock už proběhly další 2 aktualizace a systém je stále stejně stabilní a svižný jako předtím. Hard reset není treba.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 2. 4. 2014 22:51

Velmi, ale ze velmi zaujimave. L7 II veselo dostava aktualizacie a pritom L9 II este nedostal ani Knock funkciu. Mimo to samozrejme ani ziadne ine aktualizacie od startu predaja na jesen minuleho roka.
A neda sa povedat ze L9 II je absolutne bez jedinej softverovej chybicky. Zaujimalo by ma o co LG ide.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod xmenx201 3. 4. 2014 06:55

Ja myslim ze Knock chteji zahrnout do KitKat aktualizace.....
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 5. 4. 2014 00:37

zrejme ano, ale neviem ci je to platna vyhovorka ked pravdepodobne aj ostatne L II series modely dostanu Kitkat, ale len u L9 II to spajaju...
LG indonesia neoficialne potvrdili ze Kitkat pride aj na nizsie modely
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 6905_n.jpg
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 21. 4. 2014 18:29

Můžete mi prosím doporučit nějaký spolehlivý program, kterým můžete v PC zadávat a měnit kontakty v telefonu? Mám pouze LG PC Suite a tam pravděpodobně nejde editovat telefonní seznam, ale pouze jen synchronizovat. Díky
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků