LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marty86 24. 12. 2011 15:11

a zkoušel někdo Samurai 2 : Vengeance? Je to plynulé?
Marty86
Junior

Odeslat příspěvekod Jujko 24. 12. 2011 21:34

Konečne som prišiel na to, čo je nové na V10i. Konečne po zväčšení fotky ju potom aj zaostrí :) Hurá. Ale inak sa mi zdá byť horši ako V10h. Viacej sa seká. H-čko bolo stabilnejšie, aspoň podľa mňa..
Inak šťastné a veselé :)
Jujko
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 25. 12. 2011 01:00

tak ja uz se od 19h mazlim s OB.akorat z nej pisu a seznamuju se s androidem.zatim jsem spokojeny,akorat to psani mi dela docela problemy:-)

jinak verze od t-mobile je v10d
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod D.Driver 25. 12. 2011 13:30

Lidi zlatí, prosím vás...dostala jsem jej teď pod stromeček. Předchozí tlf byl SE Xperia X10 mini Pro...tedy Android jakž takž znám, a dotyk také...ale s Blackem se nedokážu spárovat s PC LG PC Suite. Nejsem žádný expert, rozhodně žádný root apod., prostě bych jen ráda spárovala přístroje a dala zálohu a aktualizaci. I když jedu přesně podle návodu, hlásí mi to, že telefon nenalezen. Zkoušela jsem různé možnosti: vyp./zap. pouze massStoridge,vyp./zap. úložiště USB, nejdřív připojit, pak spustit... Zkoušela jsem telefon připojit pouze jako MassStorage, ale ani tehdy jej PC nenajde. Kde dělám chybu?
D.Driver
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hypermotard 25. 12. 2011 14:04

pouzivam asi 5 den tuto baterku,telefon trosku pribral na vahe a zhrubol ale vobec mi to nevadi,dokonca sa mi zda ze sa mi lepsie drzi.vydrz sa u mna zdvojnasobila.dnes o 14 00 41 percent od vcera pol 7 rana stiahnuty z nabijacky.Bezne som nabijal vzdy vecer,telefon nijak nesetrim.takze kto rozmysla nad tym za tie prachy neni o com.
http://www.ebay.com/itm/3500mAH-LG-Opti ... 5890ec8b94
hypermotard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M6HE 25. 12. 2011 15:05

Drive: skús reštartovať comp, pretože postup čo píšeš by mal inak fungovať.

skúšal niekto pripojenie mobil počítač cez wifi direct ?
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod bleeesk 25. 12. 2011 15:42

Nemáte někdo zkušenosti s aplikaci Easy Battery Saver?? Měla by šetřit baterii...
bleeesk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biker65 25. 12. 2011 16:00

pk76 píše:Tak to jsme na tom stejně :-) Já ho mám taky od T-Mobile se stejným tarifem a cenou, takže dle mě výhodná nabídka. Přišel mi už 7.12. a hned mi ho manželka zabavila, že až pod stromeček :-) Diskuzí už jsem pročetl mraky, české i anglické a pořád si naivně říkám, že než si ho konečně pořádně užiju,tak update na Gingerbread už bude venku, ale vypadá to spíš na leden, že by marketinkový tah, aby lidé kupovali nové modely LG?? No buď jak buď, myslím, že i tak ten telefon za to čekání stojí ;-)

Kolik bych zaplatil já za OB jako nový zákazník T-mobilu s měsíčním plněním 500,- plus internet v mobilu. Díky za odpověď.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 25. 12. 2011 22:59

Na strankach t-mobile vyber specialni nabidku,vyberes si ze 3 nabidek,podle toho jaky internet budes chtit,pak vyberes tarif pro volani,telefon,prijde ti za 2-3 dny,postovny je v cene,cena bude s mesicnim plnenim 500kc a smlouvou na 2 roky 999kc.akorat budes muset uhradit vratnou jistinu 1500kc.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 25. 12. 2011 23:23

hypermotard: ta bateria je nejak neskutocne lacna (spolu so zadnym obalom) po par dnoch pouzivania mas ok dojem ?vyzera to ako az prilis dobry kauf.
nemohol by si sem hodit prosim ta nejake foto z blizka ako black "tucny" vyzera ?neovplyvnilo to nejak sosovku fotaka - tym ze je teraz hlbsie ? dik
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod TheYohny 25. 12. 2011 23:41

Ahoj,nejdemi zapnout 3g sit. jeste asi pred tydnem normalbe sla a ted mi nejde. Nevite nekdo kde by mohl byt poblem?
TheYohny
Junior

Odeslat příspěvekod stovik44 26. 12. 2011 11:07

Zdravím,
dnes mi telefon ohlásil, že má málo interní paměti na ukládání dat. Podíval jsem se a zbývá asi 58MB. Nevím přitom, kam dané MB zmizely, když z původní volné paměti 900 MB systematicky paměť s instalováním aplikací ubývala asi na 500 MB, i když velikost aplikací tomu naprosto neodpovídala. Teď z ničeho nic mám 58 MB a to jsem nainstaloval od té doby 1 aplikaci. Nevíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes?
EDIT: telefon jsem vypl, vyndal z něj baterku, paměťovou kartu, SIM kartu a chvíli počkal. Poté jsem dal všechno zpět a volná paměť, světě div se, 602 MB. Nechápu toto chování a jsem zvědav, jestli se pánové z LG někdy vůbec uráčí vydat update na 2.3 a toto vyřeší.
stovik44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M6HE 26. 12. 2011 12:19

ofiko FB stranka :

LG Mobile fans!

ICS OS upgrade will be introduced from the second and third quarters of 2012.
Eligible phones include the lastest LG Optimus LTE, Prada phone by LG 3.0, LG Optimus 2X, and others in the Optimu series.

Please read the following announcement for details.Thank you.


2/3 kvartal 2012... s panom bohom to bude pri ich zdrzaniach fakt na vianoce o rok.. aby do toho nevymysleli, ze 2.3 uz medzitym netreba, kedze ideme rovno "o chvilku a za par" priamo na 4.0

-- cely text -- Black je v kategorii 3.Q 2012

Ice Cream Sandwich (ICS) OS Upgrade Schedule
autor: LG Mobile, 26. december 2011 o 11:00
LG will be offering the Ice Cream Sandwich (ICS) OS upgrade for a range of LG smart-phones which were introduced this year. The global upgrade schedule will begin in the second and third quarters of 2012, which will be followed by a global roll out.

During the second quarter of 2012 upgrades will begin for the following smartphone models: the LG Optimus LTE, Prada phone by LG 3.0, the LG Optimus 2X, the LG Optimus Sol, the LG my Touch Q and the LG Eclipse. These upgrades will be followed by upgrades for the following smartphone models during the third quarter of 2012: the LG Optimus 3D, the LG Optimus Black, the LG Optimus Big, the LG Optimus Q2 and the LG Optimus EX.

LG will be taking all possible measure to offer a smooth OS upgrade in a timely manner. The exact start dates can vary by market, as each country can have different requirements, depending on the carrier and the smartphone model.

LG would like to thank its customers for their most valued loyalty and support. Further details on the ICS OS upgrade, including their exact start dates, will be released prior to their commencement. Please stay tuned for more updates from LG.
Thank you.
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod hypermotard 26. 12. 2011 12:23

Nemam ho teraz cim odfotit ale zajtra poslem.Postrehy-kryt v jednom rohu dobre neprilieha,ale neberem to ako zavadu ,nie je to moc ani vidiet.Vcera o 22 hodine som mal 20% a to mam cez den stale on line qip,bud na wifi alebo internete,pocas dna aj hry.Neviem ako dlho vydrzi ta baterka ale u mna je to viac ako dvojnasobna vydrz.a k fotaku ,to je absolutne bez problemov. nic nezasahuje do pola fotoaparatu.
hypermotard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod medial 26. 12. 2011 13:31

Neví někdo, kdy má vyjít stabilní verze CM 7?
medial
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků